Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 27-Кві-2024, 00:17

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Календар вагітності

У категорії матеріалів: 43
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Комментарям · Переглядам
Маткові скорочення ( Брекстон-Хікса, пам'ятаєте?) можуть стати більш частими. Звичайно в цей час багато вагітних жінок всерйоз замислюються про пологи й проблеми, які вони несуть для жінки, дитини та всієї родини. У таких роздумах Ви не самотні. Коло питань типове: коли і яким чином буде відбуватися госпіталізація в пологовий будинок? Що потрібно захопити з собою? Хто повинен Вас туди супроводжувати? І саме головне (для первісток) - чи боляче це?

Щодо госпіталізації в пологовий будинок найбільш точну інформацію може повідомити Ваш акушер-гінеколог. Якщо вагітність протікала нормально, то жінка звичайно доставляється в районний (або черговий) пологовий будинок каретою "швидкої допомоги", уже перебуваючи в першому періоді пологів (див. нижче). Багато хто приїздить на таксі або на власному авто. В інших випадках можливі варіанти (наприклад, госпіталізація за два тижні до передбачуваних пологів і т.д.) У кожному випадку це вирішує Ваш лікар.

Що стосується "похідного рюкзака" породіллі, то його вміст в умовах нашої держави також сильно варіює. Обов'язкові Ваші документи, у тому числі й медичні (обмінна карта). Присутність інших речей (білизна, посуд, туалетні приналежності, а також ліки й "памперси" для маляти й т.д.) залежить від умов пологового будинку, у якому Ви збираєтеся народжувати. Тому не заважало б з'ясувати це заздалегідь (у прийомному покої пологового будинку).

Календар вагітності | Переглядів: 3104 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ваш живіт продовжує збільшуватися в об'ємі, турбують неприємні відчуття в грудній клітині й тазовій області. Це природно, оскільки зростаючий плід вимагає для себе усе більше простору.

У деяких жінок у цей час з'являється стійка печія (раніше вона могла бути епізодично). Причина цього все та ж - матка, яка збільшується, зміщає інші внутрішні органи зі звичних місць, при цьому створюються деякі труднощі для роботи шлунка. Спробуйте їсти менше, але частіше. Напівсидяче положення після їжі іноді теж дозволяє впоратися з печією.

Одна з найбільш частих скарг під час вагітності - болі в спині. Вони можуть виникати практично на будь-якому терміні, а іноді переслідують жінок і протягом декількох місяців після пологів. Полегшити ці болючі відчуття допомагають правильна постава й фізичні вправи. Не забувайте, до речі, нагадувати чоловікові, що поглажування Вашої спини - його щоденний обов'язок!

Організм вагітної жінки виробляє спеціальний гормон - релаксин. Ця речовина викликає ослаблення з'єднань кісток Вашого таза, роблячи тазове кільце як би більш "розтяжним". За це Ваш малюк неодмінно сказав би Вам "спасибі", якби вмів говорити відразу після пологів. Чим податливіше тазове кільце матері, тим менше труднощів для дитини під час її народження. Однак, для вагітної жінки робота релаксину - чергова неприємність. Ваша хода може нагадувати "качину". Однак не турбуйтеся - після пологів це швидко зникне.

Календар вагітності | Переглядів: 2908 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ваша постава як і раніше важлива для зменшення дискомфорту. Центр ваги Вашого тіла продовжує переміщатися, тому продовжуйте стежити за поставою.

Немаловажну роль у збереженні Вашого самопочуття й підтримці енергії грають фізичні вправи. Вони ж допоможуть Вам належним чином підготуватися до пологів. 30 -й тиждень вагітності

Саме головне тут - не перестаратися, особливо - якщо Ваш спосіб життя до цього не можна було вважати активним.

Оптимальне навантаження можна одержати під час піших прогулянок або плавання (тільки на короткі дистанції та аж ніяк не на швидкість!) Корисні різного роду потягування.

Це звичайно допомагає знизити кількість неприємних відчуттів, викликаних вагітністю.

Календар вагітності | Переглядів: 3980 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ласкаво просимо в третій триместр!


Оскільки плід продовжує рости, Ви можете відчувати дискомфорт, якій підсилюється. Це природно, оскільки Вашим внутрішнім органам стає усе тісніше по сусідству з вагітною маткою.

Для зменшення неприємних відчуттів використовуйте правильну поставу, відповідне харчування (менше клітковини, яке дає високе газоутворення в кишечнику), фізичні вправи й, звичайно, відпочинок.

Проте, утруднення з подихом, вага й неприємні відчуття в попереку й ногах можуть залишатися. Тримаєтеся!

Календар вагітності | Переглядів: 2173 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Зараз Ви почнете бачитися зі своїм акушером-гінекологом удвічі частіше. Самий час для того, щоб обговорити перспективи майбутніх пологів з фахівцями. Досить корисно ознайомитися з такими моментами, як знеболювання пологів, эпізіотомія, стимуляція родової діяльності.

Це ситуації, які можуть реально зустрітися Вам під час пологів, і для Вас немаловажно знати в чому їхнє призначення, яким способом вони робляться, а так само які їхні плюси й мінуси для Вас і для дитини.

Можливо, Ваші молочні залози вже починають виробляти густу речовину - молозиво. Однак, якщо цього не відбувається, то не варто розцінювати це як погану прогностичну ознаку (наприклад, як прийдешні труднощі грудного вигодовування дитини).

Для деяких жінок, що мають погрозу резус-конфлікту, на цьому терміні можливе введення спеціальних препаратів (типу Rhogam), для зменшення наслідків конфлікту між організмами матері й плода. Якщо Ваш чоловік має негативну резус-приналежність, або Ви самі резус-позитивні, то Вас ця ситуація не зачіпає.

Календар вагітності | Переглядів: 2212 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 2.5/2 | Комментарі (0)

У цей період Ви дійсно можете почати помітно набирати вагу. Серед людей існують різні погляди, але Ви повинні знати, що вага, набрана під час вагітності, не шкідлива. Збільшення маси відображає здорові зміни в організмі вагітної жінки.

Практично в кожної вагітної спостерігається збільшення розмірів і маси молочних залоз. У середньому маса грудей у невагітних жінок становить приблизно 200 грамів, а у вагітних середня маса молочної залози становить 780 грамів! 

Пристойну частину набраної Вами ваги становлять навколоплідні води й збільшений об'єм Вашої крові, про що вже говорилося раніше. Ну й звичайно, не можна забувати про Ваше маля та плаценту! У результаті виходить, що на власне жир припадає лише незначна частина з Вашого вагового збільшення. У середньому, жінка набирає за всю вагітність 11 - 13 кг.

Запам'ятаєте, що вагітність - не час для продовження різних дієт для схуднення.

Навіть якщо у Вас є надлишкова вага, не робіть ніяких спроб до її зниження - це може виявитися дуже шкідливим для плоду!

Календар вагітності | Переглядів: 2534 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Закінчилася Ваша монополія! Тепер рухи Вашого маляти можуть відчути інші домочадці. Першим неодмінно обрадуйте тата (якщо Ви не надали йому такої можливості раніше).

Нова складність - пошуки прийнятного положення для сну й відпочинку в постелі. Адже неможливо ж увесь час проводити на лівому (більш корисно, до речі) або правому боці!

До того ж необхідно залишити собі можливість пробратися у ванну або до холодильника, коли інші домочадці сплять, причому, не розбудивши їх. 26 -й тиждень вагітності

Дуже непогано себе зарекомендували спеціальні багатофункціональні матраци для вагітних. Однак, на жаль, у продажі їх практично не буває. Тому вертайтеся до колишнього варіанта - складна конструкція з подушок може полегшити Вам життя.

Єдина проблема - подушки займають занадто багато місця, і на подружньому ложі цього самого місця може не вистачити нікому, крім кандидата у майбутні Мами!

Календар вагітності | Переглядів: 3182 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/2 | Комментарі (0)

На цьому тижні самопочуття звичайно продовжує залишатися гарним. Незабаром Ви стане бачитися зі своїм акушером-гінекологом частіше.

Самий час подумати про місце для немовляти. Більшість батьків проводять перші місяці в одній кімнаті з малям. Або, навіть сплять в одному ліжку. Це полегшує нічні годівлі, зміну підгузків і т.д. Крім того, це дає можливість зменшити занепокоєння батьків і є більш комфортним і заспокійливим для дитини. 

Якщо ж у Вас є окрема дитяча кімната по сусідству з Вашою спальнею (у наш час це зовсім не дивно) і Ви вирішили, що немовля буде постійно перебувати там, то в такому випадку обзаведіться спеціальною апаратурою - моніторами для немовлят, таймерами для годівель і т.д.

У цього варіанта також є свої плюси: малюк відразу звикає спати один і згодом менше "тероризує" батьків, крім того - полегшується проблема подружніх відносин (деякі люди соромляться сексу в присутності немовляти).


Календар вагітності | Переглядів: 2468 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Дно Вашої матки тепер перебуває ледве вище рівня пупка.

Дуже важливо ознайомитися з ознаками передчасних пологів (три рази сплюнемо й постукаємо по дереву), щоб вони не змогли нікого застати зненацька.

Передчасні пологи трохи частіше наступають у літні місяці, що, очевидно, пояснюється значними втратами рідини організмом вагітної жінки. Тому продовжуйте підтримувати оптимальний рідинний режим, якщо зараз надворі літо й у Вас - кінець другого триместру вагітності. Ознаки передчасних пологів наступні:


скорочення матки із частотою 5 у годину й більше 

виділення червоної крові з статевих шляхів 

припухлість або набряклість обличчя або рук, знаки прееклампсії 

біль протягом сечовипускання 

гострий або тривалий біль у животі (знак прееклампсії) 

гостра або безперервна блювота (знак прееклампсії) 

раптове відходження прозорої водянистої рідини із статевих шляхів 

монотонні ниючі болі в спині (попереку) 

сильний тиск у нижній частині таза

Календар вагітності | Переглядів: 3217 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

На прийомі гінеколог пальпує (обмацує) Ваш живіт.

Це робиться для визначення позиції. Так називають одну з характеристик, завдяки якій визначають розташування плоду у Вашій черевній порожнині. Крім того, сантиметровою стрічкою вимірюється висота стояння дна матки.

Як уже говорилося, дно матки - це найвища її частина (звід). Вимірювання цього показника дозволяє судити про темпи росту плоду. Попереджаючи Ваші переживання відносно "занадто малих" або "занадто великих" змін цих показників, треба сказати, що припустимі деякі відхилення.

Про неприємні моменти Ваш гінеколог обов'язково б Вас повідомив. Все-таки для повного Вашого заспокоєння задайте йому це питання.

Календар вагітності | Переглядів: 2700 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024