Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНд, 22-Гру-2024, 14:49

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Notabene

Без права голосу

Уяви, що ти — душа, яка хоче народитися... Від рішення батьків залежить твоя майбутня доля. І, на жаль, вплинути на їхнє рішення ти аж ніяк не можеш...
Без права голосу
Серед більшості сучасних жінок побутує хибна думка: аборт — це один із засобів контрацепції. Проте необхідно в цьому розібратися. Аборт перериває вагітність. Контрацепція ж її попереджає. Аборт забирає життя, вбиває живу істоту в лоні матері, а також природну мікрофлору матки. Контрацепція ж ощадливо впливає на стан здоров'я жінки: презервативи взагалі не завдають шкоди, а от ліки проти запліднення можуть дати незначний негативний ефект. Та як би там не було, вони не руйнують здоров'я жінки.

Існує багато думок щодо аборту як одного з методів боротьби з вагітністю. Психологи, священники та медики по-різному розглядають цю проблему, але, водночас, одностайно виступають проти такого методу вирішення проблеми з народженням дитини.

Тільки факти
Дитячі психотерапевти що мають великий досвід роботи з абортованими сім'ями ( так у психології називають сім'ї, в яких робили аборти), стверджують, що сам процес аборту завдає моральної шкоди не лише батькам, але й діткам, які в них потім народилися. Це неймовірно, але факт. Діти, які народилися до того, як їхні батьки зробили аборт, або після того, відчувають певну напругу у стосунках зі світом та батьками: їм притаманні комплекси, немотивоване відчуття агресії, замкнутість, почуття ненависті до батьків. І все це тоді, коли вони могли навіть не знати про аборт в сім'ї.

На психологічному рівні, на рівні підсвідомості, такі дітки відчувають біль, образу, смуток, горе їхнього молодого чи старшого братика (сестрички), яким так і не судилося народитися. У практиці дитячих терапевтів існують непоодинокі випадки, коли діти весь час конфліктували з батьками, не могли знайти спільної мови, ставилися до них жорстоко та агресивно.

Провівши кілька досліджень, психологи встановили істинну причину такої поведінки. Так, наприклад, на прохання психологів дівчинка, яка не могла знайти спільної мови зі своєю мамою, намалювала величезну сферу, а в ній — частини тіла розчленованого немовляти. Чому в 16-річної дівчинки склалися в голові такі образи? Поспілкувавшись із батьками, психологи з'ясували, що в сім'ї були аборти. Після таких приголомшливих випадків, вчені дійшли висновку, що аборти — це не вирішення проблеми, а навпаки, її загострення.
На варті здоров'я
Інші фахівці, зокрема медики, вважають аборти небезпечними для майбутнього здоров'я жінки. У звіті, що представив конгрес США 25 років тому, йдеться про те, що близько 30% усіх абортів, зроблених у лікарнях, мали тривалі негативні наслідки, особливо, такі, що впливали на здатність репродукції потомства. Дослідження показують, що аборт викликає ускладнення, збільшує кількість викиднів, передчасних пологів та смертельних випадків серед новонароджених. Коли шийка матки, її стінки чи слабкі фаллопієві труби пошкоджуються, з'являється ризик виникнення позаматкової вагітності, безпліддя та інших захворювань.

На 21 день після зачаття в дитини з'являється нервова трубка. Після восьми тижнів в дитини вже є крихітні ручки, долоньки та навіть пальчики.

Цікаво, що всупереч поширеній думці, наче немовля в лоні матері ще не відчуває болю та й душа на той час в нього ще не з'явилася, медики, провівши низку досліджень, довели протилежне. Під час приготування майбутньої матері до аборту, плід починає ворушитися, спостерігається посилене серцебиття.

І чим ближче до вагіни наближається апарат для абортування, тим сильніше дитинка ворушиться, скручується калачиком, наче хоче захиститися від чогось неминучого. На 21 день після зачаття в дитини з'являється нервова трубка. Після восьми тижнів в дитини вже є крихітні ручки, долоньки та навіть пальчики. І що найважливіше — він відчуває біль. Вже до кінця 12-го тижня в дитини з'являються м'язи та нерви, і майже кожна частина тіла реагує на дотики.

Джерело: http://sovet.bigmir.net
Категорія: Notabene | Додав: Татіка (11-Сер-2009)
Переглядів: 1163 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024