Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧт, 18-Кві-2024, 23:17

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Вагітність та пологи

У категорії матеріалів: 55
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Комментарям · Переглядам
Внутрішньоутробне інфікування дитини або "вертикальний" шлях передачі вірусу гепатиту С (ВГС) від вагітної жінки її майбутній дитині є дуже актуальне питання для охорони здоров'я. У середньому поширеність антитіл до ВГС серед вагітних жінок складає 1% і варіює від 0.5% до 2.4% у різних географічних зонах. Приблизно у 60% вагітних з позитивним тестом на антитіла до ВГС є ознаки розмноження вірусу (тобто в них визначається РНК ВГС).

Існує два важливих аспекти цього захворювання у вагітних:

1) вплив на здоров'я матері;
2) ризик інфікування дитини.

Результати наукових досліджень у цій області дещо суперечливі, однак, більшість з них свідчать на користь того, що ВГС не робить якого-небудь негативного впливу ні на перебіг вагітності, ні на народження дитини. За результатами ряду спостережень, під час вагітності у жінок знижується рівень сироваткових трансаміназ і зменшується кількість циркулюючого вірусу. Ймовірно, це пов'язано зі зміною імунологічної реактивності у вагітних і підвищенням концентрації в плазмі жіночих статевих гормонів (естрогенів).

Вагітність та пологи | Переглядів: 2394 | Додав: Татіка | Дата: 12-Кві-2010 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

На питання про вік, коли найбільш доцільно планувати народження першої дитини у лікарів є цілком конкретна відповідь - від 18 до 35 років. Це час, коли всі системи організму досить зрілі, але при цьому ще молоді. Але це стосується тільки фізіології. Із психологією усе складніше. Іноді жінка вже в 20 відчуває потреба бути матір'ю, піклуватися про дитину, взяти на себе відповідальність за неї, а часом бездітна жінка за 40 зізнається, що все життя почувала себе зовсім нездатною до материнства, тому воліла робити аборти. У якому віці планувати першу вагітність

Насправді на кожному життєвому відрізку вагітність може бути пов'язана як із плюсами, так і з мінусами.

Молода, та рання (15-18 років)

 «Вона сама ще дитина», - говорять про маму, з якою навіть саме слово «мама» якось не дуже погоджується. Майже в 100% така вагітність є повною несподіванкою як для самої дівчини, так і для навколишніх. Вона далеко не відразу розуміє, що з нею відбулося. Не те, щоб вона не догадувалася, звідки беруться діти, але позначається недостача досвіду її й партнера, а також надія на «авось». Із загальноприйнятої точки зору цей вік самий несприятливий для народження маляти. Дівчина змушена буде залишити школу, не одержить освіту, швидше за все, буде ростити дитину одна, а це вже штамп «несприятлива родина». Тому дівчини часто зважуються на аборт, чим на пологи. Але не все так катастрофічно. Як правило до виховання маляти, коли вже він все-таки з'явився, підключаються батьки, а юний тато іноді пропонує руку й серце.
Вагітність та пологи | Переглядів: 1691 | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 4.0/2 | Комментарі (0)

Як і в будь-якої жінки, на вашому тілі, імовірно, є кілька розтяжок. Розтяжки - нормальна частина життя жінки, їх поява супроводжує період статевого дозрівання, фізіологічні сплески росту з підвищеним тиском на шкіру, і вагітність. Але якщо ви готові сказати розтяжкам рішуче «Ні!»,то ви повинні знати про способи профілактики розтяжок під час вагітності або в інші періоди різких коливань ваги. Розтяжки під час вагітності. Як їх уникнути

Як говорить приказка, легше попередити, чим вилікувати. Цю перлину народної мудрості можна з успіхом застосувати й у тому випадку, коли мова йде про профілактику розтяжок. Як вам, напевно, відомо, усунення розтяжок - процес непростий і може зайняти кілька місяців, причому результат лікування далеко не завжди задовільний. Існують ефективні креми і лосьйони для лікування розтяжок, які досить добре справляються з «ремонтом» ушкодженої шкіри, але коштують вони недешево, та й користуватися ними потрібно протягом тривалого часу.
Вагітність та пологи | Переглядів: 5393 | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

Уявіть: відзвучав марш Мендельсона, закінчився медовий місяць, і молода пара вирішила виконати обов’язок перед природою і країною – народити дитину. І раптом з'ясовується, що у подружжя не тільки група крові різна, але у дружини резус-фактор позитивний, а у чоловіка – негативний. Чи можливо народити здорового малюка при такій несумісності? Негативний резус-фактор народжувати не забороняє

"Побоювання виправдані, але сильно перебільшені, - вважає фахівець з реконструктивної ендокринології, кандидат медичних наук Маргарита Аншина. – Спершу давайте розберемося в суті резус-конфлікт, а для цього звернемося до генетики.

При зачатті відбувається злиття жіночої і чоловічої статевих кліток – яйцеклітини і сперматозоїда. Кожна з них несе 23 пари хромосом, що складаються з генів – одиниць спадкової інформації, кожна з яких відповідає за певну ознаку (колір очей, форму вух і так далі), зокрема, і за резус-фактор.

 Природою так влаштовано, що одні гени сильніші (домінантні), а інші, що відповідають за ту ж ознаку, слабкіші (рецесивні). При злитті статевих кліток у момент запліднення, сходяться два гени, що відповідають за одну і ту ж ознаку, але у потомства виявляться риси сильного з них.
Вагітність та пологи | Переглядів: 2320 | Author: Юлія Алексєєва | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Руйнувати міфи зараз стало дуже модно, і займаються цим заняттям багато людей. Напевно, найвідоміші руйнівники міфів – це два герої однойменної передачі, які пройшли вогонь, воду і мідні труби, тільки щоб зруйнувати черговий міф. Звичайно, з ними нам не порівнятися, проте ми теж дещо можемо. Давайте сьогодні приділимо увагу нашим дівчатам, і спробуємо зруйнувати найвідоміші, і в той же час найправильніші міфи про вагітність, які існують вже тисячі років і передаються з покоління в покоління. Руйнуємо міфи про вагітність

Отже, ось вони, ці міфи:

 1. Найперші пологи завжди найважчі. Насправді, перші пологи можуть бути довшими, ніж подальші (і то необов’язково), але це не означає, що вони будуть важкими. Все це залежить тільки від здоров’я породіллі і стану плоду.
Вагітність та пологи | Переглядів: 1693 | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Народження дитини – справа відповідальна. (Наталія Усик).

Життя і здоров'я кожної дитини дорогоцінне, але часто серйозні думки про здоров'я майбутнього малюка приходять разом з вагітністю, коли змінити будь-що буває вже пізно. У всьому світі прийнято говорити про плановану вагітність. Підготовку до майбутньої вагітності треба починати за три місяці до зачаття, що дозволяє значно знизити вірогідність появи аномалій у новонародженого. Подружжя, плануючи народження здорових нащадків, повинне вести здоровий спосіб життя, перевірити стан свого здоров'я і вжити ряд профілактичних заходів.
Усвідомлений підхід до майбутнього материнства:
Зміни в способі життя:
Перевірте свою вагу тіла:

  • Значна надлишкова або недостатня вага тіла може викликати порушення овуляторно-менструального циклу, перешкоджаючи настанню вагітності.
  • Дефіцит ваги, зумовлений недостатнім харчуванням, призводить до дефіциту таких життєво-необхідних речовин, як вітаміни та мінерали (залізо, кальцій та інші), що може завдати шкоду Вам і Вашому малюку;
  • Надлишок ваги збільшує вірогідність підвищення артеріального тиску, що може ускладнити перебіг вагітності на пізніх термінах, створює додаткове навантаження на суглоби під час вагітності і посилює такі поширені симптоми, як болі в спині і задишку. Також підвищується ризик розвитку так званого діабету вагітних. Обмежувати харчування під час вагітності не рекомендують, тому нормалізувати свою вагу тіла бажано до планованої вагітності;
Відмовтесь від шкідливих звичок.
Вагітність та пологи | Переглядів: 2151 | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 5.0/2 | Комментарі (0)

Почнемо з того, що стан здоров'я будь-якої людини, у тому числі й вагітної жінки, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, на 50% залежить від соціально-психологічних факторів, на 20-25% від факторів спадкоємних і на 20-25% від стану навколишнього середовища. Екологія для майбутніх мам
Організм вагітної жінки сприйнятливий до різного роду шкідливих речовин, джерелом яких є простір її перебування. Шкідливі речовини, що попадають в організм майбутньої мами, можуть вплинути на ріст і розвиток плоду. Саме, протягом перших 14 - 60-ти днів ембріон піддається більшому ризику, тому що в цей період формується мозок та основні органи життєдіяльності. Однак дитина піддається небезпеки протягом всіх дев’яти місяців, тут важливо враховувати тип і кількість речовини, що впливає.

Повітря
Вагітність та пологи | Переглядів: 2025 | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 4.0/2 | Комментарі (0)

Фахівці рекомендують майбутнім батькам пройти комплексне обстеження у лікаря, що дозволяє виявити у них можливі хронічні захворювання. Далеко не всі захворювання можна вилікувати, але оптимальна терапія дозволити досягти стану стійкої ремісії, що запобіжить необхідності прийому лікарських засобів під час вагітності.

Лабораторне обстеження обох подружжя дозволить виявити приховані стани дефіциту ряду речовин, на тлі якого настання вагітності може стати проблематичним або порушитися нормальний перебіг періоду імплантації заплідненої яйцеклітини. До таких станів слід віднести дефіцит йоду, кальцію, вітамінів.

 Планування вагітності: які заходи необхідно прийняти до настання вагітності Достатній зміст йоду сприяє нормальному розвитку нервової системи плоду і сприятливому перебігу гестационного періоду, кальцій витрачається на формування кісткової системи дитини, збалансована кількість вітамінів в організмі матері забезпечує правильне формування всіх органів і тканин плоду на ранніх етапах розвитку.

 Важливим заходом, на думку фахівців, є виявлення і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Препарати, традиційно використовувані для лікування цих захворювань, можуть нести загрозу для здоров′я дитини, а відсутність терапії - сприяє внутріутробному зараженню плоду або зараженню у момент проходження по родових шляхах. З цієї ж точки зору, лікарі рекомендують лікування осередків інфекції, у тому числі і стоматологічною, до настання вагітності.
Вагітність та пологи | Переглядів: 1744 | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Як уникнути розривів?
Це питання хвилює всіх вагітних. І спеціалісти стверджують: думка, що не можна уникнути шва після пологів, - помилкова. Народжувати без розривів – нормально. Організм жінки створений та ідеально пристосований для народження дітей Самою Природою. Надаючи цим тканинам такі важливі, дуже важливі (без перебільшення) повноваження – випустити на світ молоду людину – мудра Природа, без сумніву, створила їх чудово пристосованими для цього. Переконливим підтвердженням цьому є весь тваринний світ, який благополучно народжує без розривів. Стидно, що людині – як Вінцю творіння – вдалось стати виключенням… Проте в наших руках повернутися до природного правила, народжувати без розривів, народжувати красиво.
Як уникнути розривів
Вражаюче, як цей ніжний бутон, такий маленький та затишний дім любовного екстазу, раптом розпускається, розкриває свої витончені листочки, відкриваючи шлях Чуду народження, випускаючи у світ зрілу ароматну ягоду – плід любові – малюка.

Тканини промежини піддаються максимальному ризику розриву під час виходу головки. При цьому породілля може відчути інтенсивне відчуття жару, оніміння, поколювання, які супроводжують напруження тканин промежини. Якщо жінка не готова до пологів, вона в цю хвилину лякається, що ось-ось лопне, порветься та (інстинктивно) «затискається», напружує і без того напружені м’язи і тканини. А це підвищує ризик їх розривів. Тому перша міра профілактики – психологічна підготовка до пологів. Існують і «фізичні» способи попередження розривів.
Вагітність та пологи | Переглядів: 9183 | Додав: Татіка | Дата: 22-Бер-2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

У житті кожної жінки хоча б раз була ситуація, коли вона задавалася питанням: «А чи не вагітна я?» Наявність певних ознак дозволяє припустити імовірність можливого збільшення сімейства. Ознаки вагітності

Деякі жінки мають таку надчутливістю, що чи не з моменту зачаття знають про вагітність. Але трапляються й випадки, коли майбутня матуся дізнається про своє "цікавому становищі", коли починає ворушитися дитина.

Отже, існують наступні ознаки вагітності:

Відсутність чергової менструації. Найпоширеніший, хоча й не абсолютно достовірний ознака. Нерідко збої менструального циклу викликані гормональними змінами або різними захворюваннями. Після пологів на відновлення циклу потрібен якийсь час. У годуючих мам місячні відсутні, що може послужити їм недобру службу.
Вагітність та пологи | Переглядів: 2871 | Додав: Татіка | Дата: 12-Січ-2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024