Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНд, 18-Кві-2021, 12:48

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Дитячий гороскоп

Дитина - Рак

22 червня - 23 липня

ЯКОСТІ ДИТИНУ,НА ЯКІ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ

 

Дитина - Рак

Інстинктивне вміння опікати інших

    В емоційному відношенні Рак налаштований на чужі потреби. Рак зауважує, коли інші люди потребують його допомоги і розумінні. Рак володіє м'якістю і добротою, яка допомагає йому вступати у зв'язок з оточуючими на емоційному рівні.

Йому необхідно, щоб у ньому потребували, він радіє, коли знаходять вихід його материнські інстинкти. Дружба, сім'я, домашні тварини, проекти, і в подальшому житті - справи і захоплення, а також домашні турботи отримають особливу увагу, яке здатний приділити їм тільки Рак. Чим ширше коло людей і предметів, які потребують захисту та підтримки, тим більше задоволення відчуває Рак.


Відданість дому та сім'ї, прихильність до коріння

   В основному Раку необхідно відчувати свою належність, і чим сильніше це почуття, тим більш впевненим він стає. Раку необхідно мати в оточенні знайомі об'єкти і людей, щоб відчувати комфорт, і тому він схильний відступати перед невідомістю.

Існує тонка рівновага між його непідробною прихильністю до рідних (особливо до матері) і здатністю успішно пускати коріння в подальшому житті. Підростаючи, Рак повністю поглинений сім'єю, що перешкоджає зустрічам зі світом у дорослому житті. З іншого боку, він відчайдушно страждає, коли узи прихильності рвуться занадто рано, або коли в дитинстві йому бракує любові і тепла.

Це спонукає його шукати необхідної впевненості пізніше в житті: він постійно знаходиться в пошуках відсутніх уз, таких важливих для його благополуччя.

Сприйняття нюансів життя, жива уява та інтуїція

   Дитина-Рак здатна встановлювати зв'язок з внутрішнім світом уяви, почуттів та інтуїції легше, ніж мислити раціонально і логічно. Іншими словами, вона скоріше суб'єктивна, ніж об'єктивна, вона схильна засновувати думку і висновки на почуттях, які долають під час якої-небудь події.

Батькам дитини-Рака важливо допомогти з'ясувати різницю між мисленням і почуттями, щоб вона у кінці кінців навчилася усуватися від власних емоцій. Однак витончена властивість обходити стороною логіку і просто "знати" що-небудь не можна недооцінювати. Спонукаючи Рака прислухатися до внутрішнього голосу, батьки допомагають йому оцінити власну прозорливість.


Здатність переходити від интровертного до екстравертному типам поведінки

   Раки - істоти-амфібії. Вони можуть існувати й на суші, і в воді, і ця здатність відображена в дітях, що народилися під цим знаком, як бажання бути в гущі подій і разом з тим потреба в усамітненні. В дитинстві Раку треба допомогти навчитися цінувати обидві сторони свого характеру і поважати природний ритм, який диктує йому (хоча і не логічним чином), чи хоче він залишити свою раковину або воліє залишатися в ній.

Знаком Рака керує Місяць, який невпинно проходить різні фази - від повного місяця, коли сяє на всю силу, до молодика, коли він майже непомітний. Раки чуйно налаштовані на цикли Місяця і схильні до змін емоцій, які оточуючі витлумачують як капризи. Припливи у внутрішньому житті Раків спостерігаються постійно, і просити їх перебувати в одному і тому ж стані можна з таким же успіхом, як намагатися керувати морем. Значить, необхідно переконати Рака: в зміні настрою немає нічого дивного, він повинен змиритися зі своєю чутливістю, а не боротися з нею.


РАКИ-ХЛОПЧИКИ

   Вони завжди залишаються м'якосердечними, навіть коли намагаються сховатися під твердим панциром. У ранньому дитинстві важливо дозволити такому хлопчикові примиритися зі своєю чутливістю. Запевнення, що доброта, співчуття і прагнення бути корисним цінуються у вашій родині, допоможуть йому легше висловлювати свої почуття, а не ховати їх під похмурою маскою.


Хлопчики-Раки особливо близькі з матерями. Навіть якщо ви не захочете, щоб вас всюди супроводжував п'ятирічний хлопчик, це міцну основу близькості в дитинстві - чудова підготовка до дорослих взаємин з жінками. По суті, хлопчики-Раки по-справжньому насолоджуються сімейним життям, люблять свій дім і затишок - настільки, що ваш будинок буде наповнений друзями сина, які постійно отримують запрошення в святая святих Рака!

Хлопчики-Раки аж ніяк не шибеники, якщо тільки вони не навчаться повністю заперечувати власну вразливість і приховувати співчуття до інших. Рак прагне захищати, а не затівати конфлікти, йому бракує агресивності та напору, що домінують у знаках вогню.

Не вступаючи в сутичку, він несе в собі свого роду мудре умиротворення, знаючи, як жорстоко обривати крила метеликів. Але це не означає, що він незмінно безтурботний. Рак може бути похмурим і похмурим, коли у нього змінюється настрій, але намагається стримуватися, щоб не заподіяти вам болю.


РАКИ-ДІВЧАТКА

   Раки-дівчатка прив'язані до своїх матерів всім серцем - так, як вони прив'язуються до власної родини, стаючи матерями. Але панікувати не слід! Замість того, щоб ставати матір'ю в дванадцятирічному віці, дівчинка-Рак знайде брата, сестру або подругу, які потребуватимуть її ніжної турботи і любові.

Вона здатна захистити невпевнених або вразливих людей і прийняти їх під своє маленьке крило перш, ніж сама навчиться літати. Ці малятка влаштовують чаювання для своїх ляльок і ведмедиків і щовечора укладають їх у постіль.

Раки дуже сприйнятливі до домашній атмосфері. Вони вловлюють підводні течії і чують невисловлені слова. Тому якщо у вашої дочки, яка народилася під знаком Рака, болить живіт всякий раз під час візитів вашої свекрухи - значить, вона просто реагує на напругу, яка відчувається між вами.

Ви в кінці кінців виявите, що малятко пильно стежить за вами, не помічаючи нічого навколо. Матерям дівчаток, народжених під знаком Рака, особливо важливо спонукати дочок відокремлювати власні почуття від емоцій оточуючих людей і прислухатися до себе.

Дівчата-Раки потребують впевненості та захисту тих, кого вони люблять, заохочення в боротьбі з побоюваннями і розумінні, коли вони відчувають себе вразливими. Вони легко губляться, тому що реагують на події швидше емоційно, ніж логічно. Отже, будь-яка проблема є величезною, і тому необхідно з'ясовувати її справжній масштаб.

Треба допомогти дівчинці-Раку зрозуміти, що багато в чому винен її унікальний дар чутливості, і привчити її дивитися життя прямо в очі!


РАК В ШКОЛІ

   Оскільки Рак пов'язаний з минулим, люди, що народилися під цим знаком, часто мають гарну пам'ять, особливо корисною під час навчання. Вони схильні запам'ятовувати факти самі по собі, не усвідомлюючи їх, вони дуже сприйнятливі до будь-яких ідей. Але разом з тим Ракам часто бракує впевненості в собі, щоб найкращим чином представити свої знання.

Приміром, під час іспитів вони так нервують, що хвилювання заважає їм відповідати. Вони не напористі по натурі, тому їм ніколи не приходить в голову, що слід продемонструвати свої здібності: замість цього Раки розмірковують над тим, чого вони не вміють. Ключ до перемоги для Рака - віра в себе.

Діти-Раки можуть нехтувати певними предметами, якщо не ладнають з тим чи іншим учителем. Вони приймають критику близько до серця, і критика частіше спонукає їх здатися, ніж зробити ще одну спробу. Менш чуйні натури, які не підозрюють про уразливість Рака, здатні одним необдуманим зауваженням принизити його на все життя.

Цей знак зазвичай виявляє схильність до мистецтв, оскільки Раки більш здатні до занять, де потрібна уява, ніж до лінійного мислення. Наукові знання в чистому вигляді не викликають у них інтересу, за винятком випадків, коли їх можна застосувати до чогось людського. Особиста сторона життя завжди представляє інтерес для Рака.

Якщо дитині-Раку необхідно досягати успіху в школі, він повинен знайти свою нішу і знати своє місце - тоді школа стає для нього ніби продовженням сім'ї.


РАК ЗА ГРОЮ

   Улюблена гра Раков - "дочки-матері". Діти-Раки в самому ранньому віці вже мріють про будинок, який матимуть, коли виростуть. Зведення уявних замків або гра з ляльковими будиночками дає їм ідеальну можливість освоїтися зі складовими домашнього і сімейного життя, і Рак здатний з легкістю вигадувати оповідання та сценарії гри.

Раки зазвичай користуються популярністю серед інших знаків, але можуть виглядати досить боязкими і навіть цуратися занадто жвавих і пустотливих дітей. Рак прагне приховати свої недоліки, і тому іноді буде всіма силами намагатися зрозуміти, що відбувається і прийняти в ньому участь.

Але у Рака може виникнути неприязнь до когось з дітей, або ж він раптом відмовиться йти в гості, не пояснюючи, чому. Справа в тому, що таємничий рівень внутрішньої впевненості цих дітей постійно коливається, його може змінити одне слово або погляд. Важливо не примушувати чутливих Раков до спілкування, коли внутрішній ритм велить їм побути наодинці.Джерело: http://buratinoukr.ru
Категорія: Дитячий гороскоп | Додав: Татіка (04-Лют-2013)
Переглядів: 1405 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2021