Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 29-Бер-2024, 16:29

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ВІТАЄМО! ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ФОРУМ. » Питання до адміністрації форуму » Задаємо питання адміну, модерам та друзям (Усі питання, що у Вас виникають по роботі форуму)
Задаємо питання адміну, модерам та друзям
ТатікаДата: Вт, 25-Сер-2009, 19:37 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
У цій темі можна задавати запитання адмін персоналу сайту. Запитуйте - відповідатимемо smile

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Ср, 27-Січ-2010, 20:55 | Повідомлення # 2
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
а є десь перелік учасників???

пропозиція, навіть прохання, напис ""НАШІ ДІТКИ" © 2010" внизу сторінки зробити почиланням на головну сторінку й дерево Форум-Тема-підтема додати внизу

 
ТатікаДата: Ср, 27-Січ-2010, 22:15 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Дякую.
Що до першого пункту пропозиції - вона виконана.
А другий - чесно кажучи, я не відразу зрозуміла про що йдеться мова. Тому ось скрін шот. Це про це йшлась мова?


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Пт, 29-Січ-2010, 20:45 | Повідомлення # 4
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
а фотки вставляти в повідомлення не можна/не можливо?
 
ТатікаДата: Сб, 30-Січ-2010, 09:44 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
MAECTP0, чому ж не можливо? http://detkamamka.at.ua/forum/5-8-1

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Сб, 30-Січ-2010, 10:35 | Повідомлення # 6
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
при чім тут аватар??? я не в аватар а в форум про тримамння голівки. зараз почитаю помудрую...

Додано (30-Січ-2010, 10:34)
---------------------------------------------
Ви не подумайте, ну я не зовсім МАЕСТР0
от пробував а мені у відповідь
[color=red]
Знайдено забороненi ББкоди ([URL] або [IMG]).

Додано (30-Січ-2010, 10:35)
---------------------------------------------
це типу я ше зародок й треба підрости?

 
ТатікаДата: Сб, 30-Січ-2010, 11:45 | Повідомлення # 7
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
МАЕСТРО, ти навіть не уявляєш як я тобі вдячна за питання. Все виправлено! Дякую artist

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Сб, 30-Січ-2010, 13:03 | Повідомлення # 8
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
а що в мене за нагорода - ЇЖА...
я за єжу прцював лиш в селі у бабусі коли помагав по господарству...
 
ТатікаДата: Сб, 30-Січ-2010, 13:10 | Повідомлення # 9
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Запрошення на спілкування на "Наших дітках" за чашкою кави apple

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Сб, 30-Січ-2010, 13:11 | Повідомлення # 10
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
доречі, або підніміть мені повіки або ... короче не бачу пімпочки редагувати повідомлення. Зручно. провтикав шось - виправився. А ше пімпочку "зробити невидимим для модерів адмінів". Наисав комусь правильну відповідь, й закрив щоб модери не бачили... а попросили відкрити й їм, то спочатку відредагував щоб все пухнасто й "та дивіться йопт.. нічого там не було"
 
ТатікаДата: Сб, 30-Січ-2010, 13:14 | Повідомлення # 11
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Ну пімпочку "редагувати" подивлюсь, а решту - чи не забагато хочете шановний cool

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
MAECTP0Дата: Сб, 30-Січ-2010, 23:35 | Повідомлення # 12
Зародок
Группа: Спеціалісти
Повідомлень: 18
Статус: Offline
Звтняйте, не найшов ні пімпочки редагувати ні вижадити своє повідомдення. Тому прошу Вас видалити мої пости №10 й №12 в тема балаканина.

наперід вдячний.

 
ТатікаДата: Нд, 31-Січ-2010, 10:30 | Повідомлення # 13
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Піпочку не може поставити тільки через те що тоді користувачі матимуть змогу видаляти свої пости коли завгодно. Тому з усіх питань прошу відписуватись сюди.

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ІннаДата: Нд, 31-Січ-2010, 11:07 | Повідомлення # 14
Зародок
Группа: Новачки
Повідомлень: 5
Статус: Offline
1-Є можливість редагування повідомлення? щось таке не зустрічала
2-коли пишеться повідомлення,під ним є кнопочка "відповісти".я думаю,вона зайва.бо й так вже вікно для відповіді вискакує,і коли відправляти,то треба "додати вілповідь".Це лише у мене так, можливо?Чи я чогось не розумію.


 
ТатікаДата: Нд, 31-Січ-2010, 11:33 | Повідомлення # 15
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
1. Можливість редагувати повідомлення є тільки в адмінів, модерів, та друзів сайту. Це створено для того щоб не гшубився зміст теми при постійному виправленні повідомлення. Якщо є бажання видалити повідомлення прошу відписуватись тут, і хтось з адміністрації це зробить. 2. Є кнопочка цитати, а форма відповіді в низу сторінки. Прошу не забувати, що усі сайти різні, а тому і їх зовнішній вигляд, та інші форми не схожі

Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » ВІТАЄМО! ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ФОРУМ. » Питання до адміністрації форуму » Задаємо питання адміну, модерам та друзям (Усі питання, що у Вас виникають по роботі форуму)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024