Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 29-Бер-2024, 11:49

НАШІ ДІТКИ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Планування і діагностика вагітності » Багатоплідна вагітність (Як воно?)
Багатоплідна вагітність
ТатікаДата: Нд, 03-Січ-2010, 09:13 | Повідомлення # 1
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Згадуючи власний досвід і незабутні відчуття вагітності мені стало цікаво А як воно коли під серцем носиш 1,2,3 і більше малят??? Матусі які відчуття вас переповнюють? Якою була реакція? І взагалі як ся маєте???


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 03-Січ-2010, 09:21 | Повідомлення # 2
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Створивши тему хочу для початку поділитись от чим.
Щасливими батьками та їх діточками, яких при народженні було далеко не двійко...
Першими до вашої уваги представлені Дженні та Брайан, а також їх шестеро малюків. Татусь, при їх появі на світ назвав дітей "довгими і тощими" через їх вагу 1кг і зріст 40см.

Це двадцятирічна жителька Саудовської Аравії. Вона вагітна... аж 9 близнюками :greeting:

Відразушестеро народилось у жительки штату Алабама. Самий маленький важив 500гм, а багатирь 800гм. Ось і вони:

А як вам таке фото? Ось і відповідь на питання: "Якою має бути різниця у віці між дітьми?"

Ще одна щослива родина. У них пятеро...

Ще може народитись трійня. Та це не така і рідкість. Я коли народжувала 2 дитину то унас на етажа також трійня була. Ми з іншими новоспечиними мамульками бігали на них дивитись як на якесь велике чудо. Їх мама була непроти. Ось такі можуть бути тройняшки

Ще одне фото з глибин віків. тоді також були багатоплідні пологи. Фото з цією щасливою мамою було зроблене в 1936 році.


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
ТатікаДата: Нд, 03-Січ-2010, 09:22 | Повідомлення # 3
Мама трьох принцес
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 739
Статус: Offline
Доречі, рекордсменкою в номінації "пузико" стала китаянка Сяо Юбо. При зрості 167см її талія на пятому місяці вагітності була 175см!

В животі у неї виявилось пять близннюків... Як стверджують медики, пятерни появляются достаточно рідко - один раз на три тисячі вагітностей. але такого щоб обьєм живота мами був більше її зросту - такого практично не буває. Такий размір животика говорит про те, що зріст и вага майбутніх малюків буде практично стандартним - длизько 3 кг, а не 1,5 - 2 кг, як у звичайних близняшок...

а ось така вона була до вагітності:

Таки неймовірно... Правда?


Якщо я онлайні, то це ще .... не говорить про те, що я тут ..... може це просто моє ..... АЛІБІ.
 
Форум » В ОЧІКУВАННІ ДИВА » Планування і діагностика вагітності » Багатоплідна вагітність (Як воно?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


"НАШІ ДІТКИ" © 2024