Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 27-Кві-2024, 04:27

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Щеплення » Щепленння. Сумна статистика "допустимих втрат" (Скільки має постраждати дітей, щоб держава врешті задумалась)
Щепленння. Сумна статистика "допустимих втрат"
ТатікаДата: Ср, 19-Сер-2009, 17:53 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
В одному з відео про наслідки щеплень почула таку репліку лікаря, що смерті від наслідків щеплення то є ніщо інше як - сумна статистика "допустимих втрат" на користь людству. :'( Після того який день не можу заспокоїтись, як можна чиюсь кровинку назвати статистикою? Як би вони сприйняли смерть власних діток? І взагалі скільки можуть тривати усі ці експеременти над нашими дітьми?
Вакцинація
В мене вчора був шок коли почула в новинах про ще одну смерть дитини sad Найбільше лякає не інформованість нашого населення про переваги і недоліки щеплення. А ще те що держава ніяк не захищає наших дітей, а добровільно - примусово проводить свою компанію...
Кому вигідна смерть та поствакцинальні ускладнення наших дітей?????


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
МартинДата: Чт, 20-Сер-2009, 15:04 | Повідомлення # 2
Консультант
Группа: Друзі
Повідомлень: 98
Статус: Offline
На Донеччині померло ще одне щеплене немовля

 
ТатікаДата: Пт, 21-Сер-2009, 08:08 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Навіть страшно подумати, що зараз відчувають батьки!
Я вчора вже думала, от ми всі в кожного своя думка з цього всього. Одні думають, що це випадок, інші що вже закономірність, а батьки... що нема більше їх кровинки!!! Дуже важко переживати своїх дітей :'(


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Ср, 16-Вер-2009, 16:23 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Сьогодні прочитала статтю вердикт Генеральної прокуратури з приводу смертей дітей від щеплень на Доннечині. як виявилось ці смерті не одинокі, всього було зафіксовано 9 смертей !!! Не знаю чи щось зміниться, але страшно стає, так це точно. офіційна стаття тут
Генеральною прокуратурою України проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»
У зв’язку із численними зверненнями батьків щодо порушення прав дітей при здійсненні вакцинації та широким обговоренням у ЗМІ фактів смерті дев`ятьох дітей у Волинській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Черкаській областях, Генеральною прокуратурою України організовано перевірку додержання вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
Проведеними прокурорськими перевірками встановлено порушення медичними працівниками вимог законодавства щодо порядку проведення профілактичних щеплень. За їх результатами прокурорами Донецької, Запорізької, Черкаської областей порушено кримінальні справи.
Щороку в Україні обов’язковими щепленнями охоплюється понад 1 млн. дітей, стан здоров’я яких належним чином не обстежено, оскільки на сьогодні нормативно не передбачено проведення поглиблених медичних оглядів перед вакцинацією, відсутній належний та достатній лікарський патронаж після її проведення. Батькам не надається повна та об’єктивна інформація щодо необхідності і безпечності щеплень. Проведення імунізації за таких умов загрожує життю і здоров’ю дітей.
З метою запобігання погіршення здоров’я дітей після медичного втручання Генеральною прокуратурою України 11 вересня 2009 року внесено припис Міністру охорони здоров’я України з вимогою вивчити колегіально за участю науковців ситуацію в цілому. Внести зміни до чинних нормативних актів, що регламентують здійснення вакцинації населення в частині вікового контингенту дітей, термінів і періодичності їх щеплення, переліку інфекцій, проти яких вони здійснюються. Оприлюднити результати та довести до відому батьків повну та об’єктивну інформацію з даних питань.
Також необхідно забезпечити закупівлю якісної вакцини. Ввести обов’язкові поглиблені медичні огляди дітей із залученням лікарів вузьких спеціальностей з лабораторними обстеженнями перед здійсненням щеплень.
Міністерство зобов’язано перевірити дотримання порядку надання довідок про щеплення. Вжити заходів щодо недопущення незаконної їх видачі, притягнення до відповідальності винних осіб.

Прес-служба Генеральної прокуратури України


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 17-Вер-2009, 17:49 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ТСН-Варта: як вберегти дитину від небезпеки щеплення


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ДаянаДата: Чт, 29-Жов-2009, 11:47 | Повідомлення # 6
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline
У Швеції 4 людини померли після вакцинації проти грипу A/H1N1

У Швеції почалося розслідування небезпечних побічних наслідків вакцинації проти вірусу грипу A/H1N1 після того, як після щеплення 23 жовтня померли ще двоє людей. Усього внаслідок вакцинації у Швеції вже померло чотири особи.

Від самого вірусу, між тим, померли лише двоє людей, повідомляють «Подробиці» з посиланням на портал The Local.

Про дві смерті інформацію опублікував шведський Департамент з контролю за продукцією у сфері охорони здоров`я. Останніми жертвами стали дві літні жінки. 74-річна жінка з міста Соллефте на півночі країни померла за чотири дні після вакцинації. Жінці було зроблено щеплення, оскільки вона була включена до групи ризику у зв`язку із хворобою серця і легенів. Ще однією жертвою стала 90-річна жінка.

Департамент вже розслідує причини смерті двох раніше щеплених людей, які також входили до групи ризику. Це п`ятдесятирічний чоловік із серйозним захворюванням серця і жінка з гострим захворюванням м`язів.

У Швеції тотальна вакцинація почалася 12 жовтня. Щеплення повинні були пройти від 50 до 70 відсотків населення, а у разі потреби і 80 відсотків. У Швеції було зареєстровано 17 тис. 778 випадків захворювання на грип людей, з них тільки два випадки зі смертельним результатом.

 
МаринкаДата: Вт, 02-Лют-2010, 12:54 | Повідомлення # 7
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Я отказалась от прививок до 3-х лет. У меня в детстве была болезнь "мастоцитоз". Мне противопоказаны прививки вообще. А вот передается она наследственно или нет, я незнаю. Ребеночку сейчас 3 месяца, а я уже переживаю по поводу садика. Скорее всего не возьмут в садик, школу из-за того что нет прививок. Подскажите что-нибудь.
 
ДаянаДата: Вт, 02-Лют-2010, 13:36 | Повідомлення # 8
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Маринка огсь що знайшла в неті по вашому питанню


Повідомлення відредагував Даяна - Вт, 02-Лют-2010, 13:46
 
ДаянаДата: Вт, 02-Лют-2010, 13:43 | Повідомлення # 9
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline
І ще
зразки заяв

Примечания:
1. Данное заявление нужно адресовать тем лицам, которые непосредственно препятствуют реализации конституционного права на образование. Если зав. детским садом отказывается принимать вашего ребёнка, то заявление нужно адресовать ей, изменив соответственно текст. Однако по понятным причинам большинство родителей предпочтёт всё же добиваться своих прав именно в поликлинике, а не в садике, что также совершенно законно.

2. Форма заявления может быть изменена, однако обязательно должны быть указаны полностью ваши Ф.И.О., адрес, дата. Если вы рассчитываете на срочный ответ, обоснуйте это в вашем обращении.

3. Заявление должно быть зарегистрировано в приёмной главврача (вы должны будете получить входящий номер) либо отправлено заказной почтой с уведомлением о вручении.

4. В соответствии с Законом Украины «Про звернення громадян», заявление должно быть рассмотрено и принято решение в срок до одного месяца. Этот срок может быть сокращён по вашему обоснованному письменному требованию.

 
ТатікаДата: Вт, 02-Лют-2010, 15:00 | Повідомлення # 10
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Маринка, створила окрему тему Мастоцитоз. Пропоную доповняти її всілякою корисною інформацією може комусь стане в пригоді.
Тема тут http://detkamamka.at.ua/forum/36-144-1


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
МаринкаДата: Вт, 02-Лют-2010, 17:12 | Повідомлення # 11
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Спасибо большое за помощь. Вы мне очень помогли. Теперь я точно знаю, что надо говорить в поликлинике врачу. Очень Вам благодарна. biggrin
 
ДаянаДата: Вт, 02-Лют-2010, 18:30 | Повідомлення # 12
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Будь ласка ,Маринка,завжди раді допомогти.
Плата за допомогу- активність на нашому форумі clap biggrin
 
МаринкаДата: Ср, 03-Лют-2010, 08:52 | Повідомлення # 13
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Активность я Вам обещаю. Мне очень приятно общаться с такими умными людьми как Вы. Спасибо
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Щеплення » Щепленння. Сумна статистика "допустимих втрат" (Скільки має постраждати дітей, щоб держава врешті задумалась)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024