Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 22:26

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » З ЖИТТЯ МАМИ » Мамине здоров'я та краса » Чим краще підмиватися жінці, яким засобом?
Чим краще підмиватися жінці, яким засобом?
tsyatsyaДата: Пт, 15-Жов-2021, 17:26 | Повідомлення # 1
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Дівчата, які засоби інтимної гігієни вивикористовуєте? Порадьте, чим краще підмиватися жінці, щоб не дратувати слизову
і ніжну шкіру в інтимній зоні. Щось у мене з цим останнім часом проблеми - то
свербіж, то висипання. У кого таке було, що ви робили, щоб позбутися від
дискомфорту?
 
HenrikhДата: Пт, 15-Жов-2021, 17:28 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Є чіткі рекомендації, чим краще підмиватисяжінці, читайте https://pani.best/hihiyen....zhintsiі порислухайтеся до цих порад щодоінтимної гігієни.                                                                                                         Ні в якому разі не можна користуватися милом(це призводить до порушення РН-балансу шкіри і як наслідок - до розмноження патогенних мікроорганізмів,які формують сприятливе середовище для появи молочниці і інших інфекційних
захворювань). Для гігієнічного догляду важливо використовувати спеціально
розроблені гелі і креми, які враховують всі фізіологічні особливості інтимної
зони жінки. Купуйте тільки перевірені засоби.Підмиватися можна тільки теплою водою. Краще,якщо вона буде близько 36 градусів - як і температура тіла. Ні в якому разі не
можна використовувати холодну воду, інакше запальні захворювання жіночих
статевих органів Вам забезпечені.Перед проведенням гігієнічних процедурінтимних зон потрібно ретельно вимити руки.Струмінь води потрібно направляти «спередуназад» - від лобка до промежини.Користуватися мочалками гінекологи нерекомендують - вони дряпають ніжну шкіру, що теж може викликати запальний
процес.Щоб не травмувати шкіру також при витираннярушником після душу або ванни, краще за все акуратно промокати інтимні зони,
але ні в якому разі не терти. Краще, якщо у Вас буде спеціальний рушник для
чутливих зон.
 
Форум » З ЖИТТЯ МАМИ » Мамине здоров'я та краса » Чим краще підмиватися жінці, яким засобом?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024