Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 20-Кві-2024, 09:11

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Аденоїдні розрощення
Аденоїдні розрощення
ТатікаДата: Пт, 25-Вер-2009, 10:54 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Аденоїдні розрощення. Крім піднебінних мигдаликів, на зводі глотки: є ще носоглоткову мигдалина; так само, як і піднебінні мигдалики, вона складається з лімфатичних вузлів. У дітей вона розростається нерідко до такої величини, що частково закриває хоани. Ці розрощення глоткової мигдалини, так звані аденоїди, сильно ускладнюють дихання носом, що важко відбивається на здоров'ї дитини.

Такі діти сплять з відкритим ротом і вдень часто тримають рот напіввідчиненим, внаслідок чого носогубні складки у них згладжуються, голос робиться гугнявим, обличчя набуває характерного флегматичний вигляд: дитина стає розсіяним, відстає в розвитку. Прикриваючи гирла євстахієвих труб, аденоїди заважають нормальній вентиляції барабанної порожнини і служать причиною зниження слуху. Якщо аденоїди сильно розростаються, їх зрізають за допомогою кільцеподібних ножів (аденотомії). Після операції для запобігання подальшого кровотечі необхідний постільний режим протягом декількох днів; треба стежити, щоб діти перший час не сякалися. Їжа в перші 2-3 дні має бути холодною і напіврідкої: молоко, каша.
При різкій гіпертрофії піднебінних мигдаликів у дітей може виникнути утруднення при диханні і при прийомі їжі; тоді видаляють надлишкові видатні в просвіт дихання частини за допомогою тонзіллотома. Догляд такий же, як при видаленні аденоїдів.
Джерело omd.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » МАЛЮК З'ЯВИВСЯ НА СВІТ » Здоров'я малюка » Аденоїдні розрощення
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024