Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 03-Тра-2024, 03:13

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Перший рік життя

Сьомий місяць життя
Показники розвитку
Темпи зростання та збільшення ваги малюка кілька знижуються: протягом цього місяця маля виростає на 2 см, додаючи в масі 600 р. Малюк впевнено піднімається на карачки, вільно повзає. Добре сидить. При бажанні малюк може нахилитися і випростатись. Якщо ви підтримаєте малюка за ручки, він буде стояти рівно і переступати ніжками. Тепер дитині вже не цікаво просто розмахувати брязкальцем, а от стукати іграшкою про прути ліжечка або про іншу іграшку - зовсім інша справа! Якщо раніше малюк випадково кидав іграшки, то тепер він частенько кидає їх спеціально. Спостерігаючи за крихтою, ви помітите, що буквально з кожним днем він стає більш спритним, впевненіше володіючи своїм тілом. Наприклад, коли дитина випадково ляже на жорстку іграшку, він не буде безпорадно плакати, а скотиться з неї. Спробуйте вимовити назву якогось великого предмета, який знаходиться на звичному місці (наприклад, стіл), і запитати "де?". Малюк відразу знайде його поглядом. Якщо ви піднесе дитини до дзеркала, він із цікавістю потягнеться до свого зображення.

Режим дня

У середньому 5 годувань через 4 години.
Періоди неспання після годування становлять 1,5-2 години.
Сон після неспання триває 1,5-2 години. Днем дитина спить 2-3 рази. Нічний сон - 10-11 годин.
Масаж і гімнастику проводять, як і раніше, в період другого неспання. Питома вага масажу потроху знижується, а частка різноманітних фізичних вправ з поступовим посиленням навантаження - збільшується Обов'язково проводите гартують процедури: почніть з повітряних ванн тривалістю 10-12 хвилин під час переодягання, потім протягом тижня сухі обтирання фланелевою рукавичкою до слабкого почервоніння шкіри, потім переходите до вологі обтирання прохолодною водою (температура 35 ° С), поступово знижуючи температуру до 30 ° С.

Фізичне виховання і догляд

Меню малюка поступово розширюється. Додатково вводиться м'ясне пюре - від 5 до 30 р. Для його приготування використовуйте тільки нежирне м'ясо (телятину, свинину, курячі грудки без шкіри), пропустивши його 2-3 рази через м'ясорубку або подрібнити у блендері. За відсутності у дитини алергічних проявів м'ясне пюре можна змішати з овочевим. Якщо малюк відмовляється їсти незнайоме блюдо, спробуйте невелика кількість змішувати зі звичною їжею, поступово збільшуючи частку нової їжі. Навіть у капрізика на такий процес звикання йде тиждень. І хоча малюк ще не може чітко вимовити слова "так" і "ні", в більшості випадків він цілком здатний донести до вас своє рішення. . Малюк може відштовхнути вас, якщо не розташований до ніжностей, але особливо яро дітлахи відстоюють свою думку за обіднім столом. Ротик щільно стиснутий, малюк докладає всіх зусиль, щоб змахнути тарілку на підлогу, наполегливо відвертаючись від їжі. І навіть якщо вам вдасться впхнути в дитину ложечку субчика, швидше за все, малюк негайно його виплюне. Що робити? Не вступайте в конфронтацію, але будьте сильні та послідовні! Спробуйте запропонувати дитині попити з чашки. Почати можна з маленьких обсягів - чарочки або кришечки. Чим раніше малюк усвідомлює, що п'ють не тільки з пляшечки, тим краще для його загального розвитку. Звертайте увагу на те, скільки рідини п'є дитина протягом доби. У малюків недолік рідини може привести до серйозних порушень в організмі. Тому в жаркий день, якщо малюк хворий, сильно спітнів, займаючись гімнастикою, не забудьте запропонувати йому водички. Сік не дуже підходить для в гамування спраги, він ситний і перебиває апетит.

Турботи і справи для мам і тат 

Найкращі іграшки для дитини в цьому віці - різні за матеріалом, формою, стійкості і тяжкості: брязкальця, коробочки, стаканчики, які можна вставляти один в одного, дзвіночки, гумові та пластмасові ляльки і тварини, кільця з кулями, надувні м'ячі. У крихти зараз переважає веселий і бадьорий настрій, він із задоволенням іде на контакт з дорослими, легко дізнаючись знайомі обличчя. Не турбуйтеся, якщо при вигляді нової людини дитина лякається і починає плакати - це нормально. Адже тепер він так добре розрізняє, хто "свій", а хто - "чужий" (нехай навіть приїхав з іншого міста рідний дідусь). Малюк тепер подовгу белькоче, деякі малюки навіть можуть повторювати за дорослими такі слова, як "бух", "ау". Тому, спілкуючись з дитиною, вимовляєте слова чітко, показуючи рукою на предмети, - це стимулює розвиток мови. Зазвичай малюк спочатку засвоює імена дорослих, назви оточуючих його речей та іграшок, а потім частин тіла та обличчя. Не думайте, що входить поряд з ліжком радіоприймач допоможе в освоєнні мови, навпаки - це надмірне навантаження.


Категорія: Перший рік життя | Додав: Татіка (24-Сер-2009) | Автор: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006
Переглядів: 1425 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024