Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 29-Бер-2024, 13:10

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Календар развитку карапузів » Лівша чи правша? (що робити батькам???)
Лівша чи правша?
ТатікаДата: Чт, 14-Січ-2010, 10:52 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Про те, що шульгу не можна змушувати писати правою рукою, знають всі. Але як визначити, лівша ваша дитина чи ні, якщо вона тримає ложку то правою, то лівою рукою і при цьому орудує однаково спритно?

Є безліч тестів, що допомагають визначити, яка рука в дитини основна. Даний тест розрахований на дитину 4-4,5 років: до цього віку повною мірою виявляється перевага тієї або іншої руки. Запропонуйте дитині...

1. Намалювати будиночок, чоловічка або хоча б кілька хрестиків спочатку однією рукою, потім іншою. Часто діти відмовляються: «Я не вмію», «У мене не вийде»... Заспокойте, скажіть: «Я знаю, це важко. Але ти зможеш». Який малюнок вийшов кращим?

2. Відкрити декілька сірникових коробок у пошуках захованого ґудзичка. Яка рука робить активну дію: відкриває, закриває коробки?

3. Побудувати із сірників колодязь спочатку однією рукою, потім іншою.

4. Кинути вам невеликий м’ячик, причому покласти його треба не під ліву і не під праву руку дитини, а рівно посередині. Якою рукою вона це зробить?

5. Відкрити кілька флаконів із кришками, що загвинчуються. Основна рука та, котра більш активна. Врахуйте, що дитина може тримати кришку, а крутити сам флакон.

6. Розв’язати кілька слабко зав’язаних вузлів на шнурі. Основною вважається та рука, що вузол розв’язує, а не тримає.

7. Побудувати з кубиків будинок, вежу. Основна рука частіше бере, укладає і поправляє кубики.

8. Розкласти картки лото. Основна рука розкладає картки, інша - тримає їх.

9. Відгвинтити і загвинтити гайку дитячого конструктора.

10. Скласти малюнок з розрізаних картинок.

11. Дістати з банки ложкою кілька бусинок. Нехай спробує зробити це й однією, і іншою рукою.

12. Застебнути, розстебнути ґудзика, блискавку.

13. Скласти ґудзики в маленьку коробку.

14. Намотати нитку на котушку.

За кожне завдання поставте плюс правій або лівій руці. Якщо в родині є або були лівші, додайте один плюс у графу «ліва рука». Ліворукою вважається та дитина, ліва рука якої одержала більше плюсів.

Однак якщо маля одержало більше плюсів у графі «права рука», але малює краще лівою, нехай лівою ж учиться писати.

Перевірте заодно, які вухо, око і нога в дитини основні.

• Попросіть дитину обома руками (тільки так!) узяти будильник і послухати, як він цокає. До якого вуха вона його піднесе?

• Попросіть обома руками взяти згорнуту в трубочку газету і подивитися через неї, як через підзорну трубу. До якого ока дитина приставить «трубу»?

• На якій нозі вона довше і спритніше стрибає?

Якщо основними виявляться ліве око, ліве вухо і ліва нога, ваша дитина – лівша.

medvisnyk.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 14-Січ-2010, 10:52 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Міфи і правда про лівшів

Сюжет програми "Про сім’ю" розповідає про містичне і достовірне у походженні лівшів, про їхні досягнення та особливості виховання.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ЗорянаДата: Пн, 21-Лис-2016, 21:28 | Повідомлення # 3
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 28
Статус: Offline
У мене лівша, навіть не знаю переучувати, чи ні, все ж таки більшість механизмів для правшів придумана.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Календар развитку карапузів » Лівша чи правша? (що робити батькам???)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024