Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 18-Кві-2024, 06:11

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Сторонні тіла у вусі (і таке нажаль буває)
Сторонні тіла у вусі
ТатікаДата: Пт, 25-Вер-2009, 10:51 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Сторонні тіла у вусі зустрічаються найчастіше у дітей, а також у душевнохворих (намиста, боби, кісточки від плодів, гудзики). Малокультурні люди для полегшення зубного болю вводять в вушної прохід камфору, цибуля і т. п.


Під час сну у вухо можуть заповзати комахи: клопи, таргани, мухи та ін Симптоми в основному ті ж, що і при закупорці слухового проходу сірчаної пробкою.
Медичної сестри не слід братися за видалення сторонніх предметів з вуха за допомогою гострих інструментів або пинцетов; Таким шляхом можна легко пошкодити барабанної перетинки. Заползшіх комах слід попередньо убити. З цією метою потерпілого укладають на здоровий бік і впускають в слуховий прохід теплувату (але не гаряче) мигдальне або інше нераздражающее рослинне масло (або навіть воду). Від цього комаха задихнеться, а потім його видаляють промиванням вуха, як сірчані пробки. Якщо у вухо потрапила горошина, біб (або інші насіння рослин), корисно буває влити у вухо кілька крапель гліцерину або спирту, які отримують воду з горошини: вона скривиться, відійде від стінки слухового проходу, і її легше буде видалити наступним промиванням.
Джерело omd.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Сторонні тіла у вусі (і таке нажаль буває)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024