Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 18-Вер-2021, 09:48

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ВІТАЄМО! ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ФОРУМ. » Допомога новеньким » Все про мережевий етикет (Про флуд, оффтоп, флейм і решту....)
Все про мережевий етикет
ТатікаДата: Сб, 27-Бер-2010, 20:45 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Для того, щоб ви не ображались і розуміли усі вислови і терміни в мержвому етикеті, а також не порушували загально прийнятих правил всесвітньої павутини - пропоную маленький словничок:

Флуд (від англ. flood /flʌd/ — «повінь», «потоп») — марнослів’я, повідомлення в інтернет-форумах і чатах, яке займає (в багатьох випадках) великі об’єми і не несе якоїсь нової чи корисної інформації. Крім того, на форумах флудом називають будь-яке повідомлення, яке не стосується теми форуму (офтопік).

Особа, яка поширює флуд, називається флудером (образливо — флудерастом).

Флуд поширюється як знічев'я, так і з метою троллінгу, наприклад, з бажання комусь дошкулити. Мережевий етикет засуджує флуд і флейм, тому що вони утруднюють спілкування, взаємодопомогу і обмін інформацією. В багатьох інтернет-форумах створюються спеціальні окремі розділи і теми «для флуду» (на деяких форумах їх з гумором називають галявина флудера), щоб флудери не поширювали свою діяльність на інші розділи і теми.

Технічний флуд (його ще називають IRC flood) є розподіленою DDoS-атакою на певний ресурс (у вигляді великої кількості запитів), яке викликає відмову в обслуговуванні.

Офто́пік (інакше оффто́пік, від англ. off topic) — будь-яке мережеве повідомлення, яке виходить за рамки заздалегідь встановленої теми спілкування. Офтопіком може вважатися повідомлення на веб-форумі, яке не відповідає або загальній направленості форуму, або тій темі, в рамках якої повідомлення створене.

Офтопік розглядається як порушення мережевого етикету, оскільки розмиває наперед оголошене обмеження теми спілкування, що призводить до невисвітлюваності ряду питань, які обговорюються і відлякує тих читачів, у яких немає часу на прочитання повідомлень, які віддаляються від їх власного кола інтересів.

Флейм (від англ. flame — вогонь) — обмін повідомленнями в інтернет-форумах і чатах, представляє собою словесну війну, яка не має ні якого відношення до початкової теми.

Повідомлення флейму мають особисті образи, і часто направлені на подальше розпалення ворожнечі. Інколи застосовується в контексті тролінгу.

Тро́лінг (від англ. trolling) — розміщення в Інтернеті (на форумах, в групах новин Usenet, в вікі-проектах та ін.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну правок, марнослів’я і т. п.

Тролінг є грубим порушенням мережевого етикету (нетикету).

Бан (англ. ban, /bæn/ — забороняти, оголошувати поза законом) — один з прийнятих в Інтернеті способів контролю за діями користувачів. Як правило, бан полягає в позбавленні або обмеженні яких-небудь прав користувача (на створення/відсилання нових повідомлень або створення нових тем на веб-форумі, на відправлення повідомлень у чаті, на коментування в блогах та ін.). Можливість введена з метою захистити інтернет‐ресурс від тролів, спамерів, вандалів та інших осіб, чиї повідомлення шкодять продуктивній роботі ресурсу.

Джерело malecha.org


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » ВІТАЄМО! ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ФОРУМ. » Допомога новеньким » Все про мережевий етикет (Про флуд, оффтоп, флейм і решту....)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2021