Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 29-Бер-2024, 15:58

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитяча 3-5 і старші » Читаємо в садочку. А чи варто? (Вчимося читати)
Читаємо в садочку. А чи варто?
ТатікаДата: Пт, 11-Вер-2009, 14:14 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Часто зустрічаю батьків які намагаються навчити читати дитину 3-6 років. Їм це таки вдається, але постає питання чи варто це робити? Якщо дати такий багаж знань дитині до школи то якою має бути, школа, щоб маля не втратило інтерес до навчання. Адже як мені відомо нагрузка має поступово збільшуватись, а не повністю вертатись на круги свої

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ОленкаДата: Пт, 11-Вер-2009, 20:06 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Модератори
Повідомлень: 15
Статус: Offline
На мою думку, якщо є можливість, то можна дитину вчити читати у садочку. Це не буде зайвим у школі. У той час, коли дітей у школі будуть вчити читати, ваша дитина вже читатиме, і більше часу і сили залишиться на інші заняття. Хоча міністерство освіти не дозволяє у садочку вивчати навіть букви. Вчити букви і вчитися читати дитина має у першому класі.

 
MAECTP0Дата: Ср, 27-Січ-2010, 20:47 | Повідомлення # 3
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
Наш Данилко знає літери з 3-х років. Причому до цього прийшов майже сам - його не силували, мабуть гєни. В школу пішов читаючим словами. В школі: математика, англійська, письмо.... короче дитині суттєво легше зараз. а то по письму вчать одні літери а по читанню інші й відразу складами.
 
ТатікаДата: Ср, 27-Січ-2010, 22:23 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Створювала тему не так давно, але все обдумала і передумала... Дитині таки легше звикати до школи маючи якісь хоча б базові знання ніж тим хто починає з нуля. Бачу то по навчанню в дошколярику. Доня кожного разу набирає найбільшу кількість балів (їх їм дають смайлами які ті збирають у спеціальному щоденнику)... Брешу одного разу ми не принесли нічого, бо нас пересадили по зросту на задню парту і ми зірвали уроки у якості протесту surprised wink Але все ж їй, легше вона відповідає її хвалять і їй то до вподоби! Це такий собі вид стимулювання до навчання -поки дієвий

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Чт, 28-Січ-2010, 10:04 | Повідомлення # 5
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
я не писав про "хвалять". тут й зоряна хвороба може виникнути. Я писав про те що власне дитині легше бо на читанні чуь не складами вчать літери. й за першу чверть вони експерсом мали навчитись читати. От уяви яке то навантаження. а ще є інші предмети які зовсім нові. Отже, я вважаю що моє ІМХУ, варто щоб дитина не знала все, хоч що тут не знати літери або знаєш або ні, а вміла читати хоч прості слова. Ми зараз робимоакцент на матиматику. Щоб читання не забути, вечером синочок читає нам або малу казочку або початок - пару сторінок - великої, а далі ми читаємо до кінця.
 
ТатікаДата: Чт, 28-Січ-2010, 10:27 | Повідомлення # 6
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Та ну, думаю про зоряну хворобу тут ще зарано говорити. Але стимул для навчання у нас від такого великий. До тогож у першому класі нам обіцяють три мови, то думаю "Зірці" не буде часу коли носа задерати. Хоча клас у нас досить сильний практично усі дітки знають літери, але читають одиниці. З математикою... у нас поки все просто дії в межах 10 і щитати до 20

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Чт, 28-Січ-2010, 10:50 | Повідомлення # 7
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
я не мав на увазі твоїх зірочок. а в принципі. 3 мови з першого класу... біднятка. мужайтесь діти... мама вас любить
 
ТатікаДата: Чт, 28-Січ-2010, 14:03 | Повідомлення # 8
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Мама то любить, а решту навчимось. Хоча от думаю одні читають інші літери знають а треті нічого - от тим дітям таки дістанеться, ХОЧА!!! Вони можуть ще швидше навчитись і втягнутись за решту

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Чт, 28-Січ-2010, 14:45 | Повідомлення # 9
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
будем пасматрєць
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Дитяча 3-5 і старші » Читаємо в садочку. А чи варто? (Вчимося читати)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024