Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 18-Кві-2024, 10:07

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Ларингіт (запалення гортані)
Ларингіт (запалення гортані)
ТатікаДата: Пт, 25-Вер-2009, 10:53 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Ларингіт (запалення гортані) частіше буває вторинного походження, при переході запалення з носа, бронхів або глотки. Розвитку ларингіту сприяє охолодження тіла, зловживання спиртними напоями, куріння тютюну, перенапруження голосу, вдихання сильно запиленого повітря.


Ларингіт спостерігається і при інфекційних хворобах (при грипі, дифтерії та ін.) Симптоми гострого ларингіту: захриплість, відчуття дряпання в горлі; через кілька днів сухий кашель змінюється вологим.
Лікування. Призначають зігріваючий компрес на шию, потогінні засіб при сухому кашлі - кодеїн або дове-рів порошок; рекомендується пити боржомі або єссентуки навпіл з теплим молоком; при підвищенні температури дається аспірин. Корисні інгаляції розчини соди, полоскання горла.
Перехід ларингіту в хронічну форму спостерігається часто в алкоголіків, курців і в осіб деяких певних професій, наприклад у педагогів і в осіб, зайнятих в хімічних виробництвах.
Профілактика ларингіту ясна із'сказанного. Рекомендується загартовування організму, особливо при схильності до застуді, шляхом обтирань та інших водолікувальні процедур.
Лікування зводиться до усунення причини, що викликала захворювання (якщо до цього є показання, слід лікувати ніс і рот).
Джерело omd.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Ларингіт (запалення гортані)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024