Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 28-Бер-2024, 19:04

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитячий садок і школа » Розвиваємо логіку маленького дошколярика (Декілька цікавих завдань які стануть в пригоді)
Розвиваємо логіку маленького дошколярика
ТатікаДата: Пн, 05-Жов-2009, 18:50 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Вирішила зайнятись вихованням маленьких дошколяриків. Надто гарячою є тема особисто для мене. smile
Отже як розвинути логку і логічне мислення в дитини? Як спонукати робити завдання так щоб це було і творче і корисно? Як не задавити особистість штовхаючи дитину до знань?
Отже, безпосередньо завдання...


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 05-Жов-2009, 19:50 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Наведу для прикладу наведу пару прописів

Повну версію можна скачати ТУТ


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ДаянаДата: Пн, 08-Лют-2010, 12:29 | Повідомлення # 3
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Тут ви знайдете надання практичної допомоги вихователям дошкільних закладів та батькам у плануванні роботи з дошкілнятами.Прочитаєте багато корисної інформації.
Доступно тільки для користувачів
 
ТатікаДата: Пн, 28-Чер-2010, 23:15 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
цікаві прописи
http://www.raskraska.com/raskraski/140/


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитячий садок і школа » Розвиваємо логіку маленького дошколярика (Декілька цікавих завдань які стануть в пригоді)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024