Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСб, 18-Тра-2024, 15:04

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 419
Показано матеріалів: 331-340
Сторінки: « 1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 41 42 »

Багатьох цікавить де і як, в просторах Інтернет мережі знайти гідний заробіток. З власного досвіду скажу, що найкращим і реальним є копірайт, рерайт, журналістика, ведення блогів та створення сайтів. Такий невеличкий власний бізнес може бути як додатковим, так і головним джерелом доходу для Вашої родини. Якщо Ви маєте натхнення и бажання стати фрілансером, тоді ця стаття і усі рекомендації мають стати Вам у пригоді. Робота в Інтернеті. Ази для новачка.

Перш за все скажу, що завдяки такому заробітку можна отримувати до 1000$ і більше, але для того потрібні години і навіть тижні довгої і тяжкої праці. Всі ми з чогось починали. Я особисто на той час, коли почала займатись фрілансом в мережі не мала жодного досвіду роботи з текстами та статями. Але безробіття і бажання самостійності брало гору. Перші зароблені гроші витратила на поповнення рахунку мобільнику. З одного боку - це копійки, більше схожі на разові заробітки, а з іншого поштовх для досягнення більших цілей, досягнення головного стабільності надходження коштів.

Отже, сходинка перша – Ваш стимул і бажання працювати!

Робота в інтернеті | Переглядів: 1748 | Author: Татіка | Додав: Татіка | Дата: 14-Вер-2009 | Рейтинг: 4.0/4 | Комментарі (0)

У морозильній камері можна зберігати не тільки сирі продукти, а й ті, що пройшли теплову обробку. Заморожувати можна деякі види овочів, м'ясо і м'ясні вироби, більшість молочних продуктів, вироби з тіста, фрукти і фруктові соки. Непридатні для заморожування: з овочів - салат, сира картопля, цибуля, редька, редиска; із фруктів - цілі сирі яблука, груші, банани; з молочних продуктів - кефір; а також сирі яйця і страви, загущені крохмалем.Заморожування овочів, фруктів

Заморожувати можна лише свіжі продукти. Продукти і страви, що пройшли теплову обробку, перед заморожуванням треба швидко охолодити. Це значно зменшить можливість розмноження мікроорганізмів.

ОВОЧІ

Заморожують свіжими, привареними, тушкованими або вареними.

Цибулю, притушковану на жирі, заморожують як напівфабрикат. Термін зберігання до 4 місяців.

Часник заморожують нечищеним, загорнутим у фольгу. У такомувигляді він зберігається кілька місяців.

Столові буряки після варіння чистять, труть або ріжуть на шматки. Зберігаються 3 місяці.

Цвітну капусту (розібрану на суцвіття) приварюють 2 хв. у підсоленій воді. Потім швидко охолоджують, дають стекти воді і заморожують. Зберігається до 5 місяців. Перед уживанням не розморожують, а кладуть в окріп і варять залежно від розмірів 10-20 хв.

Зелений горошок можна заморожувати на термін до 6 місяців. Проварюють його 2 хвилини, охолоджують у воді, дають їй стекти і заморожують.

Кріп дрібно кришать і завертають у фольгу. Зберігається 3-4 місяці. До страв додають нерозмороженим.

Notabene | Переглядів: 2743 | Додав: Татіка | Дата: 14-Вер-2009 | Рейтинг: 3.0/1 | Комментарі (0)

Українські експерти склали рейтинг найбільш шкідливих для людини продуктів. На перше місце рейтингу фахівці поставили чіпси і лимонад. Рейтинг найбільш шкідливих продуктів

Чіпси та солодкі газовані напої

Технологія виготовлення чіпсів передбачає гідрогенізацію рослинної олії, що призводить до утворення канцерогенних синтетичних жирів та інших канцерогенів (акриламіду, бензопірену), а ті провокують розвиток хвороб. Лимонад, солодкі газовані напої - при надмірному вживанні порушують обмін речовин та підвищують імовірність розвитку цукрового діабету. Синтетичні барвники у цих напоях часто викликають алергію, а вуглекислий газ (бульбашки) сприяє підвищенню кислотності шлункового соку, що призводить до гастриту.

Фаст-фуд (біляші, хачапурі, картопля фрі)

Ці продукти готуються в киплячій рослинній олії, яку використовують багато разів. Через це в ній утворюються канцерогени.

Notabene | Переглядів: 1411 | Додав: Татіка | Дата: 14-Вер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

У міру того як живіт росте, займатися сексом стає складніше. Жінка все частіше замислюється: а чи не зашкодить це дитині?

Фахівці сходяться в одному: повністю відмовлятися від інтимного життя за сприятливого перебігу вагітності немає необхідності. Тим більше, що багато жінок (особливо ті, хто носить дитину чоловічої статі) відчувають себе в цей період більш чуттєвими і сексуальними.

Яскрава сексуальність майбутньої мами має під собою суто фізіологічну основу: під час вагітності підвищується приплив крові до статевих і тазові органам, через що набагато гостріше відчувається збудження і, відповідно, ступінь задоволення. ОСОБЛИВА НІЖНІСТЬ У ПЕРІОД ОЧІКУВАННЯ.

Звичайно, далеко не у всіх жінок перший триместр вагітності проходить безхмарно. Більшість набирає п'ять, деякі до 10 кілограмів, а вранці все частіше тягне до раковини. Не можна забувати і про гормональної перебудови, яка відбувається в організмі: збільшується розмір бюста, округлюються форми і не налазив улюблені брюки, що страшенно дратує. А даремно-багато чоловіки вважають своїх пампушок сексуальними.

Чи є підстави для занепокоєння?

Вагітність та пологи | Переглядів: 2179 | Author: Тетяна Осика | Додав: Татіка | Дата: 09-Вер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Коклюш
Завдяки вакцинації коклюш в даний час зустрічається рідко, але не зник остаточно. Він як і раніше є довгостроково протікає захворюванням, виснажливим для дитини.
Безпосередньо після контакту з баціллоносітелем починається інкубаційний період, який триває приблизно 8 -10 днів, не викликаючи жодних проявів. Потім з'являється кашель, посилюється з кожним днем. Підвищується температура тіла. 
До кінця 2-го тижня кашель стає довший, важче, набуває нападоподібний характер. Під час нападу обличчя хворого червоніє, на очах виступають сльози. Можливі крововиливи в очну оболонку, носові кровотечі. Напад кашлю закінчується глибоким свистячим вдихом, відходженням в'язкої мокроти (нерідко - блюванням).
Напади повторюються від 5 до 30 і більше разів на добу. Їх тривалість та частота визначають ступінь тяжкості захворювання, яке розвивається протягом 2-3 тижнів. Тривалість хвороби від 5 до 12 тижнів.
Дитина ніби передчуває початок нападу: відчуває неприємні відчуття в горлі, чхає. Напад кашлю може з'явитися після плачу, під час їжі або сну. При цьому порушується не тільки дихання, але й серцево-судинна діяльність. Часті напади сприяють розвитку легеневої емфіземи. Постійні порушення сну, страх що виснажує кашлю роблять дитину неспокійною, дуже збудженим, що сприяє повторення нападів.
Коклюш у грудних дітей (до 10 місяців) має свої особливості. Тривалі напади кашлю в цьому віці можуть призвести до зупинки дихання. Щоб уникнути ризику асфіксії малюка потрібно госпіталізувати.
Можливі ускладнення: Хворобливі стани, пов'язані з сильно вираженими симптомами самого коклюшу; ускладнення внаслідок приєднання вторинної інфекції; послідовні хворобливі стани.
До перших відносяться: різко виражена емфізема легеневої тканини; крововиливи; судоми і спазм гортані (останній може призвести до смерті); крововиливу до мозок з утворенням спастичних паралічів; важка блювота, нетримання сечі; виразки на вуздечці мови та ін
Вторинна інфекція при коклюші веде до розвитку пневмоній, які відрізняються тривалим хвилеподібним течією.
Лікування буде більш ефективною, якщо розпочато вчасно. Не дивлячись на безліч існуючих препаратів, що полегшують стан хворих, обов'язкова умова успішного результату хвороби - свіже повітря. Замінити його неможливо ніякими лікарськими засобами. Дитина повинна спати в добре провітреному кімнаті, а то й на свіжому повітрі. Напади стають рідше, і малюк добре спить.
Не менш важливо - харчування. При тяжкому стані потрібно готувати протерту їжу, багату вітаміну; мінеральними солями (поживні супи, протертий ріг, пюре з овочів, свіжоприготовані мяс паштети).
Часта блювота створює умови для голодування, тому кращі часті годування невеликими порціями. Дуже корисні кисломолочні продукти, фруктові та овочеві соки. 

Здоров'я наших дітей | Переглядів: 10391 | Додав: Татіка | Дата: 07-Вер-2009 | Рейтинг: 4.8/4 | Комментарі (0)

Рік тому харків'янка Вікторія Паскалова була впевнена в тому, що на долю її сім'ї випав щасливий квиток - подружжю вдалося отримати молодіжний кредит на квартиру з частковою компенсацією відсотків. Щадні внески і гарантії від держави Паскаловим, як і сотням інших городян, здавалися тоді безпрограшним варіантом. Проте рік потому люди опинилися у фінансовій кабалі - Паскалові змушені платити з власної кишені 670 доларів щомісяця, працюючи на знос і відмовляючи собі багато в чому. Ні про які компенсації ось вже п'ять місяців не йдеться, пише Сьогодні. Молодіжний кредит - державний лохотрон?

«Ми з чоловіком і двома дітьми довго тулилися в комуналці. Тому і ризикнули взяти кредит на житло, - каже Вікторія. - Для цього довелося, звичайно, постаратися і зібрати грошей на перший внесок ». Далі позичальники зобов'язалися щомісяця платити повністю обов'язковий місячний платіж, після чого отримували державну компенсацію на власний банківський рахунок. «У нас кредит на 19 років, а щомісячний платіж - 670 доларів, тоді це було трохи більше 3,5 тис. грн. Близько 500 доларів на місяць нам повертала держава », - продовжує власниця кредитною« трійки ».

Notabene | Переглядів: 2153 | Додав: Татіка | Дата: 31-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Для найменших

Іграшки-пискавки, музичні іграшки, брязкальця та інші звучні іграшки для маленьких дітей, як правило, мають прийнятний рівень звуку. Але й такі іграшки варто перевірити перед покупкою. Якщо їх звук дуже гучний, вони можуть пошкодити слух дитини або викликати його роздратування, опинившись на ліжку поряд з головою дитини. Слід також пам'ятати про те, що пронизливий писк посилюється в тісному слуховому каналі дитини. Дорослі, які грають з маленькими дітьми, іноді тримають іграшки-пискавки, брязкальця і музичні іграшки прямо у вуха дитини. Купівля аксесуарів для малечі. Як не помилитись

Пустушки

Перш ніж купити пустушку, прочитайте інформацію на упаковці. Пустушка повинна відповідати затвердженому типу і вимогам. Перевірте безпеку пустушки: На пустушці не повинно бути вірьовок, тасьомок або інших компонентів, які можуть обмотатися навколо шиї дитини.

Були випадки задушення маленьких дітей тасьомками від пустушок. Тасьомка від кріплення для пустушки не повинна бути довше 22 см, що відповідає обхвату шиї шестимісячної дитини. Нагубник пустушки повинний бути чималим і не поміщатися в рот дитини. Бажано також, щоб був отвір для вільної циркуляції повітря.

Notabene | Переглядів: 1427 | Author: test.com.ua | Додав: Татіка | Дата: 31-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Купуючи іграшки для дітей молодше тьох років, слід проявляти особливу уважність.

1. Не женіться за дешевизною! Як правило, продукція відомих виробників, яка продається в спеціалізованих магазинах, відрізняється вищою якістю. Будьте особливо уважні, купуючи іграшки на ринку та в інших тимчасових торгових кіосках. Купуючи іграшки для дітей...

2. Спочатку запитайте, потім купуйте. Попросіть у продавця інформацію про товар і інструкцію по користуванню, краще всього письмово. Всі застереження повинні бути на доступній (зрозумілій) мові.

3. М'які іграшки і ляльки повинні бути придатні для прання. Очі, гудзики, кнопки і інші деталі повинні бути міцно закріплені.

4. Не купуйте іграшки з неміцної пластмаси, які легко ламаються. Дітям молодше трьох років слід купувати особливо міцні іграшки, які не ламаються, коли ними б'ють об щось, кидають і гризуть їх.

5. Відразу викидайте поліетиленову упаковку. Викидайте також всі зіпсовані іграшки.

Notabene | Переглядів: 2991 | Author: test.com.ua | Додав: Татіка | Дата: 31-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Здається, що ще тільки вчора ви вели свого переляканого і одночасно важливого малюка в нову школу, в перший клас. Попереду були дуже райдужні надії і гордість за свого підрослого дитини. Навряд чи ви думали про те, що буде легко і були твердо впевнені, що зможете «тримати ситуацію під контролем». Але ось пройшли вже перші тижні вересня і проблеми, про які ви знали тільки з чуток, стають у повний зріст. П'ять порад батькам першокласника

З головою влазити у всі підручники разом з дітьми, робити з ними, а в результаті - за них домашнє завдання, мало не щодня ходити в школу для бесід або суперечок з вчителями - хіба це не ідеальний портрет батьків першокласника? Саме такого ідеалу ми всіма силами намагаємося відповідати, іноді всупереч здоровому глузду. А як же інакше? Адже дитина починає н нову, напевно саму важливу сторінку свого життя, так хочеться, щоб він не наробив помилок, щоб саме його ставили в приклад вчителя, щоб навчання не була для нього чимось нудним та нецікавим ... Загалом, щоб з малюка вийшов ідеальний учень. Гордість батьків. От і стараємося, іноді (чого гріха таїти!) Перегинаючи палку.

Психологія дитинства | Переглядів: 3255 | Author: Олена Щербакова | Додав: Татіка | Дата: 28-Сер-2009 | Рейтинг: 3.0/1 | Комментарі (0)

От парадокс! Дитина так готувався до школи і з нетерпінням чекав першого вересня, а через місяць він не хоче ходити на заняття і погоджується робити уроки лише під пильним наглядом батьків. Що ж сталося? Чому малюк не хоче вчитися? На думку вчительки початкових класів Серпухової Валентини Давидівни, у небажання дітей вчитися винні в першу чергу самі батьки. Саме вони, діючи з самих кращих спонук, відбивають у дитини потяг до знань.
Я правильно робити домашнє завдання з першокласником? Перехід від дошкільника до першокласника - величезна подія в житті семирічного малюка і його батьків. Перший дзвінок, перша вчителька, перше домашнє завдання, перші перемоги і перші невдачі ... З першого шкільного дня навчання стає обов'язком, і малюкові потрібно час, щоб пристосуватися до зміни, що відбулися. Подальша успішність і прагнення вчитися закладаються саме в перший шкільний рік. І тут багато що залежить не тільки від вчительки, а й від поведінки батьків.
Психологія дитинства | Переглядів: 3318 | Author: Наталя Баурова | Додав: Татіка | Дата: 28-Сер-2009 | Рейтинг: 3.5/2 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024