Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 21:07

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Вагітність та пологи

У категорії матеріалів: 55
Показано матеріалів: 51-55
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Комментарям · Переглядам
ПРАВА ВАГІТНИХ У ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ

Дуже часто, потрапляючи до пологового будинку, жінка почувається немовби загнаною вівцею. Лікарі не вважають за потрібне повідомляти про її стан, результати аналізів, маніпуляції, які збираються робити. Наш український пацієнт сприймає це вже як належне, не знаючи своїх прав і не відаючи, як ними користуватися. А права він має.

Населення має активно вимагати уваги до себе.
Сьогодні абсолютно змінені підходи до надання акушерської допомоги у пологових будинках. Зокрема, ці технології затверджені в основних наказах МОЗ України, на які населення може посилатися: це наказ № 503 (про амбулаторну допомогу) та наказ № 620 (про стаціонарну акушерсько-гінекологічну допомогу).
Отже, які ж права мають вагітні та їхні родичі?
Право на психологічну підготовку до пологів. Наказом № 503 МОЗ України затверджено школи відповідального батьківства при жіночих консультаціях, які готують родину до пологів і батьківства. Дуже важливо кожному подружжю пройти цю школу. Саме там їх поінформують, як себе поводити під час вагітності, пологів і які вони мають права.
Вагітність та пологи | Переглядів: 2658 | Додав: Даяна | Дата: 21-Жов-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Для кожної жінки народження дитяти — це не лише нові відчуття в житті, але і величезне випробування в емоційному і фізичному плані. Рідко зустрічаються жінки, які здатні дуже спокійно перенести зміни, що відбуваються з власним тілом в процесі вагітності і пологів. І вже точно жодна жінка не може похвалитися тим, що не мріє схуднути після пологів. А цьому є маса протипоказань, але, на жаль, молоді мами інколи схильні зловживати зовсім не корисними методиками схуднення, дивлячись в екран телевізора і бачивши там знаменитостей, що дивно виглядають після пологів. Схуднути після пологів: як не стати жертвою власного прагнення

Хитрощі природи

Збільшення у вазі під час вагітності — сповна закономірний фізіологічний процес, який закладений самою природою. Організм готується до виношування і збереження вагітності, значно змінюється гормональний фон, в результаті модифікації змінних процесів накопичується жирова тканина в області стегон і живота. Це змінює подобу жінки, додаючи її образу безперечної жіночності.

На жаль, цей процес накопичення жиру може бути багато разів збільшений самою жінкою. Як це ні дивно до цих пір існує думка, що вагітній жінці украй необхідно є за два! Це зовсім не так — фізіологічні процеси під час вагітності розподілені таким чином, що жінці потрібне лише незначне збільшення кількості споживаних калорій щоденно — максимум на 500, але набагато більшу увагу варто приділяти раціоналізації живлення, а не збільшенню калорійності їжі.

Вагітність та пологи | Переглядів: 1818 | Author: Ольга Зоріна | Додав: Татіка | Дата: 25-Вер-2009 | Рейтинг: 4.4/5 | Комментарі (0)

Вас замучила печія? Виявляється, варто трохи змінити звички - і неприємностей як не бувало! 

Відчуття болісного паління за грудиною або під грудьми знайомо вагітним дочкам Єви з незапам'ятних часів (ще древні греки дуже точно назвали цю проблему pyrosis, що в перекладі означає «вогонь»). Багато, мами, що вже відбулися, називають осоружну печію чи не супутнім елементом вагітності, пояснюючи напади паління тим, що крихітка на даному етапі обзаводиться пишною шевелюрою і довгими нігтиками. Чи це так? Спробуємо з'ясувати причини травної «пожежі» і способи його «гасіння». 

Хто винен? 

Навряд чи крихітний волосатик провокує дискомфорт своєї мами: часто печію випробовують жінки, що народжують практично лисеньких ангелків. Насправді, причина характерного паління ховається в гормональній перебудові жінки, що чекає дитяти, і більшою мірою - в істотних змінах «архітектури» її тіла. Як правило, на початку вагітності печія не дає про себе знати. А ось в другому і особливо третьому триместрі - хоч плач! А все тому, що малиш-«пузожітель», нестримно набираючи у вазі і зростанні, здавлює внутрішні органи мами. В результаті - кислота з придавленого шлунку майбутньої мами виливається в нижній відділ стравоходу, дратуючи його ніжну слизову оболонку. Чому стравохід поводиться «відкрито»? Взагалі-то, цей орган має внизу звуження – своєрідний затиск, який легко відкривається, коли їжа проковтнулася, і закривається, коли вона із стравоходу транспортується в шлунок. Адже навіть якщо людину перевернути вниз головою і дати чого-небудь з'їсти, їжа все одно потрапляє точно в шлунок, і ніяк назад. У майбутніх мам під дією гормону вагітності – Прогестерону тонус м'язів стравоходу розслаблений, чому можлива аварійна евакуація вмісту шлунку назад в стравохід. Як правило, печія починається через деякий час після їди. Причому паління може тривати як декілька хвилин, так і годинник, поновлюючись і повторюючись багато разів.

Вагітність та пологи | Переглядів: 7078 | Author: Ольга Доброта, гастроентеролог | Додав: Татіка | Дата: 25-Вер-2009 | Рейтинг: 4.7/3 | Комментарі (0)

У міру того як живіт росте, займатися сексом стає складніше. Жінка все частіше замислюється: а чи не зашкодить це дитині?

Фахівці сходяться в одному: повністю відмовлятися від інтимного життя за сприятливого перебігу вагітності немає необхідності. Тим більше, що багато жінок (особливо ті, хто носить дитину чоловічої статі) відчувають себе в цей період більш чуттєвими і сексуальними.

Яскрава сексуальність майбутньої мами має під собою суто фізіологічну основу: під час вагітності підвищується приплив крові до статевих і тазові органам, через що набагато гостріше відчувається збудження і, відповідно, ступінь задоволення. ОСОБЛИВА НІЖНІСТЬ У ПЕРІОД ОЧІКУВАННЯ.

Звичайно, далеко не у всіх жінок перший триместр вагітності проходить безхмарно. Більшість набирає п'ять, деякі до 10 кілограмів, а вранці все частіше тягне до раковини. Не можна забувати і про гормональної перебудови, яка відбувається в організмі: збільшується розмір бюста, округлюються форми і не налазив улюблені брюки, що страшенно дратує. А даремно-багато чоловіки вважають своїх пампушок сексуальними.

Чи є підстави для занепокоєння?

Вагітність та пологи | Переглядів: 2170 | Author: Тетяна Осика | Додав: Татіка | Дата: 09-Вер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

ІНФОРМАЦІЯ про порядок виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного вік
Порядок виплати допомоги при народженні дитини Починаючи з 1 січня 2007 року допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування призначається та виплачується за рахунок коштів Державного бюджету через управління праці та соціального захисту населення. Для призначення одноразової допомоги при народженні дитини подаються такі документи - заява про призначення допомоги; - копія свідоцтва про народження дитини (крім випадків, коли смерть дитини настала до її реєстрації в державному органі реєстрації актів цивільного стану); - довідка про народження дитини, видана державним органом реєстрації актів цивільного стану;
Вагітність та пологи | Переглядів: 7175 | Додав: Татіка | Дата: 14-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024