Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСр, 23-Тра-2018, 15:05

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Щеплення » Як правильно написати відмову від щеплень? (Обережно! Щеплення!)
Як правильно написати відмову від щеплень?
ТатікаДата: Вт, 18-Сер-2009, 17:08 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
В цій темі пропоную два зразви відмов від проф. щеплень для Вашої дитини.
Наведений нижче взірці відмови можуть бути змінений за бажанням. Головне те, що Ви письмово висловлюєте свою відмову від медичного втручання, право на яку гарантоване Законом.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Вт, 18-Сер-2009, 17:11 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Заява

Я, [Прізвище, ім'я, по батькові], відмовляюся від щеплення проти кору та краснухи в рамках програми додаткової імунізації населення України у зв'язку з тим, що:
вакцина не зареєстрована в Україні (принаймні, мені не було надано інформацію про її реєстрацію), а тому її використання суперечить ст.13 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб":
„Для профілактичних щеплень застосовуються медичні імунобіологічні препарати вітчизняного та зарубіжного виробництва, зареєстровані в Україні в установленому законодавством порядку"
я вважаю введення вакцини небезпечним для здоров'я з огляду на перелік побічних реакцій, заявлених виробником;
я вважаю неприпустимим введення будь-якої вакцини без попереднього повного обстеження стану здоров'я та рівня імунітету до відповідних хвороб;
я вважаю неприпустимим використання вакцини, вірус для якої вирощено на абортивному матеріалі;
я планую завагітніти найближчим часом, і не хочу наражати свою майбутню дитину на небезпеку. [для жіночої статі]

Моє право на відмову передбачене законами України:

Основи законодавства України про охорону здоров'я:
Ст.42. Ризиковані методи діагностики, профілактики або лікування визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Ст.43. Згода інформованого пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування. Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.

Про захист населення від інфекційних хвороб:
Ст.12. Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків. Особам віком від п'ятнадцяти до вісімнадцяти років профілактичні щеплення проводяться за їх згодою та за згодою батьків...

Дата Підпис


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Вт, 18-Сер-2009, 17:11 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Завідуючій ДН № _____
батьків дитини: __________________________
________________________________________
________________________________________

Заява

Я, ____________________________________________, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій моїй дитині __________________________________________, окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показаннями.

1) Відмовляюся від подальших вакцинацій, ревакцинації та біопроб (Манту, р. Пірке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.

2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.

3) Ця відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі:

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»:

Ст.42 Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Ст.43 Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.

Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

Ст.12 Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.

Ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що примусова вакцино-профілактична діяльність суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров'ю пацієнта може бути завдано шкоди через пост вакцинальні ускладнення (Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006), що заборонено статтею 42 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я». У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди комусь із пацієнтів, ця заява може служити обставиною, що обтяжує Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України.

Нагадую Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.

Дата____________ Підпис______________


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Щеплення » Як правильно написати відмову від щеплень? (Обережно! Щеплення!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2018