Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 25-Тра-2018, 14:48

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 307
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Notabene

10 правил для тих,хто шукає роботу
Модель № 1. "Брехунець"

Тип кандидата, що найбільш зустрічається, - "брехунець". Він складає красиву легенду, продумує її до найдрібніших подробиць, щоб потім презентувати себе у всій красі. Але тут часто трапляються провали. Як би ви не приховували інформацію, вона все одно відкриється працедавцеві. Краще промовчати про ті обставини, які здаються вам особистими, ніж говорити неправду. Внутрішній контроль слабшає у міру прихильності до відкритого спілкування. Чесність цінується зараз більше, ніж ідеалізація свого образу.


Модель № 2. "Соловей" 

Кандидат, що використовує модель поведінки "Соловей", запам'ятовується надовго. Приємний, милий, має чудово складене резюме. Справляє враження справжнього професіонала. Але вся його увага зосереджена на власній персоні. З одного боку, в цьому немає нічого поганого, але з іншого, він безвідповідальний у прямому розумінні цього слова. Репутація для "соловй’я" важливіша за проблеми компанії. Ретельна підготовка до співбесіди, безумовно, необхідна. Але для працедавця важливіше інтерес і мотивація, ніж доповідна автобіографія кандидата. Заявка від керівника на вакансію вимагає відповіді на певний перелік питань. Співбесіда - це всього лише спосіб познайомитися, отримати коротку інформацію про професійну придатність кандидата до пропонованої роботи.
Модель № 3. "Зірка"
Зоряною хворобою страждають не тільки представники шоу-бізнесу, але і звичайні претенденти. Виявляється вона після успішної побудови кар'єри в місцевій брендовій компанії. У якийсь момент кандидат розуміє, що він - "зірка", гідний більшої зарплати і кращої посади. Розмовляти слід тільки з директором, а заповнювати анкету у відділі персоналу - це нижче його рівня.
Кожен кандидат вважає свою кваліфікацію, освіту, досвід винятковим, але раптом виявляється, що за день менеджер персоналу може отримати до сотні резюме подібних кандидатів. Гордість і зайві амбіції - не кращий помічник у пошуку роботи. Іноді потрібно уміти не тільки прикрашати, але і применшувати свої досягнення. Модель № 4. "Скупий"
"Скупий" орієнтується при виборі роботи на один показник: "Скільки?". Подивившись на дозвіллі сайт з вакансіями про роботу, він робить простий висновок: якщо всі хочуть 1000-1500 у.о., то чим я гірший? І неважливо, що немає досвіду і закінченої вищої освіти. "Скупими" стають, як правило, новоспечені випускники вузів. Звичайно, висока вартість життя підштовхує на отримання заробітної плати, достатньої для комфортного існування. Проте очікування повинні відповідати реаліям ринку. Модель № 5. "Кар'єрист"
"Кар'єрист" відразу цікавиться: "А коли я стану керівником?". Запропонована вакансія цікавить його лише як трамплін для побудови професійних сходів. Чим більше перспектив побачить кандидат при зустрічі, тим сильнішою буде його мотивація до досягнення власних цілей. Випускники вузів часто змінюють роботу і дістають відмови саме з цієї причини. Проста робота здається їм принизливою, управлінська - привабливою і принадною. Побудова кар'єри і професійний розвиток - це цілком зрозуміле прагнення людини до зростання і самовдосконалення. Але для грамотної кар'єрної стратегії мало одного бажання, необхідний досвід і професіоналізм, який напрацьовується роками. Модель № 6. "Лінивець"
"Лінивцеві" потрібна робота з об'єктивних причин, але працювати у нього немає ні мотивації, ні бажання. Лінь є показником відсутності мотивації до виконуваної роботи. Вона служить індикатором внутрішнього або зовнішнього неблагополуччя. Можливо, кандидат не встиг повноцінно відпочити на минулій роботі, і життєва необхідність примушує його влаштовуватися в нове місце. Правда, буває категорія кандидатів, у яких лінь є нормальним для них станом. У радянські часи їх називали такими, що "дармоїдствують" і вели з ними виховну роботу. У сучасній українській дійсності цю функцію виконує економіка і саме життя. Модель № 7. "Літун"
"Літуна" знають всі з причини частої зміни роботи без очевидних причин. Проте на практиці з'явився його новий різновид - той, що "заблукав". "Літун", що "заблукав", - це кандидат в стані стресу, який зривається з насидженого місця, кидає стару роботу і з'являється у вас в офісі. Сам не знаючи навіщо, але з проханням: "Візьміть мене на роботу, будь ласка!". Психологічна криза, матеріальні проблеми, потреба розвитку підштовхують людей до зміни професії і роду занять. Кандидати не завжди чітко усвідомлюють свої цілі і в гонитві за роботою біжать за будь-якою вакансією, що підвернулася. Завданням менеджера персоналу є також професійна орієнтація людини, що вирішила змінити професію. Рішення про вибір роботи повинне бути ретельно продумане і позбавлене імпульсивності. Модель № 8. "Прогульник"
"Прогульник" (або постійно відсутній) - модель поведінки, що зачіпає значний пласт кандидатів. Під цю категорію потрапляють жінки з маленькими дітьми і студенти. Потенційні прогульники при працевлаштуванні цікавляться можливістю відсутності на роботі для отримання лікарняної або учбової відпустки. Трудове законодавство передбачає право працівника на учбову відпустку, відпустку без збереження заробітної плати і оплату листків непрацездатності, проте для всього є розумні межі. Не варто з першого дня демонструвати свою зацікавленість компанією тільки через того, що надається їй соціального пакету. Комерційні компанії живуть за рахунок продажів і не завжди можуть собі дозволити таку розкіш, як постійно відсутній працівник. Модель № 9. "Смердючка"
Кандидат "смердючка" виділяє різкі запахи: духів, поту або цигарок. Як правило, співбесіди з таким кандидатом тривають буквально декілька хвилин. У сучасних гіпсокартонових офісах, де співробітники сидять дуже близько один до одного, будь-який різкий аромат може викликати у колег роздратування і неприязнь. Одяг повинен виглядати охайно, після цигарок слід користуватися жувальною гумкою, а дорогі парфуми потрібно використовувати помірно і доречно. Є немало історій, коли через недотримання правил особистої гігієни хороші та цінні фахівці діставали відмову при працевлаштуванні. Модель № 10. "Мовчун"
Млявий і безініціативний кандидат. Він не ставить питань на співбесіді. Неохоче розповідає про себе. Сидить в затиснутій позі або схрестивши руки, неначе захищаючись. Мотивація до роботи виражена слабо. Менеджеру з персоналу доводиться витягати з нього інформацію щипцями. Мотивація до роботи забезпечує 50% успіху в проходженні співбесіди в компанії. Пасивне мовчання тільки ускладнює роботу рекрутера. Якщо ви дійсно зацікавлені в роботі, виявіть до неї цікавість.

Пам'ятаєте, що будь-яку з наведених вище моделей поведінки легко змінити. Головне - знайти в собі причину невдач. Якщо ви впізнали в одному з прикладів себе, не зневіряйтеся, а просто усуньте причину. Гарний настрій, доброзичливість і робота над собою зроблять диво. Довгоочікувана вакансія не примусить себе довго чекати. Успіхів у працевлаштуванні
Категорія: Notabene | Додав: Даяна (13-Лис-2009)
Переглядів: 891 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2018