Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНд, 18-Кві-2021, 13:54

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Дитячий гороскоп

Дитина - Скорпіон

Дитина - Скорпіон

24 жовтня - 22 листопада

ЯКОСТІ ДИТИНИ, НА ЯКІ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ


Дитина - Скорпіон

Винахідливість і сила


   Символ Скорпіона - не тільки скорпіон, а й фенікс, повстає з попелу. Скорпіони народжуються, щоб випробувати метаморфозу в житті, і розвивають в собі внутрішню силу, щоб приготуватися до змін. Вони володіють неймовірною сміливістю і здатністю відновлювати сили, яка допомагає їм вирішити більшість особистих проблем.


Глибока проникливість і чутливість по відношенню до людей


   Уже в перші роки життя Скорпіона стає очевидно, що він вміє заглянути людям в душу. Інтуїція і сприйнятливість проявляється у Скорпіона ще в дитинстві, і важливо, щоб з віком він навчився довіряти їм.


Рішучість і воля до перемоги

   Скорпіон наділений здатністю віддавати всі сили для досягнення поставленої мети. Його здатність зосереджуватися неймовірна, і якщо він що-небудь задумав, мало що відволікає його.

Поки Скорпіон ще малий, батьки бачать, як він демонструє свою волю, піддаючи випробувань і самого себе, і інших людей. Він може усіма силами противитися наказам і в той же час з жаром віддатися справі, обраному їм самим. Важливо виявити до Скорпіону чуйність, щоб він навчився спрямовувати свою рішучість в позитивне русло.


Глибина почуттів

   Як знак води, Скорпіон орієнтований на світ емоцій, але на відміну від інших водяних знаків, таких, як Рак і Риба, він не виявляє свої почуття. Він не забуває про самозахист і схильний приховувати емоції, але тим не менше вони глибокі і потужні. Важливо допомогти Скорпіону прийняти і висловити свою емоційну натуру, яка дозволить йому виявити в собі пристрасть до життя.


СКОРПІОНИ-ХЛОПЧИКИ

   Скорпіон бажає, щоб оточуючі знали, що він тримає все під контролем і зможе справитися з будь-якими труднощами. Якщо ви - батько хлопчика-Скорпіона, вам доведеться навчитися вловлювати вібрації, витікаючі з душі вашої дитини, - він буде старанно ховати свої емоції.

Він болісно чуттєвий і в той же час боїться виказати свою вразливість, тому потрібно заохочувати його виявляти почуття. Затихаючи, він часто посилає сигнал про боротьбу, що ведеться в його душі. Скорпіону треба пояснити, що йому нема чого весь час бути сильним і незворушним.


Оскільки Скорпіон схильний до сильної прихильності і неприязні, він напевно дасть вам зрозуміти, що довелося йому не до душі. Зацікавившись чим-небудь, він навряд чи зуміє перемкнути увагу. Навіть у дитинстві їм може заволодіти бажання займатися чим-небудь одним, і йому буде важко перейти до справ, не збудливим в ньому такого ж ентузіазму.


Хлопчик-Скорпіон незмінно відданий тим, кого він любить, але разом з тим здатний висловлювати гірку правду. Він настільки гостро усвідомлює власну реакцію, що йому нелегко прикрасити істину, щоб порадувати оточуючих.

Тому від нього часто можна почути зауваження, які побоюються висловлювати інші люди. Скорпіон володіє неймовірним відчуттям єдності, і якщо хто-небудь нападає на його рідних чи близьких друзів, він першим поспішить дати відсіч кривднику.


СКОРПІОНИ-ДІВЧАТКА

   Скорпіони-дівчатка осягають жіночі хитрощі, ледве навчившись ходити і говорити. З віком вони практикуються в хитрощах і незабаром знаходять вміння домагатися свого, залучати до себе людей і змінювати обставини в свою користь.

Навіть в чотирирічному віці дівчинка-Скорпіон всерйоз спробує звабити вас - щоб отримати морозиво або послухати казку перед сном. Вона точно знає, чого хоче, але разом з тим може бути неймовірно вразливою - це складне поєднання являє собою джерело чарівності Скорпіона.


Скорпіон майже завжди бачить не тільки те, що знаходиться на поверхні, і якщо щось його тривожить, він прагне приховати занепокоєння в глибині душі, але побоювання можуть випліскуватися у вигляді нічних кошмарів або замкнутості і нелюдимости.

Дівчинка-Скорпіон потребує розумного і надійного слухача, перед яким вона зможе відкрити душу, не побоюючись критики чи оцінки. Крім того, їй необхідно навчитися довіряти людям, оскільки Скорпіону буває важко подолати внутрішню підозрілість. Цікаво спостерігати, як ця дитина сміється і перевіряє секрети улюбленої бабусі, а потім спостерігати за ним під час приходу нелюбимої тітки - Скорпіон раптом замикається в собі.


Дівчинка-Скорпіон володіє силою, з якою слід рахуватися, але разом з тим вона наділена здатністю міцно любити. Дитині-Скорпіону необхідно знати: любов батьків до нього безмірна.


СКОРПІОН У ШКОЛІ

   Скорпіон наділений проникливим і допитливим розумом, і тому він від природи має здатність поглинати величезні обсяги інформації і відбирати з неї найціннішу. Він прагне досліджувати і вивчати, його не задовольняє поверхневе розуміння: якщо Скорпіон побажав що небудь дізнатися, він буде знати найдрібніші подробиці обраного предмета.


Схильність Скорпіона бачити в житті тільки чорне і біле відбивається на його здібностях до навчання. Скорпіон або захоплюється якимось предметом, або вважає його зовсім не вартим уваги. Якщо "небажаний" предмет входить в обов'язковий навчальний план, то у Скорпіона можуть виникнути проблеми.

По суті, це не навмисне нехтування - просто серед Скорпіонів рідко трапляються люди з різнобічними інтересами. Вони аж ніяк не майстри на всі руки, їм властиво проявляти видатні здібності в певних областях.


Під час іспитів Скорпіони вміють зосередитися. Скорпіонам подобається добиватися успіхів, намічати собі цілі і рухатися до них. Але незважаючи на це, вони іноді можуть зайти в глухий кут в навчанні - і в деяких випадках перешкодою стає хто небудь з учителів, до якого Скорпіон відчуває неприязнь.

Скорпіон вважає неможливим спілкуватися з людьми, з якими йому важко встановити контакт. Подібне відбувається і зі шкільними друзями: Скорпіон або виявляється в центрі уваги, або злегка осторонь.

СКОРПІОН ЗА ГРОЮ

   Скорпіон - знак крайнощів, тому ця дитина або з захопленням бере участь у певних заняттях та іграх, або навідріз відмовляється приєднатися до них. Іноді буває важливо змусити Скорпіона подолати неприязнь і що-небудь спробувати, оскільки часто первісна емоційна реакція заважає йому експериментувати в справі, яка може йому сподобатися. Але обрати слід найбільш м'який підхід-наказуючи Скорпіону йти в одну сторону, ви напевно доб'єтеся того, що він поверне в протилежну!


Оскільки Скорпіон - знак води, він володіє творчою уявою і любить вигадувати власні ігри. У колі інших дітей він часто стає лідером і вирішує, яку з ігор вибрати. Він нікому не дозволить переступити через себе, але через свою чутливості може спробувати зробити вигляд, що йому немає справи до речей, які насправді глибоко чіпають його.


Йому важко ділитися своїми іграшками - власницькі інстинкти Скорпіона проявляються в ранні роки по відношенню до улюблених предметів, перш ніж поширитися на людей. Скорпіон дуже відданий друзям і часто зберігає стосунки з друзями дитинства все життя. Він вміє створювати дивно міцні зв'язки, не тільки не слабшає, але іноді і зміцнюються з віком.Джерело: http://buratinoukr.ru
Категорія: Дитячий гороскоп | Додав: Татіка (04-Лют-2013)
Переглядів: 1891 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2021