Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 28-Бер-2024, 16:40

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Дисплазія кульшових суглобів (Сучасні погляди на лікування ДКС)
Дисплазія кульшових суглобів
ТатікаДата: Ср, 13-Січ-2010, 22:15 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Погляд на таку сучасну хворобу мануального терапевта Ігнатьєва Генадія Васильовича

Першими моїми пацієнтами з діагнозом дисплазія кульшових суглобів були мої п'ятеро дітей. У них вже є свої діти. Старшій донці діагноз був поставлений 23 роки тому, були призначені – стремінця Павліка. Я вже тоді був не згодний з тим, що це єдиний шлях лікування. Це змусило мене шукати альтернативні методи лікування й розробити свою методику для немовлят. Зараз із упевненістю можу сказати, що такий шлях є. Результати багаторічної роботи, статистика, історії хвороб підтверджують це. Дану методику вірніше було б назвати профілактикою, що потрібна абсолютно всім малятам. Профілактичне лікування відразу після народження дозволяє позбутися від багатьох супутніх хвороб і хоч багато батьків вважають, що сколіозу не уникнути, можу з упевненістю сказати, що мої діти й пацієнти, що почали лікування з перших місяців життя ростуть здоровими, витривалими й гарними. Але кожний має право сам вирішувати який метод лікування обрати для себе.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Дисплазія кульшових суглобів (Сучасні погляди на лікування ДКС)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024