Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНд, 18-Кві-2021, 14:03

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Дитячий гороскоп

БЛИЗНЮКИ

21 травня - 22 червня

ЯКОСТІ ДИТИНУ,НА ЯКІ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ

 

Дитина - Близнюки

Жвавість розуму і вміння спілкуватися

   Як і годиться знаку повітря, життя Близнюків обертається навколо думок, ідей і їх вираження. У ранні роки Близнюкам необхідний надлишок ментальної стимуляції, щоб розвивати і тренувати свій допитливий розум.

Ця дитина товариська від природи, її невичерпна цікавість до навколишнього життя спонукає невпинно задавати питання і збирати знання, які потім будуть потрібні їй в спілкуванні з іншими людьми.


Здатність займатися кількома справами одночасно

   Різнобічні інтереси Близнюків виявляється у зрілості як талант справлятися з безліччю справ одночасно. Близнюки здатні розподіляти свою увагу. Це симптом подвійності знака: йому ніколи не вистачає чогось одного. У дитинстві це занепокоєння очевидно, коли маленьким Близнюкам набридає якесь певне заняття.

Його увага часто відволікається. Незважаючи на те, що прагнення розкидатися може привести до невміння зосередитися, важливо розуміти: пурхаючий, як метелик, розум також наділений даром перехресного запилення ідей.


Вроджена товариськість і зацікавленість у людях

   Близнюки радіють зустрічі з людьми, навіть у ранньому дитинстві вони прагнуть завести якомога більше знайомств і побачити якомога більше місць. Цій дитині просто не подобається бути наданим самому собі - вона завжди шукає свого однодумця. Нерішучість-рідкісне явище у Близнюків, зазвичай вони досить самовпевнені, щоб з легкістю заводити друзів і спілкуватися із самими різними людьми.


Свіжий, юнацький підхід до життя

   Близнюки - знак, переважно пов'язаний з дитячими якостями. Навіть коли Близнюки випромінюють розум і кмітливість, вони ніколи не втрачають наївності. У Близнюках немає ніякої упередженості або цинізму, вони з подивом дивляться на світ, людей і предмети. Близнюки повністю ніколи не дорослішають, зберігаючи якості пустотливого дитини.


БЛИЗНЮКИ-ХЛОПЧИКИ

   З вашого сина-Близнюків вийшов би чудовий Пітер Пен, зачаровує спритністю і блиском розуму. І подібно Пітеру, він схильний відчувати ваше терпіння. Близнюки-хлопчики пустують з азартом, який викликає і захоплення і лють. Вони бігають і базікають так швидко, що ви завжди залишаєтеся позаду - Близнюкам подобається, коли їх намагаються зловити.

Вербальні навички даються йому легко, він має вражаючу здатність вловлювати все, що відбувається навколо, а також дивним слухом. По суті, Близнюки - природжені наслідувачі, бавляться своїм даром: варто тільки послухати, як вони годинами здатні розважати дорослих. Близнюки - майстри привертати увагу людей своєю дотепністю. Ця дитина здатна так розповісти про саму звичайному подію, що ви будете вражені.

Його інтереси численні і різноманітні: сьогодні це гра в футбол, а завтра - гра на флейті.
Йому важко зупинитися на чомусь одному, його залучають заняття, в яких беруть участь інші люди. Якщо ця дитина совається і крутиться на місці - це ознака того, що вона починає нудьгувати. Близнюки просто не в змозі сидіти спокійно, якщо заняття їх не захоплює, вони прагнуть до постійної ментальної стимуляції - і з боку оточення, і з боку батьків.


БЛИЗНЮКИ-ДІВЧАКА

   Дівчинка-Близнюк - фея, яка зачаровує вас величезним репертуаром історій і численних способів самовираження. Вона настільки кумедна, що ви можете випустити з уваги той факт, що завдяки допитливому розуму вона не допускає помилок і вчасно помічає каверзи.

Близнюки завжди помічають те, що твориться прямо перед ними, поки інші люди віддаються абстрактним маренням. Ваша дочка-близнюк - збирач інформації, їй необхідно знати вашу думку з будь-якого питання: від особистого життя сусідів до причин, за якими Сонце ховається ночами. Її цікавість по відношенню до світу невичерпна.

Близнюк - мінливе дитя. Це подвійний знак, і вам пробачити вважати, що у вашій дочці поєднуються дві різні людини, тому що в одну мить вона перетворюється з ангела в чортеня, з тихою мишки в впевненого слона, з грайливого кошеняти в дратівливу пантеру. Всі ці якості притаманні характеру Близнюків, так же само чарівниці, дівчинка-Близнюк змусить вас губитися в здогадах.

Їй подобаються ігри, які розвивають мислення, і всі види рухливих ігор. Близнюки належать до числа тих дітей, які здатні спуститися по схилу на лижах вже в п'ятирічному віці. Її ментальне і фізичне спритність і координація рухів чудові, тому вона здатна опанувати всіма тонкощами комп'ютерних ігор або скласти казку буквально з ходу.

Її мозок постійно працює, гадаючи: чому, як, коли, навіщо? Якщо їй нічого пережовувати в думках, вона в буквальному сенсі відчуває голод і виснаження. Близнюкам-дівчаткам необхідна рясна їжа для роздумів.


БЛИЗНЮКИ У ШКОЛІ


   Оскільки Близнюки наділені кмітливістю і живим розумом, їм подобається вчитися. На жаль, погано те, що їх мислення часто негативно реагує на формальні методи навчання. Найважче для Близнюків - зосередитися надовго, тому що їх думки звертаються до більш цікавим питань, ніж хімічні формули. Думки Близнюків стрибають від одного предмета до іншого, але вони інколи не помічають цього.

Близнюки, як правило, не віддають переваги якомусь конкретному предмету: вони - майстри на всі руки, їх радує різноманітність. У багатьох відносинах розклад шкільних занять повністю влаштовує їх - Близнюки за кілька ранкових годин встигають насолодитися малюванням карт, виготовленням виробів з дерева, вивченням французької мови та грою в крикет. Деякі види діяльності увазі таку широту інтересів. Близнюки люблять переключатися з однієї роботи на іншу.

Оскільки зовні Близнюки з легкістю вбирають знання, ви можете впасти в оману, вважаючи, що вони навчаються успішно. По суті, вони поверхневі, вихоплюють по кілька абзаців там і сям, не вміючи по-справжньому зосередитися.

Домашня робота і підготовка до іспитів - аж ніяк не улюблені заняття Близнюків: вони часто не бачать сенсу в подібних справах. Тим не менш Близнюки незабаром з'ясовують, що здатні видавати відповіді без найменших зусиль - вони завжди знають, що саме треба сказати!


БЛИЗНЮКИ ЗА ГРОЮ

   Батькам дитини-Близнюка має бути в самому найближчому часі дізнатися, що насправді у них двоє дітей. Це означає, що стимулювати доведеться два мозки, займати дві пари рук, і, якщо Близнюк скучить, вас чекають неприємності в подвійному розмірі. Цей знак любить працювати спільно з іншими людьми.

Він не стане 2 години поспіль розважати самого себе, він віддає перевагу компанії. Незважаючи на те, що Близнюк разюче моторний і часто домагається значних успіхів у спорті, дух суперництва в ньому зовсім не сильний: участь для нього означає набагато більше, ніж перемога.

Близнюки часто бувають умільцями на всі руки. Їм бракує терпіння, але творча діяльність залучає їх тому, що не викликає нудьги. Близнюки - втілення руху та спритності. Будучи знаком повітря, вони люблять ігри на кмітливість, в яких представляється можливість перехитрити суперників або потрібно надзвичайно допитливий і живий розум.

І звичайно, Близнюкам подобається спілкування в будь-якому вигляді-в тому числі телевізійні передачі, кіно і просто безтурботна балаканина!Джерело: http://buratinoukr.ru
Категорія: Дитячий гороскоп | Додав: Татіка (04-Лют-2013)
Переглядів: 1063 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2021