Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 19-Кві-2024, 21:08

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Календар вагітності

У категорії матеріалів: 43
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Комментарям · Переглядам
       Ласкаво просимо в другий триместр! Прийміть поздоровлення - одна третина шляху пройдена. Якщо, всупереч прогнозам, явища токсикозу продовжують досаждати Вам - не впадайте у розпач. Полегшення не за горами.

Самий час обговорити ще один не дуже приємний сюрприз, що Її Величність Вагітність підносить багатьом жінкам. Маються на увазі запори. 13 -й тиждень вагітності Вони можуть з'явитися саме в цей час. Хоча можуть "вшанувати" Вас своєю присутністю як раніше, так і пізніше цього періоду.

Причини запорів полягають в ослабленні перистальтичної (пам'ятаєте це слово?) активності Вашого кишечника. Це означає, що харчові маси просуваються по ньому без особливого ентузіазму, затримуються і стають щільними.

Порушують перистальтику кишечника гормональні зміни у Вашому організмі.

Певний внесок вносить і матка, що росте. Вона залишає в черевній порожнині все менше місця для кишечника. Хоча, справедливості заради, треба відмітити, що розміри матки особливо сприяють запорам не зараз, а на пізніших термінах вагітності.

Запори не обіцяють майбутній мамі нічого гарного. Мало того, що це явище малоприємно саме по собі, можливі ще й ускладнення. Самим неприємним з них є так званий геморой.

Це варикозне розширення вен прямої кишки, формою схоже на різні за розміром вузлики (одиничні або множинні, гроноподібні).

Розташовуються гемороїдальні вузли зовні (в області заднього проходу) або усередині (далі по ходу прямої кишки).

Гемороїдальні вузли зустрічаються під час вагітності нерідко, і при належній до них увазі "поводяться" цілком пристойно.

Проте постійна напруга, яка виникає під час запорів, може погіршувати стан гемороїдальних вузлів - вони можуть запалюватися, набухати, служити причиною болю і кровотеч. І якщо уникнути появи варикозних вузлів вдасться лише небагатьом щасливицям, то попередити ускладнення геморою - завдання цілком здійсненне практично для всіх. А для цього треба негайно оголосити війну запорам.

Календар вагітності | Переглядів: 3095 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Для багатьох вагітних цей тиждень знаменує початок "докорінного перелому" у самопочутті. Сподіваємося, що Ви теж потрапили в число щасливиць і Ваш ранній токсикоз послабив свою "хватку".

У цей час плацента бере на себе провідну роль у виробленні гормонів, необхідних для підтримки вагітності. Раніше, як Ви пам'ятаєте, це було прерогативою жовтого тіла, яке утворилося на місці доспілої яйцеклітини. Саме воно і терзало Вас всі ці 2,5 місяці. 

Тепер Ви маєте можливість трохи позловтішатися: жовте тіло починає в'янути. Проте будьте великодушною - пробачте всі його "витівки" і проводіть добрим словом. Врешті-решт, в тому, що у Вас скоро з'явиться чудовий малюк, є і заслуга жовтого тіла, причому чимала!

На жаль, у деяких вагітних прояви токсикозу можуть зберігатися і далі. Особливо, якщо вагітність багатоплідна.

Календар вагітності | Переглядів: 2950 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Можливо, Ви втомилися від нескінченних змін власного настрою. Багато жінок відчувають у цей час перепади настрою, подібні з такими як в предменструальный період (дратівливість, занепокоєння або непояснена тривожність, плаксивість). 

Причина - знов-таки гормональні зміни у Вашому організмі.

Кожна жінка шукає вихід із цього емоційного хаосу по-своєму. Комусь допомагають відволіктися клопоти по господарству, комусь - зосередження на своєму хобі.

Деякі жінки стверджують, що найкращий спосіб взяти своє самопочуття під контроль - заняття медитацією. Підійде будь-яка медитативна техніка (наприклад, з арсеналу йогів), при цьому можна використовувати спеціальну музику (відповідні касети й компакт-диски є в продажі). Дуже ефективною може виявитися допомога професійного психотерапевта.

Ну й, звичайно, Ваш нестійкий настрій важким тягаремю лягає на плечі чоловіка.

З його боку не повинно бути нерозуміння. Любляча людина просто зобов'язана знайти в собі сили й допомогти Вам. Тим більше, що найчастіше ця допомога полягає тільки в співчутті, терпінні, дбайливому відношенні й наданні сильного чоловічого плеча, на якому Ви можете виплакатися (якщо така потреба є).

Проте, не забудьте після подякувати чоловікові, оскільки в наш непростий час така підтримка часом вимагає від чоловіка мобілізації всіх його ресурсів.

Календар вагітності | Переглядів: 2313 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Якщо Вас усе ще переслідують підвищена стомлюваність і нудота - кріпіться! Ще пару тижнів - і справи підуть на покращення (принаймні , саме так буває в переважної більшості вагітних жінок). У районі ареол молочних залоз можуть з'явитися вузлики розміром із сочевичне зернятко. Це так звані "вузлики Монтгомері" - збільшені потові залози. Чергова типова для вагітності зміна Вашого тіла.

Ваше маля входить у новий період свого розвитку - фетальний. Тепер він називається плодом. І до цього моменту в нього - величезна кількість досягнень! Сформовані ліктьові суглоби, пальці рук і ніг, вушні раковини, верхня губа. Практично "готова" діафрагма - перегородка, що відокремлює грудну порожнину від черевної. Починають формуватися зовнішні полові органі. Зникає "хвіст".

Календар вагітності | Переглядів: 2879 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Все ще може зберігатися:

- підвищена стомлюваність,

- нудота,

-іноді

- навіть з'являються запаморочення.

Мови нема: виношування вагітності - важка робота.

Придивіться до своїх грудей: якщо у Вас стали помітні підшкірні вени (у вигляді блакитної сіточки), значить стінки Ваших кровоносних судин схильні до розширення (звичайно ця проблема встає на більш пізньому строці).

Не впадайтне у відчай - краще прийміть деякі заходи для запобігання надмірного розширення вен:

- підберіть собі бюстгальтер, що забезпечує гарну підтримку Вашим молочним залозам;

- постарайтеся уникати підняття ваги, зайвоъ напруги м'язів черевного преса;

- тривале стояння або сидіння Вам протипоказано - краще прогуляйтеся зайвий раз;

- якщо вже Ви сидите або лежите напротязі тривалого часу, то спробуйте надати Вашим ногам піднесене положення;

- порадьтеся зі своїм лікарем щодо можливості носіння спеціальних еластичних панчох або колготок.

Ці заходи полегшують рух крові по судинах нижніх кінцівок, а значить - розвантажують і підшкірні вени. Не забудьте про вітамінні препарати - вітаміни зміцнюють стінки кровоносних судин і тим самим перешкоджають їхньому надмірному розширенню.

Рекомендації до першого тижня залишаються в силі.

Календар вагітності | Переглядів: 2370 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Отже, майбутня мама вже майже місяць марно чекає чергової менструації. Якщо вона ще не зверталася до лікаря - якраз час зробити це зараз.

Радимо звернутися в свою жіночу консультацію і відвідати генетика (якщо у нього ще не були). При перших відвідинах гінеколога буде складений індивідуальний план спостереження вагітності.

Він включатиме лабораторне обстеження:

- аналіз сечі на білок, лейкоцити, хоріонічний гонадотропін 
- вимірювання базального артеріального тиску 
- зважування (початкова маса тіла) 
- вимірювання тазу 
- аналіз крові загальний, на RW і ВІЛ, резус-фактор та ін. 
- мазки (деякі з них можуть призначатися в пізніші терміни) 
- сімейний і акушерський анамнез 

Жінка отримає інформацію про те, де й коли можна пройти курси психо-профілактичної підготовки до майбутніх пологів і т.д.

Календар вагітності | Переглядів: 2724 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Якщо майбутня мама випадково помітила, що ареоли молочних залоз потемніли (ареолами називають зони навколо сосків, які пігментуються) - не дивно. Це звичайне явище при вагітності.

Вагітна жінка вже 2 -3 тижні очікує настання менструальної кровотечі. Якщо у неї і раніше неодноразово бували такі затримки, і в цей момент вона не відчуває вищеописаних ознак вагітності – все одно варто продовжити виконувати рекомендації першого тижня вагітності, оскільки гірше від цього нікому не буде.

Якщо ж перераховані відчуття жінка не переживає - треба звернутися у свою жіночу консультацію (якщо цього ще не зроблено).

Не варто забувати і про експрес-тести для діагностики вагітності.

Календар вагітності | Переглядів: 1289 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Якщо вже без "принад" раннього токсикозу обійтися не вийшло, то цього тижня нудота може посилитися. У деяких жінок з'являється несприйняття окремих запахів, посилене слиновиділення. До відчуття "важкості" у молочних залозах можуть додатися періодичні поколювання.

Як уже згадувалося, причиною цьому є гормональні зміни в організмі вагітної жінки. Вони спрямовані на забезпечення найкращих умов для розвитку малятка. І те, що організм майбутньої мами саме так реагує на мінливий гормональний фон - це, так би мовити, "втрати виробництва".

Тільки в жодному разі не варто займатися самолікуванням. Краще спочатку звернутися до фахівця. Гарний лікар завжди постарається знайти оптимальний спосіб вирішення проблеми (з огляду на інтереси майбутнього малятка).

Календар вагітності | Переглядів: 1661 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

До тих змін самопочуття, які з'явилися минулого тижня, можуть ще додатися нові:

  1. головні болі,
  2. частіше сечовипускання,
  3. сонливість,
  4. зниження апетиту,
  5. нудота і навіть блювота.

Вагітна жінка може виявити в себе непереборну тягу до соління і маринадів. Всі ці явища - ознаки раннього токсикозу вагітності. А їхня причина - гормональна перебудова в організмі майбутньої мами.


Треба відмітити, що багато вагітних жінок можуть не мати жодної з вищевказаних ознак. Вони спокійно пройдуть цей період без нудоти та блювоти, яка у народі вважається вірним признаком вагітності. Так що, якщо майбутня мама позбавлена цих "маленьких радостей", їй можна тільки позаздрити. А якщо ні, прийдеться триматися: полегшення наступить після 12 тижня. 

Є жінки, які вважають ранній токсикоз звичайним явищем і не звертають на це уваги. Радимо вчинити так само, однак, якщо токсикоз приносить надто багато незручностей, варто звернутися до фахівця, але в жодному разі не вдаватися до самолікування.

Календар вагітності | Переглядів: 1691 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Якщо у Вас з'явилися непояснена дратівливість, підвищена стомлюваність, набрякання молочних залоз або незвична чутливість сосків - виходить, жовте тіло у Вашому яєчнику працює, не покладаючи рук. Отже, Ви - вагітні. Однак, треба помітити, що подібні зміни в самопочутті можуть з'явитися й незадовго до чергової менструації. Так вагітність це чи ні? НА щастя, їсти спосіб відповісти на це питання.

На цьому тижні у Вашому організмі з'являється новий гормон - хорионічний гонадотропін. Виявити його в сечі допомагають спеціальні тест-системи, які продаються в аптечних магазинах без рецептів. Провести в домашніх умовах такий тест неважко, досить тільки випливати прикладеним до нього інструкціям. І якщо тест виявився позитивним - те, швидше за все, Ви - вагітні.Хоча справедливості заради треба відзначити,що проводити цей тест краще все-таки на наступному тижні, коли рівень хорионічного гонадотропіна стане вище.

Помніть про те, що перші 12 тижнів - найбільш відповідальний, критичний період у розвитку Вашої майбутньої дитини. Помилятися не можна - помилки дуже дорого коштують. Якщо у Вас виникають які-небудь питання - звертайтеся до фахівця!

Календар вагітності | Переглядів: 1536 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024