Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 20-Кві-2018, 04:38

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 307
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Репродуктивне здоров'я і планування вагітності

Чи чули Ви таку річ про контрацепцію?

Спіраль - це не рішення

Спосіб дії спиралі - абортивний! Справа в тому, що при наявності спирали зачаття, все-таки, відбувається, у середньому, навіть кілька разів у році, як це показують ранні тести на вагітність. Однак, спіраль не допускає імплантації дитини в матку, так що дитина умирає найчастіше у віці 7-10 днів.

Таблетки - це не рішення

Про гуманність людини й суспільства судять по їхньому відношенню до самим беззахисних і самим найменших, самим безпомічних. Убивство людини, починаючи від зачаття, суперечить Божому закону, загальнолюдській етиці й клятві Гіппократа

 «Ніколи не дам жінці жодного засобу для зганяння плоду..”.

 (із клятви Гіппократа)

І тому, незважаючи на те, як відбулося зачаття, незважаючи на обставини, на те, бажана або не бажана дитина, здорова вона або хвора, ПОЛЮБИ ЇЇ Й ДОЗВОЛЬ ЇЙ ЖИТИ! Молися Богові щодня, запитуючи Його, що б ти ще міг(ла) зробити заради захисту життя людей, особливо ненароджених дітей. Інформацію, прочитану тут, передайте й іншим, спонукаючи їх любити дітей.

Антуан Лісец, доктор медицини,"PRO VITA”

Таблетки проти зачаття складаються зі штучних гормонів, які здорову жінку перетворюють у хвору. Таблетки роблять організм жінки більш схильним до захворювань раком шкіри, грудей й матки, до крововиливів у мозок і інфарктам. Жінки частіше стають підданими інфекційним захворюванням, тому що гормони таблеток подібні з так називаними кортикостероїдами. Таблетки вражають зоровий нерв, печінку й викликають порушення в процесі згортання крові. Такі жінки часто хворіють на запалення вен, а згусток з вени переноситься потоком крові й може викликати емболію легенів, мозку й т.п. Таблетка проти зачаття містить у собі чотири механізми дії:

  • Намагається перешкодити процесу дозрівання й виходу яйцеклітини, хоча при прийомі будь-яких видів таблеток часто, все-таки, відбувається овуляція. У випадку перших таблеток, які робили наприкінці 60-х років, овуляція відбувалася приблизно в 2-10% циклів. Отже, якщо було продано 100 коробочок, то дозрівання й вихід яйцеклітини відбувалися при прийомі від 2 до 10 коробочок таблеток. Таблетки, що випускають у цей час, містять, у порівнянні з попередніми, набагато менше гормонів, так що овуляція відбувається ще частіше;
  • Таблетка ушкоджує слиз шийки матки, і вона стає тяжко-прохідною для сперматозоїдів. Однак, встановлено, що сперматозоїдам вдається проникнути до яйцеклітини й крізь цей ушкоджений слиз. Таким чином, і при прийомі будь-яких видів таблеток часто може відбутися зачаття. Тоді вступають у дію наступні два вбивчі ефекти таблеток:
  • Таблетки ушкоджують ендометрій матки - він розріджується, кількість залоз, їжі для дитини (глікоген) зменшується, і дитина гине від голоду;
  • Так званий "трубний фактор”: таблетки порушують рухливість фаллопієвий труб, так що дівчинка або хлопчик, зачаті в матковій трубі (фаллопієвій), не можуть потрапити в матку, в наслідок чого гинуть від голоду.

Оскільки зачаття відбувається ще за два тижні до менструації, а таблетка позбавляє дитину життя найчастіше саме в цей період, у жінки з'являється кровотеча, так що вона й не зауважує, що була вагітна, хоча насправді була. Але позбавити життя дитини будь-якого віку після запліднення - однаковий злочин.

Таблетка, як і всі інші абортивні й протизаплідні засоби, стала зброєю в антирелігійній, антижиттєвій, антимедицинській й антинародній діяльності. Від її й від інших подібних засобів хімічна (фармацевтична) промисловість дістає великий прибуток.

Треба підкреслити, що таблетки не є лікувальним засобом для жінок з нерегулярними місячними циклами. Нерегулярність циклу найчастіше не є ознакою хвороби. Менструація може запізнюватися тому, що в цьому місяці по якій-небудь психічній або фізичній причині затрималася овуляція. Прийом таблеток не усуває причину нерегулярності циклу й не приводить до поліпшення стану, а кровотеча, що з'являється із припиненням прийому таблеток, не є дійсною менструацією. Положення речей після таблеток залишиться колишнім, до того ж, таблетки приведуть до численним згаданим і не згаданим небажаним наслідкам.

Як ви могли помітити з вищесказаного, існують засобу, помилково названі "протизаплідними”, при вживанні яких зачаття відбувається, але які позбавляють дитини життя звичайно в перші дні після зачаття. За такими засобами значиться приблизно така ж кількість життів, віднятих у не народжених дітей, скільки й за "хірургічними” абортами. Недавно було також установлене, що й сперміцидні засобу, що містять "ноноксинол9” (а більшість їх містить), можуть смертельно впливати на дитину у випадку зачаття. Імплантанти, Депо-Провера й різні посткоїтальні засоби теж убивають дитину.

Що ж є рішенням?

Рішення криється в любові до дітей. Треба бути великодушним стосовно них, не треба боятися дітей. Заради дітей варто йти на жертви.

Необхідно дотримувати дошлюбну цнотливість і шлюбної вірності, тому що людина не має права реалізовувати свій сексуальний потяг за межами правильно укладеного шлюбу, що є Святим Таїнством.

Якщо існує виправдана причина уникати зачаття, легко можна навчитися сучасним і дуже надійним – навіть при нерегулярних циклах – природним  методам планування сімї (симпто-термальний метод), які не загрожують і не шкодять здоров'ю, які не обтяжені етичними проблемами, як штучні методи, а тягар планування родини рівномірно розподіляється на чоловіка й дружину.

Не застосовуйте ніяких абортивних, контрацептивних або стерилізаційних засобів! Не беріть участь у штучних методах запліднення (зачаття дитини без інтимного зближення чоловіка й дружини).

Убиваючи дитину, жертвами стають також мати, батько, вся родина, всі учасники цього акту й всі ті, хто робить, постачає, продає, замовляє, застосовує протижитєві засобу.

Оскільки зачаття відбувається ще за два тижні до менструації, а спіраль позбавляє дитини життя найчастіше в цей період, у жінки, все-таки, з'являється кровотеча, і вона думає, що не була вагітною, хоча насправді все навпаки. Позбавити життя дитини в старшому або молодшому віці (6 днів або 3 місяці) - це те саме.

Іноді в процесі боротьби за життя дитині, все-таки, вдається закріпитися в матці, і в матері немає менструації. Спіраль намагається зірвати дитину з матки й після її закріплення. Необхідно підкреслити, що й у такому випадку не можна робити аборт! Варто також знати, що спіраль не викликає народження дефектної дитини.

Спіраль є стороннім предметом, що викликає реакцію організму. Матка може дістати запалення й інфікуватися, а інфекція найчастіше поширюється на фаллопієві труби. На фаллопієвих трубах утворюються нарости, які часто призводять до постійної безплідності або ж до позаматкових вагітностей. Внаслідок нагноєння матки, багатьох молодих жінок оперували й видаляли матку із придатками, так що жінки ставали інвалідами.

Спіраль викликає біль, сильні кровотечі й анемію. Через недокрів'я жінки стають бліді і дратівливими, гублять здатність зосередження, легко втомлюються, у них темніє в очах, крім того, може дійти й до непритомного стану.

Спіраль може проткнути матку (перфорація).

В Америці більшість заводів, що робили спіраль, збанкрутували, оскільки змушені були відшкодувати жінкам збитки через шкідливі наслідки. Однак, є ще кілька заводів, що експортують спиралі в слаборозвинені країни.Джерело: http://yaremko.livejournal.com
Категорія: Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Додав: Татіка (29-Кві-2010)
Переглядів: 1287 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2018