Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 26-Кві-2024, 10:32

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Все для малюка » Розвиваючі ігри для дітей (Для самостійного вивчення та засвоєння матеріалу.)
Розвиваючі ігри для дітей
ТатікаДата: Сб, 15-Сер-2009, 12:46 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Програма яка потрібна длявідкриття ігор
Скачати Daemon Tools
Daemon Tools - маленький по розмірах, але потужний по можливостях популярний емулятор приводів дисків CD/DVD, що дозволяє програвати практично будь-який образ диска (CUE/BIN, ISO,CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, B5T), зроблений однієї із програмою для копіювання дисків (Blindwrite, CLONECD, Nero, Alcohol 120%, FANTOMCD, Discdump, Disc Juggler...).
Daemon Tools - простий спосіб позбутися необхідності щораз користуватися оригінальним диском (а також непоганий інструмент для запуску їх піратських копій)


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Сб, 15-Сер-2009, 12:50 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Скачати Лунтік підготовка до школи
Назва: Лунтік. Підготовка до школи
Оригінальна назва: Лунтік. Підготовка до школи
Рік випуску: 3 листопада 2006 року
Жанр: Learning
Розроблювач: PIPE Studio
Випущене: 1C
Мова: Російський
Про гру: "Лунтиклунатик,фунтик. підготовка до школи" - навчальна гра, створена за мотивами анімаційного фільму "Місячний гість" від кінокомпанії СТВ і студії "Млин". Це весела подорож у барвистий мир Лунтика і його друзів, у якім ваша дитина навчиться вважати, вивчить алфавіт і одержить безліч інших корисних знань. Вас і вашої дитину чекають зустрічі з героями анімаційного фільму в нових забавних ситуаціях і веселі навчальні ігри.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ДаянаДата: Пн, 08-Лют-2010, 18:13 | Повідомлення # 3
Мама помічниця
Группа: Модератори
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Тут також можна знайти багато ігор
Доступно тільки для користувачів
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Все для малюка » Розвиваючі ігри для дітей (Для самостійного вивчення та засвоєння матеріалу.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024