Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 13:01

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Краса і здоров'я

Краса на кінчиках пальців

Давайте скажемо собі прямо - ніщо не дається нам так болісно, як відрощування нігтів. Да, да, красиві, рівні, гладенькі, довгі - вони сняться нам по ночам ... наяву же ... це вічна боротьба. Краса на кінчиках пальців

Ми навчилися мити посуд у рукавичках, а прати в машинках, ми готові щоденно втирати спеціальні креми в кожен ногіток, а вечорами відмачувати руки в соляних ванночках, ми не шкодуємо грошей на найдорожчі манікюрні набори, але ... О боже! У самий НЕ підходящій момент один зрадницькі ламається і ... день нанівець, побачення не радує, робота тяготить, і ми зі сльозами на очах тягнемося до рятівнив ножиць і ... починаємо все з початку. Ще кілька років тому допомогти нам не міг ніхто. Тільки сама. Тільки сама. Зате сьогодні ...

Сьогодні ми з посмішкою озирається на минуле, і дякуємо древніх китайців за народження моди на довгі нігті (це ж так красиво!) І сучасних майстрів - за чудовий винахід нових технологій в нарощуванні нігтів!

Сьогодні нам не страшні ніякі несподівані капризи і подленькі «сюрпризи» наших нігтів. Ми просто йдемо до манікюрних справ майстра і ... вимовляє заповітне «ХОЧУ!» Віддали свої ніжні пальчики в його професійні руки і через годину-дві відчуваємо себе королевами.
І якщо в древньому Китаї дозволити собі «носити» довгі нігті могли тільки дуже заможні китайці та кітайкі, (вони вели тільки пустий спосіб життя, а їхні нігті досягали 10-13 сантиметрів і підтримувалися спеціальними золотими або бамбукові накладками), то в сучасній Україні - це доступно всім. І ніякого бамбука і золота. Треба просто записатися в наш салон до майстра з нарощування нігтів.
Це зовсім безболісно і навіть, як зауважують багато, приємна процедура! Ось лише кілька позитивних сторін у нарощуванні нігтів:
1. Ви можете назавжди забути про ламкість та розшарування нігтів.
2. Препарати, що використовуються при нарощуванні нігтів, у своєму складі мають лікарські інгредієнти, які зміцнюють структуру нігтів.
3. Штучні нігті знімають ряд жіночих проблем. Руки постійно виглядають доглянутим, дефекти рідних нігтів надійно сховані.
4. Нарощені нігті виглядають природно. Їх обов'язково захочеться нафарбувати і зробити дизайн (до речі, лак, нанесений на синтетичну основу, тримається довго і міцно). Лише раз на два-три тижні по мірі відростання Ваших власних нігтів необхідно робити корекцію. Ви відчуєте себе набагато впевненіше, Вам більше не треба ховати Ваші руки!
5. Для того щоб нафарбувати нарощені нігті, зовсім не обов'язково витрачатися на дорогі лаки. Будь-який лак для нігтів (навіть самий не дорогий буде триматися на Ваших нігтях дуже довго.
І що ж в результаті? А в результаті Ви отримуєте на заздрість всім красиві, доглянуті і найголовніше здорові нігті. І не варто турбуватися з приводу того, що вони будуть Вам заважати, до них звикаєш досить швидко. Ну що, ми Вас переконали? Або ще ні?

Історія нарощування нігтів

Ще в 70-х роках поняття "штучний накладний ніготь (тіпс)" було відсутнє у всіх тлумачних словниках світу. Наше життя буле схоже на фільм жахів. Судіть самі. Якщо у вас зламався ніготь, то ви повинні були або знайти заміну власного нігтя у що б, то не стало, або тривалий час чекати черги на встановлення зрізаного у когось іншого довгого нігтя трансплантата.
Клієнтки, які ризикнули подовжити свої нігті шляхом акуратного приклеювання нігтя-трансплантата до краю власного нігтя, суворо попереджали про заходи, які слід прийняти у випадку втрати протеза. Справа в тому, що протез підбирався по лінії вільного краю власного нігтя, як дві деталькі головоломки "пазл". Тому тільки при повному збереженні лінії відриву можна було приклеїти відірвавшись протез успішно. Якщо протез втрачається, то було дуже довго ритися в "скарбнички нігтів для подовження" - зрізаних у інших клієнток довгі нігті ретельно зберігалися для цих цілей.
У ті не такі далекі часи майстра по манікюру збирали зрізані нігті в спеціальних контейнерах. Спритні торговці перетворювали настріжені нігті на товар. У деяких журналах Нью-Йорка можна було знайти оголошення про продаж зрізаних нігтів.
До того, як в практиці манікюру з'явився перший штучний тіпс, тріснуті натуральні нігті зберігалися всіма доступними засобами, аж до заповнення тріщини тонкими бавовняними волокнами з клеєм-цементом. Волокна служили своєрідною арматурою. Доводилося тримати палець із надломленим нігтем зовсім нерухомо протягом тривалого часу, поки клей повністю не висохне, після цього на весь ніготь накладалися смужка тонкого папіра в якості фіксуючих лубка. Деякі майстри використовували для цього пакувальний папір від сушених овочів компанії "Нестле", папір від чайних пакетиків, а пізніше використовували спеціальний папір від фірми "Ревлон".
Сьогодні все вищесказане викликає жахливий страх і здивування. І ще подих полегшення - ті часи безповоротно пройшли.

Як з'явилися штучні нігті?

У 1951 році один Дантист і професор з Філадельфії на ім'я Фред Слек в процесі роботи випадково травмував палець, глибоко зачепивши ніготь, пошкодив нігтьову ложу. З такою травмою він працювати не міг, і у Фреда народилася ідея! Він узяв шматочок фольги, ножицями зробив виріз під вигин власного нігтя, потім підставив цей шматочок фольги під край травмованого нігтя і зафіксував її кінчики на подушці пальця. Так вийшла відмінна основа, і нова технологія для нарощування нігтів. На місце відкритої рани Фред Слек виклав пломбувальні матеріал, опіліл його, відшліфувати і отримав подобу натурального нігтя. Так розпочався нігтьової СЕРВІС в індустрії краси.
У наш час відбувається бурхливий розвиток нігтьової індустрії: з'являються нові засоби з догляду за ними, лаки, технології; в моду входить дизайнерське оформлення нігтів. Нігті все більшою і більшою мірою стають «візитною карткою» їх власника.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Акрилові нігті - їх виконують, як на тіпсах, так і на формах. Перевага акрилових нігтів: вони охороняють натуральні нігті від надлишкового зволоження, впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. У акрилу необмежені можливості, в тому числі кольорові.
Гелеві нігті - їх нарощують в основному на тіпсах, гель становиться твердим під УФ лампою.
Шовкові нігті - та ж технологія, що й Гелевая, тільки кожний шар прокладається шовком.
Суміщена технологія "Акрил + Гель". Дана технологія вирызняється тим, що акрил надає нігтям міцність і дає найкраще зчеплення акрилат з натуральним нігтем, а гель покривається зверху, додає нігтям блиск і оберігає від зовнішніх впливів.
У роботі майстра важливий індивідуальний підхід до кожного клієнта. Засоби для моделювання повинен підбирати тільки професіонал, а клієнт може вибрати довжину та форму нігтів. Кожен майстер сам вирішує, які матеріали йому більше підходять. Для цього необхідно вивчити ваші нігті, і вибрати ту технологію, яка буде підходити саме вам.

Тканинна технологія

Тканинне нарощування, здійснюється за допомогою шовку, льону, скловолокна і будь-якого іншого покриття, призначене більшою мірою для зміцнення нігтів. Вирізаний за розміром шматочок тонкої тканини прикріплюється до нігтя за допомогою клею на акриловій основі, після чого ніготь покривається клеєм ще раз. Напівпрозорий шовк відмінно маскує тріщинки, скловолокно світиться в ультрафіолеті (що особливо привертає тих, хто любить клубні вечірки молодих дівчат), а візерункове тканина служить нігтю оригінальною прикрасою. Покриття легко знімається спеціальними засобами.
Тканинна технологія використовується в даний час лише як додатковий зміцнюючий матеріал, а також для ремонту тріснутих нігтів.

Гель

Гель, за допомогою якого перетворюється ніготь, являє собою в'язку клейку масу. Він буває одно-, двох- і трифазний. Від кількості фаз залежить, скільки разів (відповідно від одного до трьох) ніготь покривається гелем і скільки разів після покриття поміщається під ультрафіолетові лампи, під дією якої гель протягом 2-3 хвилин застигає. Якщо нігті здорові, гель може наноситися безпосередньо на ніготь, при «зіпсованих» нігтях - рекомендується попередньо накладати тіпс. Прозорий гель дає природний відтінок, а за допомогою комбінування з білим можна зробити «френч».
При нанесенні гелю на власний ніготь використовується спеціальна форма, яка підводиться під вільний край нігтя і закріплюється. Після цього рука поміщається під лампу, і гель застигає. Потім форму знімають і надають нігтя бажану довжину та форму.
На початковому етапі роботи при використанні тіпса з них надходять так само, як у першому з описаних варіантів нарощування, після чого наносять гель і діють за тією ж схемою, що й при роботі з одним тільки гелем.
Такі нігті «носяться» в середньому два тижні, після чого робиться корекція. Якщо гель був нанесений на свій ніготь, коректується межа між ним і нігтем. Наявність тіпса зобов'язує до його коректування по довжині і нанесення нового шару гелю. Розчинником гель не знімається, тому майстри використовують або пилки, або апаратні насадки. Спилюють гель (в тому числі разом з тіпсом) доведеться і в тому випадку, якщо людина хоче повернутися до первісного, природного станом нігтів. Проявляти самодіяльність за допомогою ножиць і пилок майстри не радять - можна завдати своїм нігтям і прилеглим тканинам серйозну травму.
До тіпс пред'являються високі вимоги - вони повинні бути пружними, витримувати певне навантаження і добре сідати на ніготь. На сьогоднішній день кількість видів тіпсів безмежна, компанії виробляють професійну косметику для нігтів постійно створюють усілякі новинки. Професіонали воліють класичну форму - вона найбільш універсальна.
Сучасні гелеві системи нарощування і моделювання нігтів використовують в основному безкіслотні матеріали, що найбільш безпечні для ваших нігтів. Гель зберігає нормальну дихальну активність нігтьової пластини, не викликає подразнень і є на сьогоднішній день кращим з відомих матеріалів для нарощування.
Якщо ви хочете не сильно подовжити нігті, то можна обійтися без тіпсов. Нарощування відбувається за допомогою спеціальних форм.
Штучні нігті товщі ніж справжні, в міру відростання утворюється помітний кордон - значить, час робити корекцію. Корекція набагато дешевша і набагато швидша, ніж процедура нарощування. Робити її необхідно не тільки для підтримання гарного вигляду нігтів. По мірі відростання нігтя, зміщується центр тяжіння штучного покриття, може бути пошкодження натурального нігтя, необхідно повернути центр ваги штучного нігтя на своє початкове місце.

Акрил

Акрил - досить близький родич гелю, також належить до сімейства акрилат. Однак він володіє іншими фізичними властивостями - на відміну від гелю акрилове покриття висихає само, без участі ультрафіолетової лампи.
Існує декілька видів акрилового нарощування. Самий класичний з них - «френч». Не поступається йому у популярності і «Беверлі-хілз» (в цьому випадку при збереженні рожевого ложа кінчика нігтя роблять не білим, а більш світлим, наближеним до натурального). Кольоровий манікюр припускає рожеве ложі і яскравий кінчик. Такі комбінації дозволяє створювати поєднання прозорої рідини з різнокольоровими пудрами.
При добрих власних нігтях акрил наноситься безпосередньо на їх поверхню, забезпечуючи подовження нігтьової пластини. Деформовані нігті потребують коригування поверхні і форми при збереженні вихідної довжини (до речі, до цієї процедури нерідко вдаються і чоловіки, чиї руки завжди на виду). Нарощування проводиться і з використанням тіпсов (прикладом, у тому випадку, коли практично відсутній вільний край, до якого можна прикласти форму). Процедури в цілому подібні до метода гелевого нарощування.
Таким нігтям корекція потрібна приблизно раз на три тижні: запіліваются довжина і наполовину товщина, потім знову наноситься шар акрилу - і все стає на свої місця. При проведенні корекції завжди підтримується конструкція нігтя: кінчик і кутикула повинні бути тонкими, а середина - товстіше, щоб ніготь не зламався. Зняти нігті легко: відрізається вільний край, після чого пальці опускают в спеціальну рідину, в якій акрил розчиняється.
Акрилове нарощування робиться і на ногах. Зазвичай зберігають власну довжину, а занадто короткі нігті подовжують. Як правило, корекція нігтів на ногах потрібна рідше, ніж на руках: іноді одноразового нарощування вистачає на все літо - тобто на той період, в який ця процедура найбільш потрібна.
Нарощування нігтів на ногах виконує не тільки декоративну функцію. З його допомогою можна випрямити вростаючий ніготь. Оскільки акрил твердий матеріал, він тримає ніготь, не дає йому зігнути і тягне за собою в правильному положенні.

АРТ-ДИЗАЙН - Нейл-АРТ

Дизайн нігтів Нейл-Арт займає особливе місце в манікюр - це свого роду фігури вищого пілотажу в оформленні рук. В арт-дизайну нігтів ремесло майстра манікюру підіймається до рівня мистецтва, якого завжди прагне досягти будь-який майстер.
Прикраси та малюнки на нігтях - художній розпис нігтів - це ціле напрямок у мистецтві художнього манікюру, супутнє технологій нарощування нігтів. Діапазон прийомів і способів арт-дизайну нігтів, обладнання та матеріалів для нарощування нігтів і Нейл-арту постійно розширюється, завдяки чому майстри декоративного художнього манікюру знаходять нові рішення та малюнки для нігтів, створюючи цілі колекції малюнків на нігтях, на основі окремих технологій арт-дизайну .

ПРОТИПОКАЗАННЯ
З нарощуванням нігтів доведеться почекати, якщо:
- У вас є грибкові захворювання нігтів,
- Якщо у вас запалення кутикулу,
- Якщо який-небудь ніготь травмовано, і вимагає час на лікування,
- Якщо ви хворі,
- ЯКЩО ВИ НЕ ХОЧЕТЕ МАТИ красиво и доглянути нігті


Сподіваємося, що зараз таких жінок у нас вже немає. Як, втім, їх не було і в часи фараонів, і в древньому Китаї, і у Франції сімнадцятого століття, коли серед знати було прийнято отращивать нігті на мізінцах. Згідно придворному етикету, перш ніж увійти, слід НЕ стукати, а делікатно поскресті. А в Англії в XIX столітті зародилася мода на нігті овальної форми з загостреними кінцями типу «лісовий горіх». Там вже представниці вищого суспільства стали застосовувати для підфарбовування нігтів рожеву пудру.
Одна з подій 20 століття, став винахід в 1932 році в США кольорового лаку для нігтів. Його засновником з'явився Чарльз Ревлон. Саме з цього моменту почала розвиватися сучасна нігтьової індустрія. Подальший розвиток стався після винаходу в середині 50-х років 20 століття Фред Слеком - дантиста з Філадельфії - штучних нігтів. Втім, про це ми вже розповідали.
Отже, на запитання: «нарощувати нігті чи ні?» Мільйони жінок (і чоловіків) всього світу вже відповіли «ТАК!»



Джерело: http://Ми навчилися мити посуд у рукавичках, а прати в машинках, ми готові щоденно втирати спеціальні креми в кожен ногіток, а
Категорія: Краса і здоров'я | Додав: Татіка (05-Січ-2010)
Переглядів: 6491 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024