Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВт, 16-Кві-2024, 18:01

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Малюк і лікарі, яким потрібно показатись
Малюк і лікарі, яким потрібно показатись
ТатікаДата: Ср, 09-Вер-2009, 15:21 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Я зіткнулася з такою річчю, що я просто не знала, яких фахівців повинен пройти малюк ... І до якого віку ... Ніде особливо немає строгих вказівок, але все ж .... Коли почала вникати, то виявилося , що скрізь черги до 2 місяців ... Давайте опишемо, кому потрібно показати дитину (при хорошому розкладі) ... І які аналізи Вам доводилося здавати в перші роки життя ... І що Ви зробили невчасно, через незнання .. і на яких аналізах / процедурах СПРАВЖНІХ .... І про що пожаліли.
Мій досвід
Я не знала, що треба показувати ортопеда та невролога. Мій педіатр мені нічогісінько не сказала, хоча причини були.
І які аналізи / процедури лікарі не хочуть робити?
Наприклад, я знаю, що не хочуть робити рентген кульшових суглобів (на дисплазію). Треба питати ... Не хочуть направляти до аалергологу, а списують відразу все на суміш / живлення мами ..... Або не хочуть давати напрямами на масаж.
Взагалі Ваші поради молодим мамам ....


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
amaksimovaДата: Пт, 15-Січ-2021, 15:13 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Також важливо, принаймні раз в рік проходити огляд у невролога. Я записуюсь на прийом до цього https://www.medis.com.ua/neurology лікаря одразу ж на сайті
 
ЗорянаДата: Пн, 18-Січ-2021, 20:18 | Повідомлення # 3
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 28
Статус: Offline
Ми всією родиною (я, чоловік і двійко дітей) відвідуємо київську сімейну стоматологію https://familia.ua/ua Вважаю, що водити дитину на регулярні огляди треба рочків з 2-3. Це корисно не лише з суто точки зору здоров'я. Дитина звикне змалку, що регулярні походи до лікаря - це норма, і буде так чинити у дорослому житті.  wink
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Малюк і лікарі, яким потрібно показатись
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024