Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 19:12

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ВСЯКЕ - РІЗНЕ » Кіно, серіали, книги, журнали, музика » Гарячі новини України і світу (Що нового???)
Гарячі новини України і світу
ТатікаДата: Ср, 23-Вер-2009, 15:30 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Австралія опинилася в полоні пилової бурі

Розбурхана стихія порушила авіа сполучення з найбільшим містом країни - Сіднеєм. Внаслідок пилової бурі влада міста змушена закрити аеропорти та скасувати десятки рейсів. Окрім цього у самому Сіднеї було призупинено рух поромів, що сполучають різні райони міста.
Через стихійне лихо декілька сотень людей звернулися до лікарень зі скаргами на утруднене дихання. За даними лікарів, найбільше від стихії постраждали ті, хто має проблеми із серцево-судинною системою та діти. Експерти-екологи зазначають, що пилові бурі є доволі рідкісним явищем для цієї частини австралійського континенту.
(Джерело 24tv.com.ua)


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 26-Жов-2009, 08:40 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
В Україні побільшало небезпечних продуктів (без ГМО)!!!

Дешеві добавки до популярних харчів виробники додавали завжди, але з початком кризи в Україні це набуло небачених масштабів.
Стаття на цю тему http://detkamamka.at.ua/publ/8-1-0-109


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 26-Жов-2009, 08:49 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Наскільки небезпечні ГМО продукти?
У Києві розглядають небезпеки генетично модифікованих продуктів для сучасних українців.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 26-Жов-2009, 08:58 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
В Україні модно ставати банкрутом
Новим способом позбавитися кредиту цього року скористалися як мінімум 50 винахідливих дільців.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 26-Жов-2009, 09:00 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Вперше в Україні фізична особа визнана банкрутом і звільнена від боргів
Вперше в Україні фізичну особу визнали банкрутом, і дозволили їй не сплачувати частину боргу.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » ВСЯКЕ - РІЗНЕ » Кіно, серіали, книги, журнали, музика » Гарячі новини України і світу (Що нового???)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024