Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНд, 22-Гру-2024, 14:00

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Notabene

Купуючи іграшки для дітей...

Купуючи іграшки для дітей молодше тьох років, слід проявляти особливу уважність.

1. Не женіться за дешевизною! Як правило, продукція відомих виробників, яка продається в спеціалізованих магазинах, відрізняється вищою якістю. Будьте особливо уважні, купуючи іграшки на ринку та в інших тимчасових торгових кіосках. Купуючи іграшки для дітей...

2. Спочатку запитайте, потім купуйте. Попросіть у продавця інформацію про товар і інструкцію по користуванню, краще всього письмово. Всі застереження повинні бути на доступній (зрозумілій) мові.

3. М'які іграшки і ляльки повинні бути придатні для прання. Очі, гудзики, кнопки і інші деталі повинні бути міцно закріплені.

4. Не купуйте іграшки з неміцної пластмаси, які легко ламаються. Дітям молодше трьох років слід купувати особливо міцні іграшки, які не ламаються, коли ними б'ють об щось, кидають і гризуть їх.

5. Відразу викидайте поліетиленову упаковку. Викидайте також всі зіпсовані іграшки. 6. Видаліть всі пластмасові і паперові етикетки та кріплення для них. Дрібні деталі, які можуть відірватися і потрапити до рота дитині можуть представляти для неї небезпеку. Будьте обережні з дрібними предметами з шоколадних яєць. Вони можуть бути небезпечні при попаданні в рот дитині.

7. Брязкальця, кільця для прикусу і інші іграшки для дітей, які не уміють самостійно сидіти, не повинні мати таких, що виступають, або приклеєних зверху деталей, якими може поперхнутись дитина, якщо вони відокремляться при попаданні до неї в рот.

8. Добре помніть іграшку. Як правило, небезпечний вміст (наприклад, пластмасові кульки) видає хрускіт або відчувається сипка консистенція. Запитаєте продавця, чим наповнена іграшка. Крім того, на іграшці не повинно бути слабких швів, які можуть розірватися. Потягніть в місці швів. Як правило, слабке місце на м'яких іграшках - це шов між ніг.

. М'ячики та інші круглі іграшки повинні мати діаметр не менше 5 см.

10. Віднесіться з підозрою до м'якої пластмаси з неприємним запахом, оскільки це може свідчити про вміст в ній шкідливих речовин.

11. Крейда, кольорові олівці і фломастери та інші подібні предмети повинні бути призначені для маленьких дітей. Ручки і олівці для дорослих можуть бути небезпечні, якщо смоктати, лизати їх і малювати ними на шкірі.

12. Тасьомки і вірьовки на іграшках, дитячому ліжечку і колясці не повинні бути довше 22 см. Це стосується також іграшок для маленьких дітей з петлями, які можуть обмотатися навколо шиї дитини.

13. У віці приблизно 6 місяців, коли дитина починає підніматися, спираючись на руки або на коліна, слід прибрати іграшки, натягнуті над дитячим ліжечком. Були випадки, коли діти повисали на них зверху, піддававшись ризику задушення.

14. Прагніть уникати іграшок, що видають гучні звуки. Пістолети, мобільні телефони і іграшки-пискавки можуть пошкодити слух.

15. Якщо у Вас є питання про іграшки і питання безпеки, звернетеся до консультанта з питань прав споживачів в місцевому виконкомі. Гучні звуки Існує безліч іграшок, які видають різні звуки: дзвенять, дзижчать, програють мелодії, коли помнеш, пищать або дзвонять. Більшість їх них абсолютно безпечні. Проте зустрічаються і небезпечні іграшки, які можуть пошкодити слух Вашої дитини на все життя. Протягом довгого часу не існувало норм, регулюючих гучність звуку, що видається іграшками. Проте 31 січня 2001 р. в ЄС були введені нові правила відносно іграшок, що видають стукіт, тріск і гучні хлопки (так звані імпульсні шуми), а також іграшки, які необхідно тримати близько до вуха.

Іграшкові рушниці

Іграшкові рушниці стріляють так швидко, що мозок не встигає сприйняти гучність звуку. Іншими словами, людина не чує, що звук наносить шкоду її слуху. Іграшкові рушниці видають настільки гучні звуки, що єдиний постріл може викликати необоротні пошкодження слуху. Чим ближче до вуха дитини лунає постріл, тим більшу небезпеку він представляє. Новий європейський стандарт, регулюючий рівень звуку, що видається іграшками, поки не вирішив проблему гучності пострілів іграшкових рушниць. Якщо дитина неодмінно хоче грати з іграшковими рушницями і пістолетами, краще всього робити це на вулиці. При цьому діти не повинні цілитися один в одного, особливо в обличчя або вуха, або ж поблизу від них.

Петарди

Петарди так само шкідливі для слуху, як іграшкові рушниці. Деякі з них мають такий короткі гніти (рос. фитили), що людина не встигає достатньо далеко відбігти від них.

Клацання і тріск

ошкодити слух можуть також іграшки, що видають клацання і тріск. Це особливо серйозні випадки, оскільки клацання не викликають хворобливих відчуттів у вухах і не сприймаються як дуже гучні, проте також можуть заподіяти шкоду. Не перевіряйте такі іграшки в магазині. Краще поцікавтеся гучністю звуку, або ж повністю уникайте таких іграшок.

Безперервний звук

Багато іграшкових телефонів, машини з радіоуправлінням, іграшкові інструменти і багато електронних іграшок видають безперервний гучний звук. Такі іграшки можна перевірити в магазині. Будьте особливо обережні з мобільними телефонами та іншими іграшками, які діти тримають біля вух. Прикладіть іграшку до вуха. Якщо вона видає неприємний гучний звук, не купуйте її.

Категорія: Notabene | Додав: Татіка (31-Сер-2009) | Автор: test.com.ua
Переглядів: 3051 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024