Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСр, 17-Кві-2024, 00:59

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Планування і діагностика вагітності » Овуляція! (Як розрахувати коли вона буде???)
Овуляція!
ТатікаДата: Ср, 09-Вер-2009, 14:07 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Все про овуляцію, спеціальні препарати ітд..

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
DiademaДата: Пн, 06-Лип-2015, 22:37 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Розрахунки спрацьовують коли цикл регулярний, та й то не факт. Я скільки не рахувала, все якось не виходило. Тому й до лікаря звернулася по допомогу. Організм весь дослідили у мене й в чоловіка, але завагітніти не виходило. Колі лікар запитала мене про овуляцію, чи відслідковую я її, розповіла про те, що вираховую за циклом, але результату це не дало. Тому коли лікар порекомендувала мені Ователь, це тест, який по слині визначає овуляцію. Точніше я самостійно визначаю за допомогою власного зору. Коли слина на линзі підсихає (головне тут щоб вона була без домішок, тобто не їсти й не пити не меньш ніж годину), я дивлюся у неї та фіксую результат. Якщо візерунки, створені естрогеном є, то період фертильний, коли їх ну дууже багато, то то овуляція. Все дуже просто та точно! В себе я овуляцію вже визначила, тому наступним кроком, я впевнена, буде зачаття.
 
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Планування і діагностика вагітності » Овуляція! (Як розрахувати коли вона буде???)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024