Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 20-Кві-2024, 11:24

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ВСЯКЕ - РІЗНЕ » Тести » Тест із дівчиною, що танцює (У яку сторону вона крутиться?)
Тест із дівчиною, що танцює
У яку сторону вона крутиться?
ТатікаДата: Нд, 20-Гру-2009, 10:47 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Прочитала в одному зі щоденників дуже цікавий тест на сприйняття світу нашими півкулями. Спочатку думала, що то мені з просоння один і тойже малюнок витанцьовує то в один бік то в інший, але ні насправді то так сприймає мій мозок. Коли думаю про хороше за часовою стрілкою, а коли про роботу чи погане проти. До тогож для зміни напрямку руху мені не знадобилось відводити очі в бік. Фантастика спробуйте і ви

У яку сторону вона крутиться?
Якщо ви бачите, що жіноча фігура обертається за годинниковою стрілкою, значить, працює права півкуля вашого мозку.
Якщо проти годинникової стрілки - ліве.
Деякі бачать в обох напрямках, але більшість - тільки в одному.

Перевірте, чи можете ви перемикатися між півкулями мозку, змушуючи її обертатися спочатку в одному, а потім в іншому напрямку.

МОЖЛИВО БАЧИТИ В обох напрямках.

Експерименти показали, що різні півкулі головного мозку відповідальні за різний спосіб мислення. Наступна таблиця показує різницю між лівопівкульним і правопівкульним мисленням:

Ліва півкуля
Логіка
Послідовність
Раціональність
Аналіз
Об'єктивність
Зокрема

Права півкуля
Випадковий вибір
Інтуїція
Холістіка
Синтез
Суб'єктивність
Ціле

У більшості людей чітко переважає одна з цих типів мислення. Деякі, однак, здатні задіяти обидві півкулі в рівній мірі. У школі в основному лівопівкульним розвивають мислення, в той час як правопівкульні, не приділяється належної уваги. Лівопівкульним мислення сфокусовані на логіці, аналізі та точності. Правопівкульні, з іншого боку, на естетиці, почуттях і креативності.

Якщо відвести очі у бік, то фігура може змінити напрямок руху.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » ВСЯКЕ - РІЗНЕ » Тести » Тест із дівчиною, що танцює (У яку сторону вона крутиться?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024