Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВт, 16-Кві-2024, 08:17

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Дача, оранжерея, будинок квітів » Що означають квіти?
Що означають квіти?
ТатікаДата: Чт, 27-Сер-2009, 20:21 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
азалія - Символ жіночності, крихкості, стриманості, відданості, але в той же час - пристрасті й печалі. азалію прийнято дарувати перед небажаною розлукою. коли чоловік дарує цю квітку, Він зізнається, що ви для нього - єдина.

акація - Таємна любов, краса самотності, цнотлива любов.

амброзія - Нескромні натяки, очікування більшого. Дарувальник амброзії говорить: «я чекаю!», «будь сміливіше!», «давай жити сьогоднішнім днем!»

амариліс - Гордість, неприступність, відважність. якщо ви хочете натякнути чоловікові, що він для вас не просто друг, подаруйте йому амариліс.

анемона - Щирість, надія, але також радість, емоційність. в перекладі з мови квітів подарунок з ловлять означає: «чому ні?», «мені з тобою дуже добре», «давай влаштуємо свято!».

антуріум - Хоробрість, неординарність, пристрасть. антуріум вважається переважно чоловічим колір * кім. букет або композиція з антуріума стане не забутнім подарунком для чоловіка або колеги, друга або шефа ... подарувати антуріуми можна також екстравагантній дамі: «ти не схожа ні на кого, і це мене захоплює!».

братки - Повітряний поцілунок, веселощі, розвага.

аспарагус - Простодушність, довірливість.

айстра - Символ любові, витонченості, вишуканості і спогадів.

айстра (біла) - «Я люблю тебе більше, ніж ти мене!», «Скажи, що любиш, ще раз», «не можу думати ні про що, крім тебе ...»

біла маргаритка - «Не випробовуй моє терпіння».

волошка - Витонченість, простота, веселість і вірність. дарувати волошки прийнято молодим дівчатам на знак симпатії.

водяна лілія (латаття ) - Красномовство, переконаність, щирість.

гарденія - Таємна любов. якщо вам подарували гарденії, вами щиро захоплюються.

гвоздика - Чарівність, жіноча любов, захоплення, честь і свобода, вірність ... значення гвоздик за * висить від їх кольору.

гвоздика (рожева) - «Я ніколи не забуду тебе», символ материнської любові. В Америці рожеві гвоздики дарують на день матері. Людина, яка дарує гвоздики, хоче висловити вам свою вдячність і запевнити в тому, що при будь-яких обставин ви можете розраховувати на його допомогу і підтримку.

гвоздика (червона) - Перемога, успіх, лідерство. великим букетом червоних гвоздик прийнято поздоровляти людей авторитетних і шанованих. Дарувати гвоздики коханим краще в змішаних букетах.

гвоздика (біла) - Побажання удачі і успіху в усьому. «Нехай всі твої бажання збудуться». якщо вам в подарунок піднесли білі гвоздики, це говорить про те, що вас вважають дуже привабливим, світлою і позивною людиною.

гвоздика (жовта) - «Ти уникаєш мене?», «Ти образився?», «Хочу, щоб ти був більш уважним».

жоржина - Каприз, мінливість, швидкоплинне захоплення. Дарує жоржини каже: «ти мені дуже подобаєшся, але я нічого не обіцяю», «я не готовий до серйозних відносин», «навіщо все ускладнювати?»

гербера - Таємниця, усмішка, флірт, оптимізм. Чоловік, що дарує гербери, висловлює вам свою симпатію і натякає на те, що разом вам буде дуже весело. універсальний позитивний подарунок для друзів, коханих, колег ... якщо хочете поділитися з кимось своїм чудовим настроєм або зробити комплімент, даруєте цю квітку.

гіацинт - Гра, цікавість, мудрість, непередбачуваність.

гіацинт (голубий) - Впевненість в собі, спокій, врівноваженість.

гіацинт (червоний або рожевий) - «Я знаю, чого ти хочеш», «тебе чекає безліч приємних сюрпризів», «все наше життя - гра ...»

гіацинт (білий) - Постійність. «Я зачарований назавжди».

гладіолус - Дарувальник гладіолусів - людина сильний, надійний, що не визнає компромісів.

гліцинія - Подаруйте гліцинію людині, якому ви хочете сказати: «тобі я радий завжди!»

глоксинія - Любов з першого погляду.

гортензія - Скромність, щирість, надія. багато народів вірять, що гортензія здатна відганяти хвороби і нещастя.

дельфініум - Скромність, невибагливість. «Поклич мене».

декабрист - Зменш мої страждання!

жасмин - Чуттєвість, жіночність, елегантність і привабливість. В індії жасмин називають «місячним світлом в коханні».

звіробій - Войовничість. «Перемога ще буде за мною».

ірис - Довіра, мудрість, віра, надія, безстрашність. Ірис є емблемою франції.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 27-Сер-2009, 20:39 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Кактус - Наполегливість, цілеспрямованість, самодостатність. «Я тебе розумію як ніхто інший», «Ми з тобою схожі».

Календула (нігтики) - Тривога, побоювання. «Чому ти так себе поводиш?», «Я чекаю пояснень».

Кала - Схиляння. «Ти прекрасна». Якщо чоловік дарує вам кали, перед вами джентльмен і неординарна людина.

Камелія - Захоплення, досконалість, подяку. «Ти - неземне істота».

Конюшина(білий) - «Думай про мене», «Навряд чи ти знайдеш когось краще, ніж я!»

Конюшина () - символ удачі. Якщо Ви знайшли чотирьох литкова конюшина загадайте бажання, і воно обов'язково збудеться.

Дзвоник - Смирення, покірність, сталість; «Я завжди буду з тобою».

Крокус - Відродження, свіжість почуттів. «Ти подарувала мені незабутні моменти».

Конвалія - Свіжість, сльози діви Марії, повернення на щастя, покірність, - «Ти прикрашуєшся моє життя!»

Лаванда - Захоплення, самотність. «Я тебе ніколи не забуду».

Лілія (помаранчева) - Цікавість, кокетування. «Ти для мене - загадка», «Твоє серце вільне?».

Лілія (біла) - Чистота, невинність, велич, благородство. «Це божественно - бути поруч з тобою!».

Лілія (жовта) - Екстравагантність, яскравість, але також легковажність, примхливість. «Хочу, щоб ти мене помітила», «Я не такий, як інші».

Лілія (тигрова) - Гордість, достаток, процвітання, добробут, самовпевненість.

Листя пальми - Побажання перемоги і успіху. Листя пальми в змішаному букеті означають: «Ти - най-най, найкраща у всьому».

Лотос - Щастя, здоров'я, довге життя, мудрість. Лотос прийнято дарувати тільки добре знайомим людям на знак родинних і дружніх почуттів.

Левовий зів - Сила, хитрість, лестощі. Дарувальник цієї квітки вважає, що ви можете бути йому корисним, шукає вашого заступництва.

Лютик - Симпатія, прагнення сподобатися, запрошення.

Магнолія - Благородство, наполегливість, впертість. «Все одно ти будеш зі мною», «Я - твоя доля».

Мак - Уява, мрійливість, молодість, товариськість, прагнення до задоволень.

Маргаритка - Чистота, невинність, вірне кохання, «Я щасливий, коли ти щаслива».

Мати-й-мачуха - Материнська любов і турбота.

М'ята - Теплі почуття.

Мирт - Любов, веселість, радість. В Ізраїлі - емблема весілля.

Мімоза - Скромність.

Монстера - Цілеспрямованість, вишуканість, шик. «Ти досконала!».

Настурція - Завоювання, перемога в боротьбі. Чоловік, що подарував Вам настурції, щиро радий Вашим успіхам.

Нарцис - Сильні почуття, нерозділене кохання, обмануті надії, лицарський стиль. «Залишайся такою ж прекрасною, як ти є». «Сонце завжди сяє, коли я з тобою».

Нарцис (білий) - Увага, лагідність, смиренність.

Нарцис (жовтий) - Увага. «Ти єдина», «Коли я поруч з тобою, завжди світить сонце».

Незабудка - Спогади, щира любов, щирість,постійність, вірність.

Кульбаба - Щастя, радість життя. Людина, яка дарує кульбаба, веселий і товариський, трохи легковажний. Для Вас такий подарунок означає: «Не сумуй», «Я радий, що зараз ми разом», «Я хочу зупинити цю мить».

Олеандр - Увага. «Ти дуже мила».

Омела - Прихильність. В Індії це священне рослина, чарівний квітка друїдів.

Орхідея - Любов, ніжність, витонченість, інтимність. Орхідею прийнято дарувати тільки улюбленим людям.

Півонія - Щаслива весілля, веселе життя. «Мені немає про що більше мріяти».

Плющ - Гармонійна любов, вірність, дружба, прихильність. «Ми чудово доповнюємо один одного», «Ми ніби створені одне для одного».

Пролісок - Надія, ніжність, молодість. «Мені подобається твоя наївність». Дарує проліски хоче підкреслити Вашу елегантність і жіночність.

Соняшник - Гордість, але також - схиляння. «Ти - диво!», «Я ніколи не зустрічав такого, як ти», «Я пишаюся тим, що ти зі мною!».

Троянда (червона) - Любов, пристрасть. «Я люблю тебе», «Я не можу без тебе», «Ти повинна бути моя».

Роза (бутон, червоний) - «Мені здається, я в тебе закохався», «Я радий, що ми познайомилися», «З кожним днем мої почуття до тебе все сильніше».

Троянда (біла) - Чистота і невинність, скромність і ніжність, таємничість. «Я доб'юся тебе», «Ти ангел».

Роза (бутон, біла) - Юність, недосвідченість, зачарованість. «Я готовий чекати тебе», «Я не хочу тебе втратити».

Троянда (жовта) - Щастя, радість. «Ти - моє сонце». Квітка, що виражає самі позитивні емоції.

Роза (кремова) - Елегантність, гармонія, досконалість, сталість. «Я пам'ятаю. Завжди! »,« Ми з тобою - ідеальна пара »,« Ти вище всяких похвал! »

Троянда (рожева) - Найвище щастя, «Повір мені».

Троянда (чайна) - «Завжди буду пам'ятати».

Троянда (лісова) - «Твої рани залікуються!»

Троянда (китайська, гібіскус) - Витончена краса.

Ромашка - Юність, невинність, недовірливість, романтичність.

Бузок - Краса, закоханість, перші хвилювання любові.

Бузок (біла) - Перше кохання. «Давай будемо любити один одного!»

Бузок (фіолетова) - «Моє серце належить тобі!».

Бузок (рожева) - Любов і визнання.

Солома, сухі квіти - Розірвання договору.

Тюльпан - Символ чистого кохання, великого щастя; слава, гордість; гармонія. Тюльпан є емблемою Голландії.

Тюльпан (червоний) - Освідчення в коханні, поздоровлення. «Повір мені», «Бажаю тобі щастя».

Тюльпан (строкатий) - «Життя прекрасне», «Я горджусь тобою!»

Тюльпан(жовтий) - «Твоя посмішка, як сонячний * ний світ».

Тюльпан (різнокольоровий) - Гарні очі.

Фіалка - Гідність, скромність; невинність, таємна любов.

Фіалка (біла) - Щирість. «Давай ризикнемо» «Давай спробуємо бути щасливими !!!».

Фіалка (блакитна) - Пильність; лояльність. «Я завжди прав», «Завжди буду вірний».

Фіалка (синя) - Скромність.

Фікус - спокій.

Флокс - Розставання, але також - взаємність, і одинокість, солодкі мрії.

Фуксія - Доброзичливість.

Хризантема(звичайна) - радість, відкритість, веселощі і відпочинок. У Китаї хризантема вважається одним з благородних символів, там вірять, що хризантема, дана коханому і обтерти про губи після вина, гарантує невмирущу любов. А по японським традиціям вважається, що пелюстка хризантеми покладений на дно келиха з вином, сприяє довгій і здорового життя. У Європі та Америці хризантеми підходять для привітаю * ний по будь-якому випадку.

Хризантема (червона) - Удача, найкращі Побажання.

Хризантема (біла) - Правда. «Вір мені!»

Хризантема (жовта) - Подяка. «Спасибі за те, що ти є!».

Майорець (червона) - Сталість, тривала прив'язання. «Ти - саме та людина, яку я так довго шукав!»

Майорець (біла) - Доброта, великодушність.

Майорець (жовта) - Меланхолія, мрійливість. «Я згадую тебе кожен день», «Чукаю тебе».

Черешня - Чарівність.

Черемуха - Радість. «Мені багато чого треба тобі росказати», «Хочу побачити тебе як можна швидше!»

Шипшина - Весна і поезія. Людина, яка дарує квітку шипшини, зізнається в тому, що він романтик. «Я впевнений, що зможу зробити тебе щасливою!»


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Дача, оранжерея, будинок квітів » Що означають квіти?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024