Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 18-Кві-2024, 22:42

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 419
Показано матеріалів: 401-410
Сторінки: « 1 2 ... 39 40 41 42 »

Материнство - величезна радість для жінки, але також і величезна турбота. Часом важко справлятися з усіма обов'язками, та й для себе час виокремити просто необхідно. До того ж, сучасна жінка - це працююча жінка. Допомогти молодій мамі повинна гарна нянька, так тільки де ж її відшукати? Легко сказати, що ви збираєтеся обрати няньку, але навіть приступитися до пошуку няньки складно. Шукаємо няню...

1. Найпростіший і дешевший варіант - переглянути відповідні оголошення в газеті. Однак, більшість відчуває розчарування, тільки взявши в руки газету. Ну що можна вказати в короткім оголошенні? Максимум - вік, іноді освіту. А найчастіше оголошення зводяться до лаконічного "послуги няньки". І як тут зрозуміти, на що здатна жінка, що подала оголошення? А влаштовувати для кожної очну співбесіду стомлююча справа, хотілося б відібрати всього лише дві - три кандидатури по потрібних Вам параметрам. Досить лише згадати, що нескінченні дзвінки по таких оголошеннях часто закінчуються, не встигнувши початися, тому що здобувачки забувають згадати в оголошенні, що шукають роботу тільки в певному районі, або що можуть сидіти з малям тільки по вечорах і вихідним і т.д.

Notabene | Переглядів: 1610 | Додав: Татіка | Дата: 19-Сер-2009 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

У селищі Батмутське на третій день після щеплення померла 4-місячна дитина.

На Донеччині нова жертва вакцини. В лікарні імені Вишнєвського в Донецьку після зробленого щеплення від дифтерії і стовбняка померло чотиримісячне дитя. Батьки відразу звернулися до правоохоронців, щоб знайти винних. У Донецьку після щеплення померло немовля

4-місячному Сашку зробили щеплення в минулу п‘ятницю. Хлопчику ввели вакцину – комбінований засіб від коклюшу, дифтерії та стовбняка. Уже наступного дня в дитини підвищилася температура, почалися судоми. "Швидка" забрала малюка в Артемівську лікарню, а звідти повітрям до обласного центру.

"Я можу сказати лише одне, що проводиться службове розслідування, за результатами якого ми проінформуємо всіх, насамперед Міністерство охорони здоров'я, прокуратуру і, природно, пресу" - сказав начальник управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олександр Аніщенко.

Здоров'я наших дітей | Переглядів: 1182 | Додав: Татіка | Дата: 19-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Запитання "Чи не завдасть звичайна ін'єкція вакцини шкоди малюку?", завжди хвилює мам. Звичайно, не завдасть. Зате проведення щеплення запобігатиме розвитку інфекційних захворювань, ускладнення, після яких можуть бути значно страшнішими, аніж побоювання перед виконанням цієї процедури.

Йдемо на щеплення! Перебуваючи в материнському лоні, малятко захищене від інфекційних хвороб антитілами (захисними факторами) матері. Коли дитина народжується, то мама передає їй свої антитіла. Маля стає начебто нашпигованим необхідними часточками - імуноглобулінами, які знищують бактерії, що потрапляють в організм. Саме тому наші діти до 3-6 місячного віку вкрай рідко хворіють на інфекційні захворювання. Вигодовування малюка грудним молоком також забезпечує надходження додаткової кількості антитіл. Все це передбачила природа, тому що маля лише починає пристосовуватися до світу і ще не здатне самостійно продукувати власні антитіла. У віці 3-6 місяців загроза захворіти в дитини стає особливо високою, адже "мамині" імуноглобуліни на цей час вже зруйновуються чи використовуються, а свої власні тільки починають продукуватися.

Що відбувається в організмі після проведення щеплення?

Здоров'я наших дітей | Переглядів: 1600 | Author: Тетяна Недошитко, кандидат медичних | Додав: Татіка | Дата: 18-Сер-2009 | Рейтинг: 2.0/1 | Комментарі (0)

Вакцинувати дітей чи ні? Ця проблема гостро постала перед громадянами України. Батьки школярів та дошкільнят відмовляються від вакцинації через низку смертельних випадків по Україні після процедури вакцинації.

Після чого не вакцинованих дітей відмовляються приймати до дитячих садочків та шкіл. Мовляв, закон говорить про обов’язкову вакцинацію дітей. Вакцинація із ризиком для життя Тут і почались різноголосся батьків, медиків та юристів. Останні наголошують, що кожен має право вибору, а медики тут же б’ють на сполох, що країну чекає сплеск інфекційних епідемій. Невідомо до чиєї думки прислухатись директорам дошкільних та навчальних закладів. Все ж найгірше в цій ситуації батькам, які під ризиком життя своїх дітей змушені іти на вакцинацію, аби діти навчались як «повноцінні», а не аутсайдери суспільства. І влада, і медики погоджуються лише на тому, що така процедура повинна здійснюватись за рішенням батьків чи опікунів дітей. Однак, невирішеною залишається проблема, коли не вакцинованих дітей відгороджують від громади та вішають статус загрози для суспільства.

Здоров'я наших дітей | Переглядів: 1650 | Додав: Татіка | Дата: 18-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

На користь щеплень офіційна медицина завжди наводить як приклад ліквідацію натуральної віспи внаслідок введення вакцинопрофілактики. Щеплення! Уроки історії...

Я теж колись вірила у цю казку. Все почалося у 1798 р. в Лондоні, коли там уперше зі своїм „відкриттям” з’явився фальшивий лікар Дженнер. Фальшивий тому, що титул F.R.S. (член Королівського товариства) він отримав нечесним шляхом, видавши спостереження свого племінника за життям зозуль за свої власні, а титул MD (доктор медицини) отримав, заплативши 15 гіней і показавши рекомендаційні листи від своїх друзів-лікарів. Відкриття ж взяте у лапки тому, що робота, в якій Дженнер намагався довести користь коров’ячої віспи для захисту від віспи натуральної, не мала практичного об?рунтування і вже через кілька років була спростована самим Дженнером.

Здоров'я наших дітей | Переглядів: 1731 | Author: Мирослава Марчук | Додав: Татіка | Дата: 18-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Чому все більше батьків відмовляються робити щеплення своїм дітям, і чому це викликає стільки агресії в системі «охорони здоров’я»?

Безжальна імунізація або правда про щеплення Медична влада добре вміє приховувати компрометуючу її інформацію. Але все одно деколи до нас доходять історії про медичні інциденти, помилки та злочини. Так нещодавно в українських засобах масової інформації можна було почути про захворювання дітей після проведення їм проби Манту (тесту на туберкульоз). Інформація про негативні наслідки й ускладнення після щеплень просочувалася і раніше, але найстрашніші факти замовчуються.

В нашій країні не надається повна інформація про щеплення, а дані про кількість і характер ускладнень після вакцинопрофілактики недоступні навіть більшості лікарів. А ті лікарі, які проінформовані про шкоду вакцинації, своїм дітям щеплень не роблять, однак будучи найманими працівниками держави, повинні виконувати поставлені до них вимоги: заради теорії „колективного імунітету” домагатися максимального охоплення населення щепленням.

Здоров'я наших дітей | Переглядів: 1756 | Author: Мирослава Марчук | Додав: Татіка | Дата: 18-Сер-2009 | Рейтинг: 3.0/2 | Комментарі (0)

Хто володіє знанням - той володіє світом. У наше століття інформаційного буму це вираз як ніколи актуальний. І звичайно ж, батьки хочуть, щоб їх діти навчилися не тільки читати, але й розмірковувати, фантазувати, співпереживати. А всьому цьому сприяє любов до книг. Але як прищепити дитині інтерес до читання? Давайте міркувати разом!

Чарівний світ книг. Як прищепити дитині інтерес до читання? Поки маля не народилося...

Відомо, що вже із шістнадцятого тижня внутрішньоутробного розвитку плід починає чути звуки. Дитина чуйно реагує на мамин голос, у відповідь рухає ручками й ніжками... Так чому ж не почати знайомити маля з літературою ще до його народження? Адже навіть якщо він згодом не стане затятим книголюбом, те однаково такі "книжкові сеанси" благотворно позначаться на розвитку його інтелектуальної й емоційної сфери. Материнське слово, звернене до малюка, - це величезний розвиваючий стимул.

Психологія дитинства | Переглядів: 2727 | Author: Большакова Олена | Додав: Татіка | Дата: 17-Сер-2009 | Рейтинг: 2.3/3 | Комментарі (0)

Маля підросло, і на зміну найпершим батьківським хвилюванням приходять нові ситуації, що породжують тривогу й розгубленість молодих мам і тат. Канули в лету безсонні ночі, пелюшки, газики й перші зубки. На порядку денному коштує не вирішене питання про шкільну пору, що насувається. Як підготувати дитину до школиагітність Дослідження показали, що зараз батьки раніше починають задумуватися про те, як їх син або донька відправляться в школу, чим десять - п'ятнадцять років тому. Що вже там лукавити, вимоги школи до вступників у неї первачкам набагато зросли. Тепер усе частіше проводяться спеціальні тестування, перевіряючи, чи вміє дитина читати, лічити, малювати... Перевага влучення в "гарний" клас однозначно закріплене за найбільш розвиненими дітьми/ Як тільки маля зросліє і досягає п’яти - шестирічного рубежу, більшість батьків хвилюють питання із серії "Як підготувати дорогоцінне чадо до школи?", " Чи потрібно відвідувати додаткові заняття перед походом у перший клас?" і "Що взагалі на загал дитина повинен знати про школу, щоб навчання в ній було радісним?". У всьому цьому нам і має бути послідовно розібратися.
Психологія дитинства | Переглядів: 2748 | Author: Кожевникова Марина | Додав: Татіка | Дата: 17-Сер-2009 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

І за церковним, і за народним календарем 14 серпня — це свято Першого Спаса, Спаса на воді — медовий Спас. На жаль, мало хто може до пуття пригадати, що це за свято й на чию воно честь відзначається. Витлумачення самої назви також не таке вже й прозоре: мовляв, колись мак віяли й освячували тощо.ДЕНЬ МАКОВЕЯ Церковна традиція шанує цей день як такий, що зв'язує весь Успінський піст. Встановлено його з нагоди Божих знамень від ікон Спасителевих, Богородиці або Хреста Господнього під час битв князя Андрія Боголюбського з волзькими булгарами (1164 рік). Приблизно в 166 році до Різдва Христового сирійський цар Антіох намагався примусити юдеїв перейти на поганську віру. Єрусалим було спалено. Суворо заборонено дотримуватися Мойсейового закону. Дехто не витримував такого тиску, але були й інші люди — сильні духом і вірою в Бога. Маккавеї — це сім святих мучеників: Авім, Адім, Антонін, Гурій, Євсенон, Єлеазар, Маркелл. їхні батьки були Єлеазар і Соломонія. Старозавітній священик Єлеазар не піддався ні на хитрі підкупи, ні на відверті погрози. Не змогли зламати його й тортури. Сильна людина померла мученицькою смертю, а далі настала черга синів. Нещасна Соломонія бачила на власні очі смерть кожної своєї дитини, важко навіть уявити, яка це була нестерпна мука. Але жінка мужньо зносила все, навіть підбадьорювала синів, заохочуючи їх бути сильними, мужніми та вірними Богові: «Мої діти, ви не одержали від мене ні душі, ні життя; я не укладала ваших тіл, Бог, Творець світу, дав вам усе те; і Він у своєму милосерді поверне вам життя, яким ви тепер погордили, залишаючись вірними його законам». Соломонія також померла в ім'я Бога.
Свята, традиції, обряди | Переглядів: 2106 | Додав: Татіка | Дата: 14-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

ІНФОРМАЦІЯ про порядок виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного вік
Порядок виплати допомоги при народженні дитини Починаючи з 1 січня 2007 року допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування призначається та виплачується за рахунок коштів Державного бюджету через управління праці та соціального захисту населення. Для призначення одноразової допомоги при народженні дитини подаються такі документи - заява про призначення допомоги; - копія свідоцтва про народження дитини (крім випадків, коли смерть дитини настала до її реєстрації в державному органі реєстрації актів цивільного стану); - довідка про народження дитини, видана державним органом реєстрації актів цивільного стану;
Вагітність та пологи | Переглядів: 7175 | Додав: Татіка | Дата: 14-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024