Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 27-Кві-2024, 02:29

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » З ЖИТТЯ МАМИ » Дозвілля Хоббі Творчість » На перехресті плину часу (Минуле і теперішнє)
На перехресті плину часу
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:15 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Я дуже полюбляю старі фото, а особливо панорами міста. Так цікаво співставляти минуле з теперішнім. На таких фото відразу помітний плин часу і відбиток що залишили роки...
У цій темі пропоную усіх охочих виставляти дві фотографії одного і тогож обєкта у вашому місті, селищі, але зробленої в різні роки для їх порівняння.

Вінницький собор

Реальне училище чи Торгово-економічний інститут




Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:16 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Ми з чоловіком збирали фотки в неті і дуже шкодуєм, що не усі можем впізнати

Історія появи мостів і зміни, що принесла їх поява






Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:20 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Готель "Савой" на рубежі сторічь




Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:21 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
"Садиба капітана Чоткова" по вул. Пушкінська - доречі і по сьогоднішній день



"Преображенский собор" Майже з одного ракурсу



Quote
Вночі собор молодіє. Зморщок часу на ньому не видно, він мовби повертається до тієї козацької молодості, коли з комишини постав юним виквітом краси і вперше сяйнув у цих степах небесними півкулями своїх бань.
О. Гончар "Собор"


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:22 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Соборная (1996) — Ленина (1944) — Украинский просп. (1941) — Ленина (1921) — Николаевский просп. (1910) — Почтовая (до 1910) — Большая (XVII ст.);




Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:23 | Повідомлення # 6
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Це перша жіноча гімназія у місті Вінниці. Її початковий вигляд трішки змінився, але і до тепер тут лунають дитячі голоси тепер уже в звичайній середній школі №2



Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:24 | Повідомлення # 7
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Вінницький залізничний вокзал



Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:25 | Повідомлення # 8
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
З чоловіком гуляли містом і натрапили на відреставровану будівлю яку виставляла раніше...
Тут схожість вражає




Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 13-Гру-2009, 14:25 | Повідомлення # 9
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Зараз цю місцину так просто не впізнати, але все залишилось як і колись... Східці, будиночок на кручі і мрії..тільки мріють нові люди





Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » З ЖИТТЯ МАМИ » Дозвілля Хоббі Творчість » На перехресті плину часу (Минуле і теперішнє)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024