Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСр, 24-Кві-2024, 14:37

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Здоров'я майбутньої мами » Молочниця під час вагітності!
Молочниця під час вагітності!
ТатікаДата: Нд, 03-Січ-2010, 10:35 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Супутником моєї вагітності були не тільки приємні відчуття, але й молочниця... Що я тільки не робила, як не лікувались з чоловіком все марно! Після пологів все прийшло в норму. Потім лікар сказав, що таке трапляється з більшою частиною вагітних і хвилюватись нема чого, але всеж почувши такий діагноз в консультації стає страшно і хочеться щосчь робити. А чи варто?

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ОленкаДата: Чт, 28-Січ-2010, 17:59 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Модератори
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Недавно у ЖК почула цікаву річ. Молочницю, яка виникає у багатьох під час вагітності, потрібно обовязково лікувати. І бажано вилікувати. Виявляється, що наявність молочниці сприяє до розривів при пологах ( стінки піхви не такі еластичні).
Якщо подумати, то мабуть із-за молочниці я розірвалася при народженні другої дитини.
Я як було у вас??


 
ТатікаДата: Чт, 28-Січ-2010, 18:13 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Ні думаю то із серії страшилок для вагітних. У мене супутниками обох вагітностей була молочниця і нічого ніяких розривів навіть при тому що обидвоє діток народились з великою вагою. Після пологів вона зникла. Як пояснив лікар таке часто трапляється організм сприймає вагітність як інфекцію, а молочниця це своєрідний захист

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ІннаДата: Нд, 31-Січ-2010, 10:40 | Повідомлення # 4
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Я не бачу звязку з молочницею і розривами.Може інфікувати хіба малятко під час пологів!Є дуже хороші свічки,які є безпечні,і дуже допомагають.
В мене теж така проблемка була на останніх тижнях....
Розриви залежать від лікаря!Хороший лікар бачить,що є небезпека порватися,то робить швиденько надріз,а це набагато менше проблем потім,ніж "порватися"...
В мене хоч і стрімкі були пологи,та лікар встиг "підрізати".


 
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Здоров'я майбутньої мами » Молочниця під час вагітності!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024