Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 24-Тра-2018, 06:07

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 307
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Notabene

Купівля аксесуарів для малечі. Як не помилитись

Для найменших

Іграшки-пискавки, музичні іграшки, брязкальця та інші звучні іграшки для маленьких дітей, як правило, мають прийнятний рівень звуку. Але й такі іграшки варто перевірити перед покупкою. Якщо їх звук дуже гучний, вони можуть пошкодити слух дитини або викликати його роздратування, опинившись на ліжку поряд з головою дитини. Слід також пам'ятати про те, що пронизливий писк посилюється в тісному слуховому каналі дитини. Дорослі, які грають з маленькими дітьми, іноді тримають іграшки-пискавки, брязкальця і музичні іграшки прямо у вуха дитини. Купівля аксесуарів для малечі. Як не помилитись

Пустушки Перш ніж купити пустушку, прочитайте інформацію на упаковці. Пустушка повинна відповідати затвердженому типу і вимогам. Перевірте безпеку пустушки: На пустушці не повинно бути вірьовок, тасьомок або інших компонентів, які можуть обмотатися навколо шиї дитини.

Були випадки задушення маленьких дітей тасьомками від пустушок. Тасьомка від кріплення для пустушки не повинна бути довше 22 см, що відповідає обхвату шиї шестимісячної дитини. Нагубник пустушки повинний бути чималим і не поміщатися в рот дитини. Бажано також, щоб був отвір для вільної циркуляції повітря. Перевірте смоктальну частину пустушки. На ній не повинно бути дірок або подряпин, які можуть привести до відділення пустушки від нагубника. Перевіряйте смоктальну частину пустушки, потягнувши за неї, кожного разу перед тим, як давати пустушку дитині. З часом матеріал зношується.

Нещасні випадки, пов'язані з іграшками: читайте текст маркувань та попередження

Найбільший ризик, які представляють іграшки - це попадання дрібних частин в рот дитині і закупорка горла. Бувають також випадки пошкодження зору і слуху дітей. Купівля аксесуарів для малечі. Як не помилитись

Перевірте, чи є на упаковці маркування СЕ і уважно прочитайте наявні попередження.

Нещасні випадки, пов'язані з іграшками, можуть відбуватися по-різному. Часто такі події бувають пов'язані з тим, що дитина падає з іграшок-каталок або запинається про них. Буває, що дитина кидає іграшку і втрапляє по голові іншій дитині. Проте нерідкі і нещасні випадки, пов'язані з вадами самої іграшки. Закупорка дихальних шляхів. Більшість скарг, що поступають в Konsumentverket, стосуються іграшок з дрібними деталями, які потрапляють в рот дітям. У найсерйозніших випадках це може привести до перекриття дихальних шляхів і інших пошкоджень. Декілька прикладів таких дрібних деталей - пластмасові кульки з пошкоджених брязкалець, очі і носи плюшевих ведмедиків, пластмасові пристосування, що відірвалися від повітряних кульок, для надування і іграшки з шоколадних яєць. Перевірку безпеки іграшки для маленьких дітей можна зробити самостійно за допомогою так званого досвідченого циліндра.

Небезпечні тасьомки

Небезпеку для маленьких дітей представляють також іграшки з довгими тасьомками, оскільки вони можуть обмотатися навколо шиї дитини і перекрити доступ повітря. Ще одна частина тіла, з якою потрібно проявляти особливу обережність - це очі. Були випадки, коли іграшкові стріли, вертольоти і літаки з катапультами потрапляли дітям в очі і приводили до сліпоти. Фахівці також серйозно відносяться до шумових пошкоджень слуху, пов'язаних з дією гучного звуку.

Маркування СЕ

Перше правило при покупці іграшок: шукайте маркування СЕ. Наявність маркування свідчить про те, що іграшка відповідає загальноєвропейським вимогам безпеки і відповідає стандарту 58 ЕК 71. На упаковці повинні бути також вказані найменування або торговий знак виробника або імпортера. «Анонімні» іграшки можуть представляти ризик. Не купуйте іграшки, на яких немає маркіровки СЕ. Такі іграшки можуть мати низьку якість і бути небезпечними для дітей. На жаль, не завжди можна повністю покладатися на те, що іграшки з маркіровкою СЕ абсолютно безпечні. Бувають і випадки обману. Оскільки не всі іграшки, відмічені маркіровкою СЕ, пройшли тестування, покупець повинен бути уважним.

Інші види маркіровок

Деякі іграшки повинні мати на упаковці попередження або вказівку віку. Іграшки для дітей старшого віку можуть бути небезпечними для малюків. Існує особливий символ, за допомогою якого "наголошуються" іграшки, небезпечні для дітей молодших трьох років. Поряд з символом повинна бути інформація про можливі ризики.

Читайте попередження

У попередженні може, наприклад, мовитися про те, що іграшку не можна використовувати поблизу відкритого вогню або ж можна використовувати тільки під наглядом дорослих. Попередження повинне бути написане на шведській мові. Попередження часто буває складно знайти, тому слід уважно вивчити упаковку.

Приклад попередження:

• Увага! Діти до восьми років можуть задихнутися не надутими і пошкодженими повітряними кульками. Необхідний нагляд дорослих. Зберігаєте не надуті кульки в недоступному для дітей місці. Відразу викидайте пошкоджені кульки.

• Увага: не для використання дітьми молодше за 3 роки. Містить дрібні деталі.

Рятувальні жилети

Діти, що знаходяться на борту човна або яхти або грають на причалах і пляжах, повинні мати на собі рятувальний жилет. Проте не слід залишати дітей в рятувальних жилетах без нагляду. Жилет - не няня! Рятувальні жилети для маленьких дітей повинні виконувати наступну вимогу: дорослим повинно бути просто надіти жилет на дитину, дитині ж повинно бути важко його зняти.

Відповідний розмір

Дитячий рятувальний жилет не повинен бути великий дитині, оскільки в цьому випадку підйомна сила виявляється зосередженою дуже низько. При падінні дитини у воду нижня частина тіла підніметься дуже високо, а голова при цьому відкинеться назад. Пахові ремені не повинні бути затягнуті дуже сильно. Це незручно і може привести до неправильного положення тіла при падінні у воду. Відстань між ременем і пахом повинна складати близько 5 см.

Перевірте жилет у воді

Навчіть дитину триматися на поверхні води в жилеті і дайте йому можливість звикнути до того, що жилет намагається примусити його перекинутися на спину. Інакше маленька дитина може впасти в паніку при падінні у воду. Можна потренуватися плавати в жилеті в басейні. Перевіряйте жилет у воді перед початком кожного сезону, щоб бути упевненим в його справності.

Діти до 1 року

Діти до 1 року зазвичай не хочуть носити рятувальний жилет. На великих яхтах замість нього можна використовувати спеціальні ремені. Можна, наприклад, використовувати міцну систему ременів для колясок, закріплену у відповідному місці, або добре закріплене дитяче сидіння для велосипеда. Проте на борту завжди повинен бути рятувальний жилет відповідного розміру.

Допоміжні засоби для плавання

У продажу є ряд допоміжних засобів для плавання, які повністю відповідають назві і є саме засобами навчанню плаванню, а не рятувальним устаткуванням. Пам'ятаєте про це!

Прокат і покупка уживаних рятувальних жилетів

При покупці уживаного жилета перевірте шви, кріплення, ремені і зовнішню оболонку. Пам'ятаєте, що з часом зовнішнє покриття рятувальних жилетів втрачає міцність. Купуйте жилети, що мають маркіровку СЕ. У багатьох місцях відпочинку рятувальні жилети можна узяти напрокат. Інформацію про це можна отримати в службі з питань прав споживачів в місцевому виконкомі.

Категорія: Notabene | Додав: Татіка (31-Сер-2009) | Автор: test.com.ua
Переглядів: 1047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2018