Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 29-Бер-2024, 15:14

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Кухня » Випічка (Рецепти смачної домашньої випічки)
Випічка
ТатікаДата: Нд, 24-Січ-2010, 19:35 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Вирішила започаткувати таку собі поки маленьку темку рецептів випічки. Пропоную виставляти тільки ті які випікали самі, бажано з фото

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 24-Січ-2010, 19:38 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Цей смачний рецепт я знайшла у наших друзів на сайті dreamfood. Спекла сподобалось усій сім'ї ну просто дуже-дуже смачно!!!
Простий сирник

Тісто:
60 г вершкового масла
2 ст. л. цукру
150 г муки
1 яйце
1 ч. л. розпушувача

Начинка:
1 кг сиру
4 яйця
200 г цукру
1 ст. л. муки
ванільний цукор
1 ст. л. розпушувача

Замісити тісто з масла, цукру, муки, розпушувача і одного яйця.
Приготувати начинку.
Сир перемолоти через м'ясорубку або збити в блендері. Окремо збити добіла 3 жовтки і 200 г цукру. З'єднати жовтки з сиром, додати розпушувач, муку і ванільний цукор. Перемішати. Якщо сир буде сухим можна додати 50-100 г сметани.
Збити 3 білки з однією ложкою цукру. Акуратно ввести білки в сирну масу.
Тісто пальцями розприділити по деку, викласти зверху сирну масу, розрівняти і помазати злегка збитим яйцем.
Випікати до готовності.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 25-Січ-2010, 14:13 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Майонезна бабка

0,5 ст. муки
0,5 ст. крохмалю
1 ст. цукру
4 яйця
1/3 ст. майонезу
2 ч.л. розпушувача
1 п. кокосової стружки

Вимісити тісто, викласти в змащену маслом форму, і пекти 50 хвилин при середній температурі. Охолоджену бабку полити помадкою.

===========
НУ ПРОСТО ДУЖЕ СМАЧНО!!!!

Я трішки видозмінювала рецепт, замість стружки додавала трішки родзинок, або сушених черешень смакота. Але є одне зауваження тоді потрібно додавати більше муки


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Вт, 16-Лют-2010, 14:39 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Закритий яблучний пиріг " Улюблений"

Маргарину 100гр
вершкове масло 100гр
сметани 1 ст.
соди - третина чайної ложки ( не гашу, бо ж сметана)
муки стільки, щоб було дуже м"яке тісто ( неодмінно м"яке)

Холодний маргарин і масло натираємо на тертку, додаємо холодну сметану й соду, замішуємо м"яке тісто, поступово додаючи муку. Пробувала замішувати з розм"якшеним маргарином - не таке виходить тісто. Напевно, можна й так : спочатку перетерти з мукою жир, а потім на сметані замісити тісто. Ділимо тісто на дві частини, розкачуємо корж, досить тонкий(!) в усякому разі, в мене люблять саме так... На нього почищені від шкірки яблука, нарізані тонкими пластинками ( багато!) в кілька шарів, вони потім дуже потахнуть. Посипаємо щедро цукром, бо ж тісто не солодке, і корицею... Розкачуємо другу частину і накриваємо яблука, я намагаюсь підіткнути краї під нижнє тісто...але можна і просто заліпити, тісто м"яке, тому це дуже просто зробити. Все! Мінімум зусиль... І хвилин на 20 в гарячу духовку (200 г) Ага! ше поколоти виделкою верхнє тісто... Дати охолонути, тоді він буде добре різатись....З пирога в процесі випічки буде витікати солодкий сироп..це нормально, зате яка смачна ота нижня карамельна шкірка!!

Рецепт з dreamfood


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 06-Тра-2010, 08:18 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Быстрый пирог с консервированными абрикосами

Состав
пропорции из расчета на большой противень
консервированные абрикосы - 1 банка (~300 г),
сливочное масло или сливки для смазывания готового пирога - 10-15 г

для теста
сливочное масло - 200 г,
яйца - 4 шт,
сахар - 1,5 стакана,
сироп от консервированных абрикосов - 0,75-1 стакан,
разрыхлитель - 2 чайных ложки,
ванильный сахар - 1-2 чайных ложки,
мука - ~3 стакана
Приготовление
С консервированных абрикосов слить сироп в отдельную чашку и сохранить его.
Абрикосы вынуть из банки и немного обсушить бумажным полотенцем.

* Вместо консервированных абрикосов можно взять консервированные персики или ананасы.

Приготовить тесто:
Муку соединить с разрыхлителем и просеять.
Сливочное масло растопить и немного охладить.
Яйца слегка взбить с сахаром и ванильным сахаром при помощи миксера или венчика.
Добавить к яйцам растопленное сливочное масло и перемешать до однородности (ложкой или венчиком).
Влить сироп от консервированных абрикосов и снова перемешать.
Постепенно всыпать муку, размешивая тесто ложкой или венчиком, и замесить однородное тесто (по консистенции, как на оладьи).
Выпекать пирог при температуре ~180°C ~30 минут.
Готовый пирог вынуть из духовки и, по-желанию, смазать при помощи кисточки растопленным сливочным маслом или сливками.

malecha.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 06-Тра-2010, 08:20 | Повідомлення # 6
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Шарлотка

5 яєць
1.5 склянки цукру
2-2,5 склянки муки
1 ч. ложка порошку до печива
6 середніх яблук (не знаю скільки точно, завжди даю - скільки є wink.gif, або й взагалі без яблук... це вже не шарлотка, але все-рівно смачно)

Приготування:
є кілька способів, за одним почищені і порізані на шматочки яблука викладають на дно тортівниці, перед тим посипавши дно сухарями, але я роблю простіше - яблука просто кидаю в тісто і перемішую (як на мене - так найсмачніше).

Тепер по-порядку:

розбиваєте в миску яйця, сиплете туди цукор і міксером збиваєте хвилин 8-10. Після цього туди висипаєте муку + порошок до печива і просто ложкою вимішуєте до однорідної маси (як дуже густа сметана), це займає хвилини 3. Далі висипаєте туди яблука, легенько перемішуєте, виливаєте все в тортівницю і - в духовку на найменший вогонь. Дуже важливо - духовку попередньо розігріти на найбільшому вогні!!! Як вона не буде попередньо сильно розігріта, то пляцок не виросте! І ше - в духовку бажано не заглядати так з пів години. Шарлотка спечеться приблизно за 45-60 хвилин, має утворитися коричнувата скоринка. Треба пробувати зубочисткою - якшо нічого не ліпиться до неї - шарлотка готова!
Оце і все! Тортівницю я нічим не змазую, просто вистеляю фольгою до печива, виливаю туди тісто і - в духовку. Після того, як спечеться, просто витягаю шарлотку, перевертаю і легенько відриваю фольгу. Ясно шо можна і змазати тісто чимось перед випічкою і прикрасити... але я того всього не роблю, а ви можете спробувати! Смачного!
malecha.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 06-Тра-2010, 08:25 | Повідомлення # 7
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Пиріг з яблуками!
Потрібно:
700 гр яблук,
3 яйця,
70 гр масла,
300 гр борошна,
250 гр цукру,
1 пачечка порошку до печива,
1 склянка молока,
1 лимон.

Почистити і порізати на тоненькі скибки яблука, полити їх лимонним соком. Окремо збити 3 білки, в іншій посудині збити 3 жовтки з цукром. Делікатно з"єднати білки з жовтками, акуратно перемішуючи. Додати пересіяне борошно і масло кімнатної температури. Додати склянку молока і порошок до печива, всю одержану масу добре збити, вона має бути однорідною. Змішати з яблуками (трохи яблук залишити на декорацію пирога зверху). Змастити тортівницю маслом, посипати цукром. Зверху на пиріг викласти залишені яблука, з деякими шматочками масла. Випікати пиріг в попередньо розігрітій духовці при 180 градусах, приблизно 30 хвилин.
Смачного!

malecha.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 06-Тра-2010, 08:30 | Повідомлення # 8
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Яблучна вкуснятіна
Для тіста:
1,5 склянки борошна
0,5 склянки сметани (в ній погасити 1/2, я даю ще менше, ч.л. соди)
150 г вершкового масла
Все змішати - тісто вийде абсолютно не липким, викласти в форму на пергамент (я беру роз"ємну круглу форму) і розрівняти руками.

Для крему:
1 яйце
1 склянка цукру неповна (бо буде дуууже солодким)
1 склянка сметани
2 столові ложки борошна
я ще додаю ванільний цукор
Крем збити.

Крім цього для начинки чистимо від шкірочки і нарізаємо тонкими невеликими пластинками яблука ( взагалі то з нарізання яблук я і починаю приготування цього пирога), кладемо яблука на тісто в формі і заливаємо кремом. Печемо при середній температурі приблизно 40 хв. Смачного!

malecha.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 06-Тра-2010, 08:37 | Повідомлення # 9
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Яблучна шарлотка "Золота квіточка"
Рекомендую скористатися міксером для приготування тіста, тоді воно займе у вас мінімум часу.

Вам знадобиться: 150 г м’якого вершкового масла, дрібка солі, 190 г цукру, 3 яйця, 250 г борошна, 1 ч. л. розпушувача для тіста, 4 великі жовті солодкі яблука, 1 ст. л. цукрової пудри.

М’яке вершкове масло розтерти в мисці зі 150 г цукру і трохи збити міксером. Під час збивання додавати по одному яйцю. Розмішати розпушувач в борошні і додати до тіста.
Яблука почистити, розрізати навпіл, видалити серцевинку. З випуклого боку гострим ножем зробити кілька надрізів вздовж із однаковим інтервалом, не прорізуючи до кінця.
Тістом заповнити форму для випікання, яку попередньо вистеляють пергаментом. Яблука розподілити по тісту випуклим боком догори у вигляді квітки і посипати рештою цукру.
Поставити у нагріту духовку і випікати 45 хвилин. Потім витягнути, дати охолонути, викласти пиріг на тарілку і посипати цукровою пудрою.

Простота приготування зробить цей пиріг вашим улюбленим.
Смачного!

malecha.org.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Чт, 06-Тра-2010, 10:35 | Повідомлення # 10
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
"Яблучно -сливовий пляцок"

Інгредієнти
6 яєць
1.5 склянки цукру
3-3,5 склянки муки
0,5 склянки сметани
1 ч. ложка Розпушувача для тіста
Ванілька
100 гр сив
Яблука (не знаю скільки точно - скільки є.)

Приготування:
Збиваємо яйця з цукром + розпушувач та ванілька (збиваєм міксером) + сметана (збиваємо) + мука (збиваємо. має бути схоже на густу сметану). Потім на деко розстиляємо пергамент трішки змщуємо рослинною олією Викладаємо нарізані яблука та посипаємо кусочками слив. Далі посипаємо трішки цукром та заливаємо тістом. Випікати 20-30 хв при температурі 160 градусів.
Смачного!


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
milissaДата: Пн, 16-Січ-2017, 14:12 | Повідомлення # 11
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Бісквіт «Ангельський»
складові
Білки - 10 шт.
Борошно - 90 г
Крохмаль - 40 г
Дрібний цукор або цукрова пудра - 250 г
Джем смородиновий або за смаком - 200 г
Спосіб приготування
Розігріваємо духовку до 180 градусів.
Борошно змішати з крохмалем і просіюємо через сито кілька разів. Додаємо половину цукрової пудри або цукру, ретельно перемішуємо.
Збиваємо білки в міцну піну з другою половиною цукру (пудри).
Додаємо в білки суху суміш і обережно і швидко перемішуємо все рухами знизу - вгору, щоб максимально зберегти структуру бульбашок повітря, які дадуть нам потім ангельську легкість.
Форму для випікання нічим не змащуємо, просто застилає пергаментним папером.
Викладаємо тісто у форму і відправляємо в розігріту духовку до злегка рум'яного кольору на 30-40 хвилин, перевіряємо готовність зубочисткою.
Готовий, трохи охолонувши бісквіт накриваємо пергаментним папером і обережно перевертаємо, ставимо остигати в такому положенні на підставках, наприклад, склянках.
Потім робимо з ним на свій розсуд: розрізаємо в два шари і змащуємо смачною начинкою або обмежуємося лише верхнім покриттям.

 
DalyicyДата: Пт, 14-Лип-2023, 15:49 | Повідомлення # 12
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 2
Статус: Offline
рецепти чудові, а форми і декор для випічки можна замовити на cakeshop
 
Форум » БУДИНОК МАТУСІ » Кухня » Випічка (Рецепти смачної домашньої випічки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024