Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСр, 24-Кві-2024, 00:28

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Вагітність та пологи

Чи щаслива майбутня мама?
Як правило, при вигляді вагітної жінки виникають позитивні емоції, особливо у дівчат і жінок, які вже починають замислюватися про те, що і у них коли-небудь буде малюк. Відбулися мами також з розчуленням дивляться на чужій животик, що округляється, згадуючи себе такими ж.

Бажаючі стати мамами жінки думають про вагітність як про щось чарівному і неймовірно щасливому, це мрія, мета, невгамовне бажання, яке викликає бурю емоцій. Вагітність і справді щастя й дар, заради якого варто було народитися жінкою. Але от самі майбутні мами, завагітнівши, часто забувають про це. Те, що здавалося таким безхмарним і світлим привносить не тільки квіти, але й шипи в їхнє життя.

Будь-яка вагітність, навіть найбажаніша (а тим більше незапланована) приводить жінку в стан шоку. Тільки що вона була сама собі господиня, як раптом дві смужки на тесті позбавляють її спокою. Питання, смішні і серйозні, про майбутнє і про миттєву:

    
* «Що буде з моєю фігурою?»;
    
* «Як сказати чоловікові (на роботі, рідним)»;
    
* «Навіщо я купила туфлі на шпильці?»;
    
* «Це стільки витрат ... витримаю я?»;
    
* «Хлопчик чи дівчинка?»;
    
* «Ой, я ж пила таблетки від застуди і випила келих вина ...»;
    
* «Що тепер робити?»

Жінка, здається, ось-ось зійде з розуму від змінилася в одну мить життя, від невідомості. І, на відміну від «добеременних» уявлень та очікувань, почуття щастя не завжди супроводжує цю важливу, чудову новину.

Чи зрадіє чоловік?

Минув деякий час, майбутня мама трохи заспокоїлася. Хвиля паніки схлинула, жінка вже починає усвідомлювати, що стане мамою. Вона вже щаслива? Часто - так. Але деяких чекає перший неприємний сюрприз: реакція молодої людини, чоловіка, рідних людей. Не всі чоловіки готові стати татами взагалі. Зараз якось не прийнято заводити сім'ю в ранньому віці, якщо не вирішено квартирне питання і т. д. До того ж чоловіки іноді в принципі не розуміють, навіщо потрібні діти. Якщо ж мала дещиця представників сильної статі замислюється над цим питанням і схиляється до думки, що діти все-таки коли-небудь та потрібні, то ось правильно відреагувати на новину про швидке батьківство вони навряд чи зможуть. Вагітна ж дівчина готова впасти у відчай від одного сумнівається погляду, від однієї фрази, якщо її сенс - не захоплення і не бажання зараз же бігти в дитячий магазин за приданим. Жінка болісно реагує на зауваження «може зараз не час?» І т. д. Вона все вже вирішила, придумала ім'я,. Представила колір шпалер у дитячій і те, як буде гуляти з коляскою. І раптом - «може потім?». Що вже говорити про категоричну відмову і небажання брати участь у долі ще не народженої дитини.

Майбутня мама, звичайно ж, справиться з цими неприємностями. Вона ж тепер сильна. Їй треба дбати не тільки про себе. І тим більше все швидше стане на свої місця, якщо кохана людина, або хоча б рідні, нададуть підтримку, допоможуть, щиро зрадіють. Тоді в душі жінки настане гармонія, і радість захлисне її.

Що почитати починаючій мамі?

Отже, жінка щаслива, Вона стане мамою! Це почуття проникає в кожну клітинку, перебудовує думки і робить жінку прекрасної, світлої, чудовою, сексуальної. Хоча, незважаючи на це, і замішання, десь поруч, незрозуміло буває, що робити далі. Так хочеться бути найкращою вагітної, а потім і найкращою мамою, хочеться народити самого кращого дитини: здорового, розумного, красивого, доброго, сміливого ... Все це обіцяє безліч книг, статей і методик. Яку ж вибрати, що читати, на які курси йти? Існує стільки важливих рекомендацій, які, здається, не можна ні в якому разі пропустити, що поки ти їх всіх засвоїти, термін вагітності, до якого вони ставилися, пройде. Ось знову хвиля переживань схлинула. Майбутня мама якось визначилася з тим, що купити, що читати (і читати взагалі), що робити ... Вона знову спокійна і щаслива.

Яких лікарів відвідати?

Але зовсім ненадовго: треба ж звернутися до лікаря! До якого, куди? Знову паніка, що поглинає значну частину радості від свого становища. Так хочеться знайти того, найкращого доктора, якому можна буде без побоювань довіритися. На думку спадають почуті десь раніше страшилки про державних поліклініках та лікарів. З пам'яті виринають недоброзичливі відгуки та про лікарів «по знайомству» і про платних клініках. Жінка кидається то туди, то сюди, не розуміючи вже, що відбувається, кому вірити. І добре ще, якщо гроші є, а якщо їх немає? Хоча так скрупульозно до вибору гінеколога відносяться не всі дами. Хтось просто довіряється долю, але зараз це скоріше виключення, характерне для невеликих міст і сіл.

Отже, лікар і поліклініка вибрані. Жінка спокійна і перебуває на сьомому небі від щастя в очікуванні малюка. Вона ніби заново пізнає себе. Так добре! Але ось черговий візит до лікаря застає зненацька: виявляється щось «не зовсім так», є якийсь ризик, можливість чогось поганого, не все ідеально. Лікарям притаманне перестраховуватися або закидати вагітних медичними термінами. Це вибиває з рівноваги, лякає, доводить до сліз. Хтось може поставитися до чергового «можливо» легковажно, а хтось не буде спати по ночах, вивчаючи медичну літературу або Інтернет у пошуках відповідей на свої питання. До цього треба бути готовою, попереду ще вся вагітність. Не варто впадати в паніку від кожного візиту до лікаря. Інакше ніякого здоров'я не вистачить.

Думки за двох

До всього іншого, частина вагітних починають долати фізичні незручності: токсикоз, печія, геморой, варикозне розширення вен, розтяжки, задишка, зайва вага, запаморочення, безсоння і т.д. Очікування маляти - велике щастя, але коли нудить від будь-якого виду і запаху їжі, починаєш забувати про це.

Майбутню маму постійно переслідують страхи і побоювання: захворіти на грип, послизнутися і впасти, втратити свідомість ... З'являються неприємні думки про те, що з дитиною може бути щось не так. Як тут не нервувати. Знову радість і щастя з неприємним присмаком страху і переживань. Вагітних хвилюють і глобальні речі, подібні думки раніше і в голову не приходили: політична, економічна ситуація в країні, у світі, екологічні проблеми і т.д.

І ось позаду вісім місяців вагітності. Попереду найважливіший, вирішальний момент - пологи! Якими вони будуть? Та й що це взагалі таке? Скільки не читай про пологи, про сутичках, про потугах - все одно нічого незрозуміло. Все одно невідомість. Знову треба шукати лікаря, лікарні! Голова знову йде обертом.

Ось жінка з майбутньої мами стала справжньою. Вона прожила дев'ять місяців з малюком під серцем. Тепер він теж поруч, але вже все по-іншому. Минув час токсикозу та набряків, що заважає живота і «вагітних» страхів. Пройшла вже набридлу вагітність. Але разом з тим пішло і щось важливе, невловиме, що ніколи не повернеться. Не можна увійти в одну й ту ж воду двічі. Пройде час і мама, крокуючи за ручку з вже підросли, чоловічком, побачить вагітну, гордо йде зі своїм животом, і подумає: «Яка вона щаслива! А чи була я така щаслива? Начебто так, але щось ... Ах так, я весь час боялася, нервувала ... ».

Звичайно, не можна повністю відмовитися від світу під час вагітності, неможливо нічого не боятися і не нервувати. Це наша, жіноча сутність. Але все ж милі беременюшечкі, будьте щасливі. Те, що всередині вас нове життя - це диво, це захоплення! Насолоджуйтесь тим, що з вами відбувається, частіше посміхайтеся, радійте кожному новому сантиметру вашого животика, кожному ворушінню. Постарайтеся навіть порадуватися токсикозу і непритомності! Малюкові потрібна щаслива мама! Не треба підкорятися страхам, ви повинні бути сильніше їх. Пам'ятайте, що цей час ніколи не повторитися. Інша вагітність - це ІНША вагітність. Не дозволяйте чого б то не було затьмарити найпрекрасніше і таємниче час у вашому житті!



Джерело: http://www.babyplan.ru
Категорія: Вагітність та пологи | Додав: Татіка (30-Кві-2010)
Переглядів: 1859 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024