Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 12:42

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитяче харчування » Грудне вигодовування! (Усі ЗА та ПРОТИ)
Грудне вигодовування!
ТатікаДата: Пт, 08-Жов-2010, 17:33 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Ваш малюк сподівається, що ви годуватимете його грудним молоком!



Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Сб, 09-Жов-2010, 14:32 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Жізель Бюндхен
Доступно тільки для користувачів

Найбагатша у світі супермодель Жізель Бюндхен вважає за доцільне прийняти закон, що зобов'язував би молодих матусь годувати своїх малюків грудьми.

Бразилійка гадає, що у такий спосіб вдалося б уникнути застосування дитячих молочних сумішей, повідомляє "The Showbiz Spy" із посиланням на "Harper's Bazaar".

"Деякі люди тут (у США) гадають, що вони не повинні годувати грудьми. Ви збираєтесь давати хімічну їжу своїй дитині, коли вона така мала?", - обурюється Жізель.

"Я гадаю, що у всьому світі має існувати закон, аби матері мусили годувати грудьми своїх малюків до шести місяців", - наполягає супермодель.

30-річна красуня, яка у грудні стала мамою первістка Бенджаміна Рейна, стверджує, що своїми формами вона також завдячує грудному вигодовуванню.

"Я гадаю, грудне вигодовування справді допомогло мені зберегти мою фігуру", - каже вона.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Сб, 09-Жов-2010, 14:34 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Не все -є молоко, що ми п'ємо...


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитяче харчування » Грудне вигодовування! (Усі ЗА та ПРОТИ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024