Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВт, 23-Кві-2024, 12:38

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитяча 3-5 і старші » Картка розвитку дитини (3-4 роки) (Садочок)
Картка розвитку дитини (3-4 роки)
ТатікаДата: Ср, 09-Вер-2009, 15:14 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Раніше не стикалась з цим, але в літній час набирала для садочку інформації і зустрілась з такою карткою.
Виявляється в ній вписується все під час бесіди з виховетелем, або штатним психологом.
от мені цікаво, як чужа людина може обєктивно оцінити діток. От уявіть прийшла чужа тьотя і допитується, а як звати рідних, де вони працюють, а де ти живеш, в якій країні, які кольори знаєш, пори року і все таке... Думаю що в переважної більшості діток буде шок, адже вони такі сором'язливі.
А у ваших садочках є такі картки і як ви до них ставитесь?


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ОленкаДата: Чт, 10-Вер-2009, 10:27 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Модератори
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Я про таке вперше чую. А це у ясельній групі? Так там дітки можуть ще й не розмовляти, про що можна у них питати.
Та й у молодшій групі такого не було у нашому садочку.


 
ТатікаДата: Чт, 10-Вер-2009, 13:29 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Оленка, такий календар як виявилось є у всіх садочках Він обов'язковий. Тільки в ясельній групі його заповнюють по іншому. Нажаль в мене не залишилось пустографного оригіналу. Є тільки адаптаційних лист

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитяча 3-5 і старші » Картка розвитку дитини (3-4 роки) (Садочок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024