Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВт, 19-Бер-2024, 10:31

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » З ЖИТТЯ МАМИ » Теревені » Український грип, або смертельна чума (Страшна статистика смертей і паніка охопила майже всю терито)
Український грип, або смертельна чума
ТатікаДата: Пт, 30-Жов-2009, 18:33 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Страшно!!!

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ir4ikДата: Пт, 30-Жов-2009, 18:33 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 2
Статус: Offline
В Україну прийшов грип!
В Тернополе паника. Эпидемия гриппа, накрывшая область неделю назад, скосила почти 10 тысяч ее жителей. Более того - неизвестный вирус (грипп или не грипп, пока неясно) уже убил семерых человек.
 
ТатікаДата: Пт, 30-Жов-2009, 18:34 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Я думаб, що вся ця паніка розкидана даремно. віруси вони є і були завжди, а тут прям страшний грип від якого одне лікування щепленн. Абсурд! Бубусині рецепті закалка і все буде добре, ну і одягатись п погоді не сподіватись на гарну осінню погоду

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ir4ikДата: Пт, 30-Жов-2009, 18:34 | Повідомлення # 4
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Quote (Татіка)
Я думаб, що вся ця паніка розкидана даремно. віруси вони є і були завжди, а тут прям страшний грип від якого одне лікування щепленн. Абсурд! Бубусині рецепті закалка і все буде добре, ну і одягатись п погоді не сподіватись на гарну осінню погоду

Алеж факт залишаэться фактом.10?20?смертей....
 
ТатікаДата: Пт, 30-Жов-2009, 18:34 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Quote (ir4ik)
Алеж факт залишаэться фактом.10?20?смертей....

Да, вчора мені все здавалось більш радужним! surprised Бачу я помилялась і дуже сильно! Не впевнена, що то грип, але страшно навіть коли хтось кашляє з сусідів. А ще страшніше за власну родину і дітей


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пт, 30-Жов-2009, 18:37 | Повідомлення # 6
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пт, 30-Жов-2009, 19:08 | Повідомлення # 7
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Україна попросить світ про гуманітарну допомогу від епідемії грипу
РНБО вирішила розв'язати проблему епідемії грипу шляхом отримання гуманітарної допомоги від країн світу.

zik.com.ua

Україна попросить світ про допомогу від епідемії грипу
Для подолання епідемії грипу Україна звернеться до світової спільноти за гуманітарною допомогою щодо надання ліків від свинячого грипу A/H1N1.

Таке рішення, ухвалене Радою національної безпеки та оборони, оприлюднила секретар РНБО Раїса Богатирьова.

За її словами, Міністерству охорони здоров’я доручено сформувати перелік ліків, які необхідні Україні. Це, перш за все, "такий специфічний препарат "Таміфлю", який реагує на вірус".

"Також ідеться про маски, причому не прості марлеві пов’язки, а спеціальні хірургічні, а також про апарати штучного дихання", - наголосила Богатирьова.

Крім того, зауважила вона, Україна хоче купити або отримати як гуманітарну допомогу вакцину проти каліфорнійського грипу.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Ющенко заявив, що готовий звернутися до світової спільноти по допомогу в разі, якщо в Україні закінчаться ліки від грипу.

За останніми офіційними даними, від свинячого грипу в Україні померли чотири людини, в 11 осіб цей діагноз підтверджено офіційно, а ще тисяча хворих - під підозрою.



Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 02-Лис-2009, 15:43 | Повідомлення # 8
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Лечение ОРВИ вообще и гриппа в частности - это не глотание таблеток! Это создание таких условий, чтоб организм легко с вирусом справился.
ПРАВИЛА ЛЕЧЕНИЯ.
1. Тепло одеться, но в комнате прохладно и влажно. Температура около 20 °С, влажность 50-70%. Мыть полы, увлажнять, проветривать.
2. Категорически не заставлять есть. Если просит (если хочется) - легкое, углеводное, жидкое.
3. Пить (поить). Пить (поить). Пить (поить)!!!
Температура жидкости равна температуре тела. Пить много. Компоты, морсы, чай (в чай мелко порезать яблочко), отвары изюма, кураги. Если дитя перебирает - это буду, а это нет - пусть пьет что угодно, лишь бы пил. Идеально для питья - готовые растворы для пероральной регидратации. Продаются в аптеках и должны там быть: регидрон, хумана электролит, гастролит и т.д. Покупайте, разводите по инструкции, поите.
4. В нос часто солевые растворы.
5. Все «отвлекающие процедуры» (банки, горчичники, припарки, ноги в кипятке и т.д.) - классический совковый родительский садизм и опять-таки психотерапия (надо что-то делать).
6. Если надумали бороться с высокой температурой - только парацетамол или ибупрофен. Категорически нельзя аспирин.
Главная беда в том, что тепло одеть, увлажнить, проветрить, не пихать еду и напоить - это по-нашенски называется «не лечить», а «лечить» - это послать папу в аптеку…
7. При поражении верхних дыхательных путей (нос, горло, гортань) никакие отхаркивающие средства не нужны - они только усилят кашель. Поражение нижних дыхательных путей (бронхиты, пневмонии) не имеют к самолечению никакого отношения. Поэтому самостоятельно никаких «лазолванов-мукалтинов» и т.п.
8. Противоаллергические средства не имеют к лечению ОРВИ никакого отношения.
9. Вирусные инфекции не лечатся антибиотиками. Антибиотики не уменьшают, а увеличивают риск осложнений.
10. Все интерфероны для местного применения - лекарства с недоказанной эффективностью или «лекарства» с доказанной неэффективностью.
11. Гомеопатия - это не лечение травами, а лечение заряженной водой. Безопасно. Психотерапия (надо что-то делать).

Свиной» грипп как зеркало, в котором видно все…



Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » З ЖИТТЯ МАМИ » Теревені » Український грип, або смертельна чума (Страшна статистика смертей і паніка охопила майже всю терито)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024