Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 20:06

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Кухня » Рецепти млинців
Рецепти млинців
ДаянаДата: Вт, 09-Лют-2010, 21:18 | Повідомлення # 1
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Яка ж масляна без млинців.Пропоную рецепти

Млинців з осетриною і ікрою

балик осетровий - 200 г
ікра паюсна - 80 г
масло рослинне - 4 ст. ложки
мука гречана - 1 стакан
дріжджі - 10 г
яйця - 2 шт.
цукор - 1 ч. ложка
молоко - 1/2 стакана
сіль

Дріжджі розведіть 3–4 столовими ложками теплої води, додайте трохи муки і частина цукру і розмішайте. Накроюйте серветкою і поставте підходити в тепле місце.
У готову опару підмісіть муку, що залишилася, яйце, цукор і сіль, замісіть тісто. Дайте йому піднятися і влийте в декілька прийомів підігріте молоко. Поставте тісто
для бродіння в тепле місце.
Яєчний жовток відокремите від білка, білок збийте. Жовток з'єднайте з тестом, перемішайте. Дайте тесту знов піднятися, введіть збитий білок.
Випікайте млинці, змащуючи сковороду маслом.
Подавайте млинці з скибочками балика і ікрою.
----------------------------------------------------------------------------------------
спосіб приготування

Промити склянка пшоняної крупи. Зварити рідку пшоняну кашу на воді без солі. Остудити, перелити в невелику емальовану каструлю, додати небагато дріжджів, розведених у теплій воді. Додати 4 яйця, 1 склянка манної крупи, сіль, соду на кінчику ножа, борошно. Всі добре перемішати руками й поставити на ніч у тепле місце. Коли тісто здійметься, додати 1 склянку окропу, розмішати й залишити на 30 хвилин.Випікати млинці на сухій сковороді, закриваючи кришкою, на повільному вогні. Перед подачею на стіл змазати маслом
===============================================================
Доступно тільки для користувачів

 
ДаянаДата: Ср, 10-Лют-2010, 17:04 | Повідомлення # 2
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline

Звичайні млинці на дріжджах:

400 г борошна,
2 ½ склянки молока,
2—3 яйця,
1 ½ ст. ложки олії,
20 г дріжджів,
1 чайна ложка цукру,
½ чайної ложки солі.

Злегка підігрійте склянку молока, розчиніть у ньому дріжджі, додайте борошно, розмішайте. Отримане тісто поставте в тепле місце і дайте підійти.

Решту молока підігрійте, розтопіть у ньому масло, додайте сіль, цукор, жовтки, все ретельно перемішайте і з’єднайте з тістом, яке підійшло, знову перемішайте.

Перед випічкою в тісто введіть збиті білки.

Оладки з гарбузом:

200 г борошна,
1 стакан кислого молока,
2 яйця,
150 г гарбуза,
3 чайні ложки цукру,
пів чайної ложки солі,
мед.

Кисле молоко змішайте з яйцями, сіллю, борошном і гарбузом, натертим на крупній терці. Ложкою невеликими порціями наливайте тісто на розігріту сковороду. Оладки обсмажте з двох сторін і подайте гарячими з медом.

Таким же чином замість гарбуза можете зробити оладки з яблуками, додавши до них цукор і корицю, а також з дрібно нарізаною свіжою капустою; або натерти на терці цедру апельсина або лимона.

При виготовленні оладок використовуйте як свіже, так і кисле молоко, кефір, ряжанку, стару сметану і інші кисломолочні продукти.

При приготуванні млинців можна замість дріжджів використовувати питну соду і добре збити масу міксером. Млинці будуть також пишними і ніжними.

З Масляною вас, із посмішкою Сонця!

 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 09:54 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Смачні млинчики

На 12 млинців:
0,5 л молока
1 ст. води
0,5 ч. л. солі
2 ст. л. цукру
2 яйця
~300 г. муки
3-5 ст.л. олії
0,5 ч. л. розпушувача або соди (гашеної),
1-2 ст. л. крохмалю

Збити яйця з цукром та сіллю. Добавити молоко, всипати муку, крохмаль та розпушувач добре все перемішати. Влити воду. Добавити олію. Жарити на сухій сковородці.
Готові млинці змащувати вершковим маслом.

Рецепт з dreamfood


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 09:56 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Незвичайні налиснички


Незвичайні налиснички

2 яйця
1 ч. л. цукру
1 ч. л. солі
0,5 л молока
мука

Жовтки розтерти з цукром та сіллю. Влити стакан молока, добавити муки стільки, що тісто було як густа сметана і тоді влити ще стакан молока. В кінці добавити 2 добре збитих в піну білки. Легенько перемішати.
Виливати тісто на розігріту пательню, змащену маслом. Як тільки вилиєте тісто, то зразу ж один край кладіть начинку (в мене був м'ясний фарш, обсмажений з цибулькою) а той край що без начинки припідніміть та складіть налисник пополам. Обсмажте з двох сторін на невеликому вогні. Начинка може бути різною.

Рецепт з dreamfood


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:14 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Оладки з гарбузом:

200 г борошна,
1 стакан кислого молока,
2 яйця,
150 г гарбуза,
3 чайні ложки цукру,
пів чайної ложки солі,
мед.

Кисле молоко змішайте з яйцями, сіллю, борошном і гарбузом, натертим на крупній терці. Ложкою невеликими порціями наливайте тісто на розігріту сковороду. Оладки обсмажте з двох сторін і подайте гарячими з медом.

Таким же чином замість гарбуза можете зробити оладки з яблуками, додавши до них цукор і корицю, а також з дрібно нарізаною свіжою капустою; або натерти на терці цедру апельсина або лимона.

При виготовленні оладок використовуйте як свіже, так і кисле молоко, кефір, ряжанку, стару сметану і інші кисломолочні продукти.

При приготуванні млинців можна замість дріжджів використовувати питну соду і добре збити масу міксером. Млинці будуть також пишними і ніжними.

З Масляною вас, із посмішкою Сонця!


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:15 | Повідомлення # 6
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Шоколадні млинці з малиновим джемом

2 скл. молока
2 яйця
3 ст.л. розтопленого масла
1 1/2 скл. борошна
1/3 скл. какао порошка
1/3 скл. цукру
1/2 ч.л. солі

1 скл. малинового джему
збиті вершки або морозиво
свіжа малина за бажанням

1. Збити разом молоко, борошно, яйця, масло, порошок какао, цукор і сіль. Накрити і охолодити не менше 2-ї годин.
2. Розігріти сковороду, злегка змастити маслом. Влити на сковороду 75 мл (4 ст.л. або 1/4 скл.) випікати з двох сторін на помірному вогні. Випечені млинці збегірати в теплі.
3. Кожен млинець змастити 1-2 ст.л. джему і звернути трикутничком.
4. Подавати зі збитими вершками або морозивом. Можна прикрасити свіжими ягодами (якщо сезон smile )

Смачного бажає retgdwera


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:17 | Повідомлення # 7
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Фірмовий рецепт млинців-улюбленців
1 літр теплого молока,
3 яйця,
10 ст. ложок борошна з гіркою,
1 ч. л. цукру,
1 ч. л. солі, ванільний цукор.

У тісто додати 5 ст. ложок олії, тоді сковорідка змащується олією лише для випікання першого млинця. Млинці виходять ніжними та смачними.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:17 | Повідомлення # 8
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Млинці з шоколадом

Продукти: Плитка шоколаду (100 г), жменя подрібнених горіхів, цукрова пудра, мука, дріжджі, молоко.

Тісто: Просійте муку через сито, додайте дріжджі, дрібку солі, перемішайте. Підігрійте молоко і додайте його і воду в муку. Замісіть тісто, накрийте посуд з тістом рушником і поставте на 2 години в тепле місце. Погасите соду лимонним соком, додайте в тісто, перемішайте і через 10 хвилин випікайте млинці на рослинній олії.

Випекти тонкі млинці. Розтопити шоколад. Змастити млинці шоколадом і скрутити, посипати горіхами і цукровою пудрою.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:18 | Повідомлення # 9
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Млинці "Ніженка"

3 яйця,
100 м вершкового масла,
2 склянки борошна,
2 склянки молока,
1 склянка вершків,
сіль,
цукор,
2 їдальні ложки рослинного масла

Взяти яйця, відокремити білки від жовтків. Жовтки розтерти із сіллю. Говорять, що краще робити це вилкою по годинної стрілки. Змішати жовтки з вершковим маслом (заздалегідь підігрітим і небагато розтопленим), додати борошно, 2 склянки молока й 1 склянка вершків. Потім дуже добре збити білки. Перемішати з основною масою. Всі добре збити (краще міксером). Сіль і цукор по смаку, рослинне масло. Випікати млинці "неженка" треба дуже тоненькими.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:19 | Повідомлення # 10
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Закуска з млинців

Для тіста:
2 яйця
300 г молока
150 г муки
сіль, сода на кінчику ножа

Біла начинка:
200 г сиру
2 ст. л. майонезу
2 зубчики часнику

Темна начинка:
200 г печінки відварити, пропустити через м'ясорубку
2 ст. л. майонезу
1 варене яйце

Сир розтерти з майонезом, додати видавлений через прес часник.
Печінку відварити, перемолоти на м'ясорубці, додати майонез і дрібно нарублене яйце.
Випекти млинці. Половину млинців змастити білою начинкою, половину темною. Скрутити їх рулетиками, поставити в холодильник на 40 хвилин, потім кожен млинчик нарізати кружечками.

Взято з dreamfood


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:21 | Повідомлення # 11
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Російські (дріжджові) млинці

300 грам пшеничної муки;
0,5 літра молока;
20 грам свіжих дріжджів або 5-6 грам (чайна ложка) сухих;
1 яйце;
2-3 столових ложки рослинного масла;
1-2 столових ложки цукру;
0,5 чайної ложки солі.

Якщо ви вирішили приготувати млинці на свіжих дріжджах, простежите за якістю продукту. Дріжджі мають бути свіжими (для чого дивитеся на термін придатності на упаковці), з приємним запахом. Якщо ви потрете пальцем дріжджі, то на подушечці пальця повинен залишитися крохмальний наліт. Не купуйте багато дріжджів, оскільки зберігати їх важко і при наступному використанні не гарантується активне бродіння тесту.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 11-Лют-2010, 13:23 | Повідомлення # 12
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Млинці з ікрою і лососем

Інгредієнти:

Вихід: 2 порції
Час приготування: 50 хв.

Яєчний салат:

* 1 яйце зварене вкруту і насічене,
* 2 ст. л. сметании,
* 1 ст. л. дрібно насіченої зеленої цибулі,
* сіль.

Млинці:

* 2 ст. л. гречаного борошна,
* 3 ст. л. борошна,
* 1 ч. л. цукру,
* 1/8 ч. л. порошку для випічки,
* 1/8 ч. л. солі,
* 60 мл молока,
* 1 велике яйце, розділене на білок і жовток,
* 4 ст. л. вершкового масла розтопленого і охолодженого.

Начинка:

* 120 г тонко нарізаного копченого лосося
* 60 г червоної ікри.


Спосіб приготування:

Яєчний салат:
Перемішати усі інгредієнти і посолити.

Млинці:
В мисці змішати сухі інгредієнти, додати молоко і жовток і перемішати до однорідної маси. Збити яєчний білок до появи м'яких піків. Акуратно змішати білки з 2 ст. л. масла.

Розігріти на середньому вогні 30-ти сантиметрову тефлонову сковороду, змастити маслом, що залишилося. Випікати по 6 млинців в один захід. Для одного млинця використовувати приблизно 1 ст. л. тіста. Смажити, поки низ не підрум'яниться, приблизно 45 сек. - 1 хв. Перевернути і смажити ще 1 хв. Перекласти млинці на тарілку, змастити маслом і накрити фольгою, щоб млинці не остигали. Змащувати маслом сковороду між заходами.

Начинка:
На 6 млинців розкласти шматочки лосося, згори трохи яєчного салату, а на салат покласти ще по одному млинцю і ікру.

До столу подати із сметаною і подрібненою зеленою цибулею.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
milissaДата: Пн, 16-Січ-2017, 14:13 | Повідомлення # 13
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Млинці з кабачків
швидко і смачно

Беремо:
Кабачок 450 м
Кефір 300 мл.
Яйця 4 шт.
Борошно 350 м
Масло рослинне 1 ст. л.
петрушка
Сіль 1 ч. Л.
Сода 0,5 ч. Л.
Вершкове масло

ГОТУЄМО:
-Кабачок Натираємо на дрібній тертці, віджимаємо сік. Додаємо збиті яйця, сіль, кефір. Добре перемішуємо.
- Додаємо дрібно порізану петрушку. Перемішуємо.
-Додаємо Просіяне борошно, соду, рослинне масло. Перемішуємо і даємо постояти хвилин 20-30.
- Невелика кількість тіста наливаємо на розігріту сковороду з рослинним маслом. Смажимо з двох сторін до золотистого кольору. Готові млинці змащуємо вершковим маслом.

 
DarynaДата: Чт, 14-Лют-2019, 15:39 | Повідомлення # 14
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 5
Статус: Offline
клас!...Дуже дякую за такі смачні рецепти. Смакота. Дякую кожному хто поділився рецептом.

__________________
https://sogor.com.ua/
 
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Кухня » Рецепти млинців
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024