Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 25-Тра-2018, 18:48

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 307
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Робота в інтернеті

Електронні платіжні системи Інтернет
Сьогодні, коли все глибше входить у наше життя, ми все частіше зустрічаємося з таким явищем, як електронна комерція. На самом деле - це ніщо інше, як прототип традиційного бізнесу. Інтернет-бізнес базується на тих же фундаментальних принципах, однак, існує певна специфіка, пов'язана з технічної адаптацією. У зв'язку з бурхливим розвитком електронної комерції, виникла необхідність здійснювати платежі та грошові перекази через Інтернет. В результаті цього виникли системи електронних платежів, такі як E-gold, WebMoney Transfer, Яндекс.Деньги, а також Інтернет-банки, типу RUpay, які є посередниками між сьогоденням і віртуальним світом. Електронні платіжні організації дозволили значно спростити фінансові операції в Інтернет. Крім того, вони сприяли розвитку електронної комерції, так як дозволяють здійснювати операції миттєво, заплатив за товар і (якщо він цифровий) тут же його отримав. Швидко, зручно і немає потреби вдаватися до послуг банку або пошти, заощаджуючи свій час на укладання угоди. Відкрити електронний рахунок ви можете за кілька хвилин і, як правило, абсолютно безкоштовно. Внести гроші на рахунок в електронній платіжній системі можна за допомогою банку, поштового переказу та безпосередньо через Інтернет. Ви можете свершать покупки, застосовуючи електронні гроші. Вивести гроші з електронного рахунку можна через банк, або замовити поштовим переказом або чеком. На нашому сайті дані опису і технічні характеристики найбільш популярних електронних платіжних систем, що використовуються в Інтернет ..

WebMoney

 WebMoney Transfer - це електронна система, за допомогою якої ви можете проводити миттєві розрахунки в мережі Інтернет. Зареєструватися в системі може будь-який бажаючий. Важлива особливість цієї платіжної системи, що робить її зручною для росіян - це наявність російськомовного інтерфейсу.
        В інтернет-бізнесі дуже важливо викликати довіру у людей, з якими ви збираєтеся тим чи іншим чином співпрацювати або від яких ви збираєтеся отримувати гроші. Адже по суті справи WM-ідентифікатор або номер WM-гаманця ні про що не говорять вашим замовникам або клієнтам. Тому була введена система атестації. Атестація - це операція підтвердження того, що даний WM-ідентифікатор належить існуючому людині або організації. Крім того в системі атестації є можливість написати позитивний, або негативний відгук, який завжди можна побачити. Це дає певне уявлення про власника атестата.
        Атестація - не обов'язкова операція. Але якщо ви збираєтеся вести бізнес (навіть невеликий) або заробляти через Internet, ваш атестат дозволить вам виглядати більш солідно, в порівнянні з неаттестованнимі учасниками WM Transfer.

E-Gold

E-Gold - це міжнародна платіжна система, створена в 1996 році компанією Gold & Silver Reserve, Inc. Грошові кошти системи корреспондіровани в дорогоцінні метали: срібло, золото, платину і паладій.
        Ця особливість робить платіжну систему Е-Gold особливо ефективною для проведення міжнародних платежів, так як рахунки користувачів не прив'язані до жодної національній валюті та зміну курсу тієї чи іншої валюти ніяк не позначається на добробуті власника електронного гаманця в e-gold. Відкриваючи рахунок та купуючи e-gold, клієнт як би купує вибраного ним дорогоцінний метал з ринкової вартості і віддає на зберігання в CS & R.

Переваги системи:
1. Захист кошти клієнтів від судових домагань з боку третіх осіб. За законодавством США, а саме там знаходиться банк, активи, що знаходяться на зберіганні, не можуть бути об'єктом судових домагань.
2. Інтернаціональність. Будь-яка людина, що живе в будь-якій точці світу, може відкрити рахунок в e-gold.
3. Анонімність відкриття рахунку. E-gold не перевіряє дані, введені клієнтом при відкритті рахунку.
4. Легкість в управлінні. Всі операції в e-gold здійснюються за допомогою браузера, немає необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення.
5.Удобство в організації прийому платежів. Для цього досить розмістити на вашому сайті стандартизовану форму для прийому платежів, змінивши необхідні параметри
Низька комісія. За кожну транзакцію e-gold стягує 1% від суми, але не більше 50 центів.

PayPal

Платіжна система PayPal була заснована в 1998 році Пітером Тіелом (Peter Thiel) та Максом Левчіном (Max Levchin). Це приватна компанія, яка розміщена в Palo Alto в Каліфорнії. PayPal надає своїм користувачам можливість приймати і відправляти платежі за допомогою електронної пошти або мобільного телефону з доступом до Інтернет. Для того, щоб стати користувачем системи необхідно: заповнити спеціальну реєстраційну форму і відкрити персональний рахунок у системі. Існує кілька видів рахунків: Особистий рахунок, Особистий Прем'єр-рахунок та Бізнес-рахунок. Кожен має свої певні особливості. Поповнити свій рахунок можна за допомогою кредитної картки або переказом з банківського рахунку а також через обмінники.

Liberty Reserve

      Ім `я платіжної системи Liberty Reserve стало відомо широкій громадськості в серпні 2007 року. Інтерес до Liberty Reserve спочатку виник в співтоваристві hyip'еров. Це сталося після того, як стало очевидно, що настав час шукати заміну e-gold як улюбленого платіжного інструменту для високоріскованних інвестиційних програм (HYIP). Саме в липні-серпні власники e-gold взяли курс на жорсткість правил користування системою, щоб зняти з себе обвинувачення влади США у відмиванні через систему "брудних" грошей. Це виразилося, зокрема, в блокуванні можливості входу в акаунт з публічних проксі і в заморожування рахунків ряду HYIP'ов.
      В спільноті гравців з HYIP'амі розпочався активний пошук альтернативних платіжних інструментів. Вимоги до "ідеальної платіжної системи для HYIP'ов" були прості. Така система, з одного боку, повинна забезпечувати:
а) повну анонімність власників рахунків;
б) незворотність транзакцій;
у) не повинна перебувати під загрозою Дамоклова меча1 американського правосуддя.
Тоді-то арену і вийшла система Liberty Reserve, оскільки вона відповідала всім цим вимогам.

Moneybookers

Електронна платіжна система Moneybookers була відкрита в 2003 році. Незважаючи на свою відносну молодість вона успішно конкурує в багатьох областях з таким гігантом як PayPal. До початку 2006 року платіжною системою Moneybookers виконано фінансових операцій на суму, що перевищує 1 мільярд євро. Кількість користувачів, зареєстрованих в системі, наближається до 2 мільйонів.

Яндекс.Деньги

У середині 2002 року компанією Paycash було укладено угоду з найбільшою пошуковою системою Рунета Яндекс про запуск проекту Яндекс.Деньги - універсальної платіжної системи. Завдяки бездоганної репутації порталу Яндекс даний спільний проект був приречений на успіх. На даний момент платіжна система ЯндексДеньгі займає одне з лідируючих місць серед російських платіжних систем і продовжує розвиватися стрімкими темпами. Вводяться нові послуги, сервіси, розширюється сфера застосування платіжної системи. Важливу роль у залученні користувачів відіграло введення веб-інтерфейсу. Для того, щоб стати користувачем електронної платіжної системи Яндекс.Деньги досить пройти регістацію. При цьому в платіжній системі автоматично буде відкрито рахунок на ваше ім'я. Комісія при здійсненні транзакцій становить 0,5% при кожній операції платежу. При виведенні грошових коштів на банківський рахунок або іншим способом система Яндекс.Деньги утримує 3% (+ 10 рублів при безготівковому банківський переказ) від суми виводяться коштів, крім того, додатковий відсоток стягується безпосередньо трансфер-агентом (банк, пошта та ін).

Інтернет.Гроші

Українська платіжна система Інтернет.Гроші є небанковской системою розрахунків. З точки зору користувача (продавця або покупця), система Інтернет.Гроші - це сукупність електронних гаманців, кожен з яких являє собою захищену клієнтську програму, що дозволяє переводити та отримувати електронну наявності з інших гаманців, зберігати її в інтернет-банку, виводити з системи на банківські рахунки або в інші платіжні системи. Платіжна система Інтернет.Гроші заснована на технології PayCash.

Rupay

   Платіжна система "RUpay" була створена групою російських і українських економістів і програмістів. Функціонує система з 7 жовтня 2002 року. Система RUpay являє собою інтегратор платіжних систем, де програмно об'єднані платіжні системи та обмінні пункти в одну систему. Платіжна система RUpay постійно розвивається, внаслідок чого постійно додаються нові можливості та нові сервіси. Мінімальна сума для завершення транзакції на початку 2006 року було знижено до 1 $. При реєстрації в Rupay не буде відіслана особиста інформація про користувача, і не потрібно робити ніяких документів. Для успішної реєстрації достатньо вказати ПІБ, свій e-mail, вказати місто, країну і ввести бажаний пароль. Номером рахунку в системі Rupay, відрізняються один рахунок від іншого, є Ваш e-mail, для оплати на інший рахунок Вам достатньо знати e-mail одержувача.

Paycash

Платіжна система PayCash розпочала свою роботу на російському ринку на початку 1998 року. Команов успішно просуває свої послуги на західному ринку. Електронна платіжна система PayCash позиціюється, в першу чергу, як доступне засіб швидкого, ефективного та безпечного проведення готівкових платежів в мережі Інтернет. Основною перевагою цієї платіжної системи безумовно можна вважати застосування власних унікальних розробок в області фінансової криптографії, які були високо оцінені західними експертами. Платіжна система PayCash є власником ряду престижних нагород і патентів, серед яких є "Сертифікат особливого визнання Конгресу США". На даний момент на технології PayСash працюють такі відомі платіжні системи як Яндекс.Деньги (Росія), Cyphermint PayCash (США), DramCash (Вірменія), PayCash Україна.

EasyPay

Білоруська платіжна система EasyPay вперше була представлена на виставці PTS2004, як спільний проект ВАТ "Белгазпромбанк" та інтернет-провайдера ТОВ "Відкритий Контакт". Незважаючи на настільки молодий вік, в Білорусі EasyPay є практично єдиною легальної системою електронних платежів. Головною особливість EasyPay є те, що вона діє тільки на території Республіки Білорусь.

Рапіда

Рапіда вперше заявила про себе в вересні 2001 року, зробивши початкову ставку на співпрацю з фінансово-кредитними установами. ТОВ НКО "Платіжна система Рапіду" має офіційний статус небанковской кредитної організації, що надає платіжні послуги на підставі Ліцензії на здійснення банківських операцій Банку Росії № 3371-K від 28.05.2001 г.


Джерело: http://012.ucoz.ru
Категорія: Робота в інтернеті | Додав: Татіка (12-Лип-2010)
Переглядів: 3075 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2018