Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 27-Кві-2024, 00:08

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Перший рік життя

Восьмий місяць життя малюка
Показники розвитку
Малюк самостійно встає, дотримуючись за прути ліжечка, сідає, лягає. Малюк вже пробує ходити при підтримці за обидві руки. Іграшками дитина займається довго, з явним задоволенням, наслідує дій дорослих - катає, стукає. Якщо предмет, що привернув увагу, знаходиться поза зоною його досяжності, дитина докладає масу зусиль, щоб його дістати. Виникає видимий інтерес при появі нової іграшки, міміка крихти стає різноманітнішим. На питання "де?" Шукає поглядом один або кілька предметів, що знаходяться на постійних місцях. На ваше прохання малюк вже може вивчити і виконати найпростіші дії: пограти з вами в ладушки (з поплескуванням долонь), дати ручку, зробити прощальний жест "до побачення ". Дитина охоче спілкується з дорослими, усміхається. Коли купається, малюк дуже грайливий і рухливий. Маля відразу повертається на голоси батьків, чуйно реагуючи на емоційні відтінки голосів. У присутності сторонніх проявляє неспокій, може злякатися і заплакати.

Режим дня

У середньому 5 годувань через 4 години.
Періоди неспання після годування становлять 1 ,5-2 години.
Сон після неспання 1 ,5-2 години. Днем дитина спить 3 рази. Нічний сон - 10-11 годин.
Дуже велике значення має дотримання режиму дня. Постійне повторення одних і тих же дій в певний час сприяє утворенню так званого динамічного стереотипу. Тобто звичайні дії виконуються майже автоматично, з найменшою витратою сил. Порушення режиму дня веде до розладу в тонкому біологічному механізмі: малюк не бажає лягати спати ввечері, а вдень, навпаки, не хоче прокидатися, вередує, плаче. Приймайте заходи до посилення активного неспання вранці і вдень - проводите масаж, гімнастику. Вони прискорюють обмін речовин, поліпшують самопочуття.

Фізичне виховання і догляд 

У цьому місяці малюк активно вдосконалює рухові навички, тому намагайтеся не обмежувати рухову активність крихти. Не слід без гострої потреби саджати дитини в стільчик. Пора купити маляті перші черевички. Якщо не хочете брати малюка з собою в магазин, поставте ніжку дитини на аркуш паперу, окресліть ступню фломастером, а потім виріжте вийшла викрійку. При виборі взуття вкладіть устілку всередину черевика - це дозволить визначити, чи добре підходить малюкові поперечний розмір придивилася взуття. Зверніть увагу на підошву: вона не повинна бути слизькою (це призводить до падінь), краще якщо вона забезпечена рифленим композитним накатом. Крім того, підошва повинна легко гнутися, буквально складатися навпіл. Інакше хода у крихти сформується не так, як треба. У внутрішнього краю підошви в "правильної" взуття обов'язково присутній супінатор (невеликий горбик), це вбереже крихту від плоскостопості. Ортопеди вважають, що задник повинен бути цілісним, без вирізів, що дозволить краще фіксувати ніжку дитини І не забудьте про невеликий каблучку (5 -- 7 мм)! Зараз для крихти найцікавіша гра - повзати по мамі з татом, досліджуючи руки, ноги, очі, рот та інші цікаві речі. Такі заняття, краще проводити на підлозі і доручити; їх татові, це сприяє психологічному зближенню з дитиною. Подбайте про молочні зубки крихти. Не залишайте малюкові пляшечку з соком або чаєм більше ніж на 10-15 хвилин. Кислоти і цукор роз'їдають ніжну емаль молочних зубів. Крім того, не облизують дитячу ложку і соску, дорослі (часто того не знаючи) іноді є носіями бактерії, що викликає виразку шлунка.

Турботи і справи для мам і тат 

Саме час перевірити квартиру на безпеку. Маленькі ручки дуже люблять залазити у всякі дірочки, перш за все в розетки - на них повинні стояти заглушки. Якщо ви живете в заміському будинку, подбайте про те, щоб прохід до сходів, пічка і камінів був надійно захищений. Якщо ви піднесе крихту до дзеркала, він із захватом буде побачити своє відображення. Не дайте себе поки що малюк не розуміє, що в дзеркалі - він сам. Однак відображення, яке усміхається, махає ручкою, його дуже захоплює. Спробуйте купити у відділі іграшок Небитке дзеркало, цим ви доставите малюкові багато радості. Дитина з великим інтересом спостерігає за будь-якими вашими діями: ріжете Чи ви хліб або підмітати хату. Важливо розмовляти з ним, коментуючи свої дії, - це сприяє розвитку мови. Що робити, якщо крихта несамовито волає, демонструючи характер, коли ви йдете в іншу кімнату? Якщо ви знаєте, що малюк здоровий, сухий і ситий, запропонуйте дитині іграшку, нехай займеться нею. Постарайтеся оволодіти собою і не біжіть на кожен крик.


Категорія: Перший рік життя | Додав: Татіка (24-Сер-2009) | Автор: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006
Переглядів: 1900 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024