Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 12:29

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Кухня » Перші страви (супчики, борщики, юшки та решта смаколиків)
Перші страви
ТатікаДата: Пн, 07-Чер-2010, 19:14 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Суп из лисичек!

Приблизительное время приготовления: 45 минут

Ингредиенты, используемые в рецепте:

На 2.5 - 3-х литровую кастрюлю:

Грибы лисички свежие - 1 литровая банка
Морковь - 1 шт.
Лук - 1 шт.
Сливки - 1 стакан
Мука - 1 ст. ложка
Картошка - 4-5 шт.
Зелёный лук, укроп - по вкусу, но обязательно!
Соль, паприка - по вкусу.

Инструкции по приготовлению:
Грибы лисички хорошенько моем, крупные разрезаем пополам, кладём в воду и ставим на огонь. Закипели, эту воду сливаем, промываем грибы, заливаем чистенькой водой (чтоб было чуть больше половины кастрюли) и варим 15 минут.

Делаем заправку:
Репчатый лук мелко режем и обжариваем с 1 ст.ложкой муки на небольшом количестве раст.масла. Как лук позолотится, добавляем в сковородку тёртую на мелкой тёрке морковь, сливки и припускаем всё это на маленьком огне в течение 1-2 минут.

В кастрюлю с грибами добавляем нарезаный ломтиками картофель. Солим.
Добавляем заправку и варим до готовности картофеля (5-10 минут).
Добавляем паприку, мелко порезаный зелёный лук и укроп. Выключаем, даём настояться полчасика!

Примечание:
Можно варить этот суп на бульоне. Нужно ли... решайте сами.
Можно кушать без сметаны (ведь там уже есть сливки), но со сметаной всё равно вкуснее! Присыпать сверху ещё чуть зеленушкой и, м-м-м, наслаждаться, как это я сейчас делаю :)))
Приятного аппетита!


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 07-Чер-2010, 19:17 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Суп с лисичками и укропом "Неженка" [Кухня гурмана]

Готовить этот суп очень просто, а вкус получается изумительным!
Очень ярко выражен аромат лисичек и укропа, а в сочетании с нежной суфлеобразной консистенцией основы супа - это просто сказка!

Состав

на 2-3 порции
овощной бульон - 600 мл,
яйца - 2 шт,
свежие лисички - 50-70 г,
зелень укропа,
сливочное масло - 1 столовая ложка,
соль,
перец

Приготовление

Лисички перебрать, вымыть, обсушить и довольно мелко порезать.
Укроп вымыть, обсушить и мелко порубить.

Суп с лисичками и укропом Неженка

В миску налить овощной бульон, добавить соль, перец и влить яйца.

Суп с лисичками и укропом Неженка

Немного взбить бульон с яйцами венчиком или при помощи миксера.

Суп с лисичками и укропом Неженка

Добавить в получившуюся смесь лисички и укроп, перемешать и разлить по порционным чашкам или супницам.

Суп с лисичками и укропом Неженка

В широкую кастрюлю налить воду и поставить на огонь.
В воду поставить порционные чашки с яично-грибной смесью и довести до кипения воду в кастрюле.

Суп с лисичками и укропом Неженка

* Вода в кастрюле должна доходить примерно до середины порционных чашек с супом или чуть более.

Прикрыть супницы пищевой пленкой и готовить ~8-10 минут или до тех пор, пока суп не приобретет приятную, напоминающую суфле консистенцию.
В готовый суп положить небольшой кусочек сливочного масла, посыпать свежим укропом и сразу подавать.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 27-Січ-2011, 10:38 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Легкий розсольник з крупою
Продукти:
2 склянки бульйону,
1 солоний огірок,
1 голівка ріпчастої цибулі,
1/4 кореня петрушки,
1/2 моркви,
1 ст. ложка перлової крупи,
1 картоплина,
1 ст. ложка сметани,
зелень і сіль до душі .

Пропонуємо вам простий і смачний рецепт недорогого першого страви до вашої повсякденного меню. Приготування розсольнику у цій кулінарному рецептом не відбере в вас чимало часу .

Для приготування розсольнику у цій простому кулінарному рецептом потрібно моркву, петрушку, цибулю очистити, вимити, нарізати часточками і спассероватьв бульйоні зі вершковим олією. Зварити окремо перлову кашу. Солоні огірки очистити від шкірки і насіння, нарізати дрібними шматочками і варити до готовності .

У напружений курячий чи юшка опустити трохи картоплі,нарізаного часточками, дати скипіти, опустити пассерованну цибулю, моркву, петрушку і варити до готовності.У готовий суп. покласти зварену огірки, зварену перлову кашу і додати до душі перекипяченний розсіл, сіль, довести до кипіння і каструлю зрушити з вогню. При подачі за стіл в розсольник покласти ложку сметани, притрусити рубленою зеленню .

Смачного!


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 27-Січ-2011, 10:40 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Розсольник домашній

Капуста свіжа – 200 г,
картопля – 500 г,
морква – 100 г,
корінь петрушки – 50 г,
селера – 70 г,
цибуля ріпчаста – 100 г,
солоні огірки – 200 г,
масло вершкове – 50 г,
сметана – 50 г,
пучок зелені та спеції.

Солоні огірки очищають від шкірки, насіння і нарізають скибочками, припускають у бульйоні. Якщо Ви використовуєте для розсольнику дрібні огірки, то рекомендується нарізати їх, не очищаючи від шкірки. Моркву, коріння і цибулю злегка обсмажують. Картоплю нарізають брусочками. Свіжу капусту і картоплю кладуть у киплячий бульйон і варять 10–15 хвилин. Потім вводять припущені солоні огірки, лавровий лист, сіль, перець чорний горошком і варять ще 10–15 хвилин. Огірковий розсіл кип'ятять і проціджують, після чого вводять у розсольник і доводять до кипіння. Знімають з вогню.

Під час подавання в тарілку кладуть сметану і посипають рубаною зеленню.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 27-Січ-2011, 11:12 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Розсольнік
500 гр. свинины;
- 500 гр. картофеля;
- 1/2 ст. перловой крупы;
- 1 небольшая луковица;
- 1/2 средней моркови;
- 3 небольших соленых огурца;
- 2 ст. ложки томата-пюре ( без горки ) или 1/2 стакана томатного сока;
- 2 ст. л. сливочного масла;
- 2 шт. лаврового листа;
- соль по вкусу;
- перец по вкусу;
- зеленый лук;
- укроп.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 27-Січ-2011, 14:55 | Повідомлення # 6
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Капусняк український
1 кг свинини
1 кг квашеної капусти
600 г картоплі
100 г цибулі
100 г моркви
50 г кореня петрушки (в мене була селера)
100 г вершкового масла
50 г борошна
100 г сала
250 г сметани
50 г часнику
50 г зелені петрушки
сіль, перець за смаком.

Свинину відварити до готовності, нарізати шматочками, а бульйон процідити. Квашену капусту посікти й стушкувати до готовності.

Цибулю, моркву, петрушку порізати.

Спасерувати на вершковому маслі, додати пасероване борошно

Розведене бульйоном.

У процідженй бульйон покласти нарізану картоплю, квашену капусту, пасеровані овочі, сало, розтерте з часником та зеленню петрушки

Додати сіль, перець і варити до готовності.

Подаючи на стіл, у тарілку покласти шматочок м'яса та заправити сметаною.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
milissaДата: Пн, 16-Січ-2017, 14:10 | Повідомлення # 7
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Грибний суп-пюре з печериць

Складові:

Печериці - 300 Грам
Картопля - 500 Грам
Лук - 200 Грам
Вершки 15-20% - 500 Грам
Рослинна олія - ​​2-3 ст. ложок
Сіль - 1 Чайна ложка (половина використовується при варінні картоплі)
Чорний мелений перець - 2-3 пучок (за смаком)

Чистимо картоплю, миємо й нарізаємо не дуже крупно. Заливаємо водою так, щоб вона злегка покривала картоплю, солимо і ставимо варити.
Цибулю чистимо, дрібно нарізаємо і смажимо на олії.
Поки присмажується цибулю, займемося грибами. Чистимо їх, миємо й нарізаємо.
Відправляємо гриби до цибулі, солимо, перчимо і підсмажуємо до тих пір, поки вони не стануть злегка покриватися золотавою скоринкою.
Готові гриби подрібнюємо блендером.
Зливаємо трохи води з уже зварити картоплю, додаємо до нього подрібнену масу з лука і грибів. Вливаємо вершки і підключаємо до роботи блендер. Подрібнюємо їм суп до того стану, який вам найбільше до смаку - можна в однорідне пюре, можна зупинитися, коли ще відчуваються невеликі грудочки грибів і картоплі. Ставимо суп знову на плиту і доводимо до кипіння (не даємо кипіти !!!). Пробуємо і доводимо до смаку.

 
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Кухня » Перші страви (супчики, борщики, юшки та решта смаколиків)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024