Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 18-Кві-2024, 05:46

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Планування і діагностика вагітності » ЕКО - корисна інформація (Все про ЕКО)
ЕКО - корисна інформація
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:26 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ЕКО - це запліднення статевих кліток (яйцеклітин) жінки зовні її організму з подальшим перенесенням ембріонів в матку матері.
За цим посиланням можна почитати цікаву інформацію на тему ЕКО Інформація на тему ЕКО

Показання до застосування ЕКО:

* полікістоз,
* ендометріоз,
* відсутність або непрохідність маткових труб,
* відсутність матки або її функціональна неповноцінність,
* відсутність яєчників або їх неповноцінність,
* важкі форми чоловічої безплідності (відсутність сперматозоїдів в спермі, непрохідність сім'явивідних потоків, велика кількість морфологічно аномальних сперматозоїдів в спермі і ін.),
* рідкісні нез'ясовні форми порушення функції зачаття або дітородіння.

Протипоказання до застосування ЕКО:

* зрощення або перегородки в порожнині матки,
* наявність вад розвитку матки,
* зростання міоматозних вузлів в порожнину матки,
* міома матки великих розмірів,
* що не піддаються лікуванню порушення прохідності каналу шийки матки,
* протипоказання до виношування вагітності,
* гострі хронічні інфекційні або запальні захворювання або їх загострення,
* наявність спадкових захворювань в сім'ї або природжених вад розвитку у дітей.

ЕКО в програмах сурогатного материнства

Для запліднення використовуються яйцеклітини і сперматозоїди, отримані від подружньої пари. Розвинуті ембріони переносять в порожнину матки "сурогатної матері", яка виношуватиме дитину для даної подружньої пари.
Показання до застосування для біологічних матерів:

* відсутність матки або її функціональна неповноцінність,
* протипоказання для виношування вагітності.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:27 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ЕКО в Донецьку

Медичний Центр "Исида-Дон-IVF"

Медичний Центр "Исида-Дон-IVF" відкрився в м. Донецьку в травні 1998 року, як філіал відомої київської клініки "ИСИДА-IVF". Основний напрям діяльності "Ісиди" - сучасні методи лікування безплідності. За час роботи "Ісиди" її співробітники допомогли з'явитися на світ більше 600 малюкам, батьки яких були приречені на безплідність.

Адреса: р. Донецьк, вул.Овнатаняна, д.16, Міськлікарня N3, терапевтичний корпус, розташований по бульвару ним.Шевченко.

Проїзд:

* З ЖД вокзалу - автобус N32 до зупинки "Комерційний інститут";
* З Путіловського автовокзалу - тролейбус N9 до зупинки пр.Мира, пересадка на тролейбус N8 до зупинки "Комерційний інститут";
* З Південного автовокзалу - тролейбус N9, N10 до зупинки пр.Мира, пересадка на тролейбус N8 до зупинки "Комерційний інститут".

Телефон: +38 (0622) 972-001
Телефон/факс: +38 (0622) 971-138
Сайт: www.isida-don-ivf.com.ua
e-mail: isida@isida-don-ivf.com.ua

Центр репродукції

Адреса: р. Донецьк, просп.Панфилова, 3
Телефон: +38 (0622) 584-120


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:29 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ЕКО в Києві

Клініка проблем планування сім'ї Київміськбуду

Адреса: р. Київ, Червонозоряний проспект будинок 17, 6 поверх в будівлі поліклініки АОХК "Київміськбуд"
Телефон: +38 (044) 244-7753
Сайт: www.icsi.com.ua
e-mail: icsi@ultrasound.net.ua

Клініка "ISIDA"

Клиника ISIDA является уникальным медицинским комплексом, который специализируется на вспомогательных репродуктивных технологиях, акушерстве и гинекологии.

Комплексность клиники заключается во всесторонней заботе о здоровье женщины и рождении здорового ребенка: собственная лаборатория, отделение лечения бесплодия, гинекология, наблюдение беременности, роды и неонатология. Комплексность услуг позволяет в кратчайшие сроки на базе клиники определить точный диагноз, при необходимости провести адекватное эффективное лечение и дальнейшее наблюдение. Клиника оснащена новейшим оборудованием. Врачи клиники - это опытные профессионалы.

Система управления качеством клиники ISIDA подтверждается ежегодно международной комиссией (сертификат качества ISO 9001:2008)

Адрес: Київ, Україна. 03126 бульвар Ивана Лепсе, 65.

Проїзд:

* м."Вокзальная", швидкісний трамвай № 1 (зупинка бульвар Івана Лепсе);
* м."Берестейская", марш./такси № 14 (напроти Клініки "Ісида");
* м."Шулявская", марш./такси № 14 (напроти Клініки "Ісида");
* м."Политехническая", марш./такси № 14 (напроти Клініки "Ісида");
* м."Университет", марш./такси № 14 (напроти Клініки "Ісида");
* пл.Перемоги, швидкісний трамвай № 3 (зупинка бульвар Івана Лепсе).

Телефони: +38 (044) 251-80-80
Сайт: ivf.isida.ua
e-mail: info@isida.ua

Інститут репродуктивної медицини (Дахно)

Сьогодні Інститут Репродуктивної Медицини (ІРМ) - це міжнародний медичний центр, що має вищу категорію акредитації Міністерства охорони здоров'я України, оснащений найсучаснішим устаткуванням, що дозволяє досягати високих результатів в області репродуктивної медицини.

Адреса: р. Київ, вул.Багговутовская, 1 (територія Київської обласної лікарні).

Проїзд:

* від станції метро "Майдан Незалежності" - маршрутне таксі 18 - до зупинки "Ул. Багговутовськая";
* від станції метро "Лукьяновськая" - маршрутні таксі 18, 6 - до зупинки "Ул. Багговутовськая".

Телефон: +38 (044) 483-0222
Телефон/факс реєстратури: +38 (044) 483-0685
Сайт: www.irm.com.ua
E-mail: dakhno@irm.kiev.ua

Київський філіал Інституту Чікаго Генетики Репродукції

Інститут Чікаго Генетики Репродукції - одне з найвідоміших і сучасних багатопрофільних наукових медичних установ з розгалуженою і численною системою філіалів в світі, працюючих у сфері репродуктивної медицини і діагностики всіх відомих генетичних аномалій людини, плоду, ембріона і зіготи, тобто людини на всіх етапах онтогенезу.

Адреса: р. Київ, вул.Зоологическая, 3
Телефони: +38 (044) 483-2384, 483-3356
Сайт: www.igr.com.ua
E-mail: rg@igr.kiev.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:29 | Повідомлення # 4
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ЕКО в Львові

INTERSONO Приватна клініка ЕКО

Адреса: р. Львів, вул.Антоновича, 102
Телефони: +38 (032) 239-3405, 237-6992
Сайт: www.intersono.com.ua
E-mail: info@intersono.com.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:30 | Повідомлення # 5
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ЕКО в Одесі
Центр репродуктивної медицини REMEDI

Відкритий в 1985 році. Сьогодні клініка "РЕМЕДІ" один з ведучих в країні (Україна) науково-медичних центрів широко що застосовують в практиці лікування безплідності Допоміжні Репродуктивні Технології (ВРТ). В клініці використовуються тільки методи діагностики і лікування безплідності, рекомендовані до застосування Всесвітньою організацією охорони (WHO) здоров'я і Європейським суспільством по репродукції і ембріології людини (ESHRE).

Адреса: р. Одеса, вул.Пионерская, 30, корп.3
Телефон: +38 (0482) 68-78-68
Телефон/Факс: +38 (0482) 68-79-19
Сайт: www.remedi.odessa.net
E-mail: remedi@tm.odessa.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:30 | Повідомлення # 6
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ЕКО в Сімферополі
Клінічне об'єднання "Генезис"

Відкрито в 1993 році. Об'єднання має сучасно оснащену поліклініку, комфортні пологові зали, спеціалізовані операційні блоки, палати інтенсивної терапії, обладнані по останньому слову техніки, затишний стаціонар. В об'єднанні працюють провідні фахівці Криму, лікарі першої і вищої категорії, доктора медичних наук, доценти і професори. Наші лікарі проходили навчання і працювали в клініках Росії і Франції, Німеччини і Австрії, канади і США.

Адреса: р. Сімферополь, вул.Семашко, 8
Телефони: +38 (0652) 229-165; 229-465
Сайт: www.genesismed.crimea.ua
E-mail: ilivshyts@rambler.ru


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:31 | Повідомлення # 7
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
ЕКО в Харкові

Клініка "Імплант"

Центр репродукції людини "Імплант" - ця медична установа, що надає повний комплекс послуг, які можуть бути потрібно в процесі діагностики і лікування всіх видів безплідності і супутніх захворювань. Центр оснащений сучасним устаткуванням відомих і добре зарекомендували себе виробників.

Адреса: р. Харків, вул.Карла Маркса, 25
Телефони: +38 (057) 712-3224, 712-5202, 712-2665
Телефон/Факс: +38 (057) 712-2665
Сайт: www.implant.org.ua
E-mail: implant@lin.com.ua


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Пн, 12-Кві-2010, 14:45 | Повідомлення # 8
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Правила поведінки після переносу ембріонів
Сьогодні перенос, а ХГ - через 2 тижні. Трохи нагадує «12 стільців»: гроші вранці, а ввечері стільці. Хоча, звичайно, хотілося б зовсім навпаки. Але навпаки не буває.

Що роблять пацієнтки в день перенесення?

Ще ДО перенесення беруть кров на естрадіол та прогестерон: треба знати, який рівень гормонів, щоб грамотно призначити підтримку. І не призначити багато, щоб уникнути гіперстімуляціі яєчників, і не залишити без харчування ті ембріончікі, які захочуть стати дітками

Крім того, роблять УЗД - з'ясовують, що відбувається з яєчниками і з матки. У яєчниках видно порожнини кіст, що утворилися після пункції фолікулів (це нормально), а в матці інтерес до товщині і будовою ендометрію. Він повинен бути не менше 10-12 мм, щоб вдало взяти у свої обьятія зародок.

Які спостереження може проводити сама пацієнтка, щоб підвищити шанси на успіх?

Хоча кінцева мета всієї програми ЕКО - вагітність, в ці два тижні ОЧІКУВАННІ потрібно звертати увагу відразу на кілька процесів, що відбуваються у зв'язку з імплантацією. Хоча, відразу варто сказати, що саму імплантацію відчути неможливо.
Отже, перше - чи немає синдрому гіперстімуляціі яєчників. Це оцінюється за самопочуття: Чи нема вздувшегося живота, болів у черевній порожнині, набряклості, головного болю, мушек перед очима і т.д. ЯКЩО раптом що-то з'являється, негайно зв'яжіться з Вашим лікарем - тільки професіонал може оцінити ступінь небезпеки і призначити адекватне лікування. Крім того, виявлення СГЯ вимагає змін у програмі підтримки.

Друге - рівень естрадіола і прогестерону в крові, як показник адекватності підтримки. Цей контроль здійснюється ТІЛЬКИ шляхом гормональних досліджень. В 99% випадків кров на гормони беруть 3 рази: у день перенесення ембріона, на 7 добу після перенесення, на 14 день - разом з аналізом на ХГЧ. Більш частий контроль мало що додає до потрібної інформації про внутрішні процеси.

Третє - загальний стан, пов'язаний з проведеним ЕКО. Чи немає болю внизу живота, кровяністих виділень, будь-яких змін будь-яких органів, крім самих статевих. Проблеми можуть виникати крім СГЯ, від коливань гормонів на високому рівні. Крім того, поява кровяністих виділень може бути пов'язане зі слабкою підтримкою, а тому потребують зміни призначень. У всякому разі, будь-які проблеми, що виникають в період від підсадки до контролю ХГЧ, вимагають обов'язкової консультації з лікарем.

Як вести себе в ці два тижні?

Нічого екстремального - ні їзди на гірському велосипеді, ні лежання шаром. Фізичні навантаження повинні бути обмежені через збільшених яєчників з кистами (це буде проходити ще 2-3 тижні). А обмеження рухливості різко знижує постачання організму киснем, що погано впливає на приживання ембріона. Так що краще за все - розслаблення життя з тривалими спокійними прогулянками на свіжому повітрі (а не по магазинам!).

Чим харчуватися від підсадки до чотирнадцятого дня?

Знов-таки, нічого екстремального. ЯКЩО немає загрози СГЯ, і лікар не рекомендує особливу дієту, то харчування повинно бути звичайним, без переїдання і голодування. Змінювати дієту саме в цей час - небезпечно, організм почне перебудовуватися, і йому буде не до збереження вагітності. Тобто, не треба переходити на вегетаріанську їжу або налегать на м'ясо.
Якщо ж лікар рекомендує обмеження солі, рясне пиття, живу зелень і т.д., не нехтуйте - кожна дрібниця може зіграти дуже важливу роль у боротьбі за вагітність.

Чи можна приймати заспокійливі засоби?

І можна, і, часом, навіть потрібно. Якщо вам не сідітся, не лежітся, якщо думки про майбутнє і чорні передчуття заважають жити, то розслаблення піде тільки на користь. Адже при хвилюванні виділяються адреналін і біоактивні речовини, які можуть порушити внутрішню рівновагу в організмі і знизити шанси на імплантацію.

Використовуйте самими простими засобами - валеріаной (в таблетках або відваром), пустирника, іншими заспокійливими зборами. Седативні препарати типу Реланіума краще не використовувати - вони досить глибоко зачіпають внутрішній баланс організму, а це може виявитися тією самою останньою краплею ...

Чи можна жити статевим життям?

Звичайні контакти краще залишити на потім - проникнення може бути і неприємним, і навіть болісним. Крім того, фрікціі можуть позначитися на стані яєчників. Але само по собі половое возбуждение не шкідливо, так що будь-які замісної форми спілкування цілком можливі (крім анальні контактів!).

Словом, два тижні до ХГ - велике випробування для кожної жінки. Але провести їх треба так, щоб було поменше хвилювань і більше користі для майбутнього малюка.

Юрій Петрович ПРОКОПЕНКО


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Планування і діагностика вагітності » ЕКО - корисна інформація (Все про ЕКО)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024