Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПн, 06-Тра-2024, 15:43

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 419
Показано матеріалів: 341-350
Сторінки: « 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 41 42 »

«В первый погожий сентябрьский денек робко ступил ты под светлые своды... » Так, так співається у відомій пісеньці про 1-е вересня. Але боязкість і невпевненість підступають до малюка ще раніше, ніж він наблизиться до порога своєї майбутньої школи. І це зрозуміло, новий етап у житті дитини, тривога посилюється ще і хвилюванням батьків. 1 вересня - День батьківських знань

Тож як слід будувати цей по-справжньому знаменний день?

• Цього дня в дитини із самого моменту прокидання має бути хороше самопочуття і піднесений настрій, краще не провокувати напругу.

Для цього постарайтеся передбачити такі моменти:

• Вранці підніміть дитину раніше, щоб неквапливо, спокійно зібратися в школу. Пам'ятайте, поспіх підсилює тривожність.

• Постарайтеся, нагодувати дитину чимось дуже смачним, його улюбленою стравою, навіть, якщо вам здається, що це не дуже корисно (можна заради свята зробити виняток). Смачна, з'їдена із задоволенням їжа піднімає настрій.

Психологія дитинства | Переглядів: 2161 | Додав: Татіка | Дата: 28-Сер-2009 | Рейтинг: 1.0/1 | Комментарі (0)

ДО ПОКУПКИ ПОТРІБНО... ПРИНЮХАТИСЯ

Насамперед , ранець - а саме цього різновиду учнівських сумок медики віддають перевагу - не слід купувати на виріст. Розмір заплічного портфеля повинен відповідати віку дитини. У занадто великий рюкзак діти люблять запихати про всякий випадок усе, що треба й не треба, а щоденне носіння перевантаженого ранця явно не поліпшує поставу й навіть може привести до серйозних хвороб хребта. Що ж стосується матеріалу, з якого зроблена сумка, те найбільш краща натуральна шкіра мало кому по кишені. Залишаються кожзамінник і синтетичні тканини. При покупці зшитих з них учнівських сумок фахівці радять не соромитися й... обнюхати виріб: якщо в ніс ударить різкий "хімічний" захід, від покупки краще відмовитися. Те ж ставиться й до пеналів. Збираємо дитину в школу

Здобуваючи шкільно-письмові приналежності, треба обов'язково з'ясувати, ким і із чого вони зроблені. Найпростіше розв'язати цю проблему тем батькам, чий гаманець дозволяє "екіпірувати" чадо в спеціалізованих магазинах або секціях більших універмагів, де продаються канцтовари відомих фірм Європи й Америки. Їхнього виробу всім гарні - якість перевірена десятиліттями, з "екологією" усе в порядку, а яскраві впакування постачені описом російською мовою .

Значно дешевше вітчизняні шкільні приналежності, причому в російських виробників ще з радянських часів залишився "рефлекс" дотримання всіляких ГОСТів (а вони для дитячих товарів були досить твердими). ДО того ж партійне гасло "Хімію - на службу народу" у життя перетворював не занадто успішно, і багато наші підприємства вже відвикли працювати на натуральній сировині. Правда, їх продукція теж, в основному, магазинна.

Психологія дитинства | Переглядів: 1449 | Author: Ольга ВЛАДИМИРОВА | Додав: Татіка | Дата: 27-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ось так живеш роками в місті, навчаєшся, ходиш на роботу, виховуєш дітей, онуків, правнуків…і навіть не замислюєшся яким чудовим є твоє місто. Які чарівні в ньому світанки і чаруючі вечори. Які милі твоєму серцю парки і сквери Які цікаві люди живуть. Наскільки колоритною і цікавою є його історія. Зупинившись, замислюєшся, а яка вона моя Вінниця???Вінниця Як завжди привітна, з по Київськи квітучими каштанами, з трояндовими алеями, з старовинними вулицями, будівлями і інколи по провінційному застарілими поглядами. Вона, справжні перлина Поділля радо вітає усіх гостей і оберігає мешканців.

З історії: В 1362 році литовський князь Ольгерд, після перемоги над татарами на річці Синюха (Сині Води), приєднує великі території України до Великого князівства Литовського. Ново приєднані території Ольгерд жалує своїм племінникам - Федору, Юрію, Олександру та Костянтину Коріатовичам, доручаючи їм ”городи Подільські умурувати ”. Федір Коріатович, на думку істориків, в 1363 році “умуровує ” фортецю Вінниця. Правда перша фортеця була зовсім не мурованою, а дерев`яною. Розташована вона була на річці Буг, трохи нижче впадання у нього річки Віннички. Фортеця мала шість веж й гарнізон набраний з місцевих міщан. Перша ж письмова згадка про Вінницю датується 1385 роком. Назву Вінниця пов`язують з вже згаданою річечкою; з древньослов`янським “вьно” – посаг, придане; або з словом “Вінниця – винокурня. Якщо й справді назва нової фортеці була пов`язана з винокурнею, то Федір Коріатович збудував для тої винокурні непоганий захист. У 1598 р. Вінниця стає столицею Брацлавського воєводства. В історії міста бурхливе зростання і перетворення з посередності в велике центральне місто. Та визначні дати і монотонні розповіді про роки бойової слави навряд зацікавлять то перейдемо до прогулянки. Вінниця

Прогулянка | Переглядів: 3596 | Author: Т. Суранова | Додав: Татіка | Дата: 26-Сер-2009 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

Печора і її власники Один з наймальовничіших куточків України і візитівка Вінницької області с. Печора. Селище розмістилось на мальовничих берегах Південного Бугу. Якщо подорожувати то можна знайти багато визначних архітектурних пам’яток і в Немирові і в с. Сокілець, але про все по порядку.

Отже, що ж саме робить таким визначним це місце?

Печора і її власникиПро те, що місцина на якій знаходиться Печора має історичне значення свідчать знахідки старого городища, при дослідженні якого були знайдені предмети побуду та знаряддя праці трипільської культури. В часи панування турок на Поділлі (1672-1699рр..) в Печорі створив свою резиденцію молдавський володар Дука. Саме він звів на крутому березі Південного Бугу укріплений мурований палац та заклав парк(1682 рік). Нажаль вийшло так, що довго насолоджуватись своїм положенням, владою та мальовничими Печорськими пейзажами йому не довелось. Опісля Дуки, Печорою володіло декілька знатних польських родів, кожен з яких перебудовував місцевий палац і переплановував парк відповідно до власних смаків, уподобань та тогочасної моди. Печора і її власникиВ 1762 році поруч зі згадуваним городищем та залишками замку Дуки, зводиться дерев`яна церква Різдва Богородиці, яка є пам`яткою архітектури…

Прогулянка | Переглядів: 1937 | Author: Т. Суранова | Додав: Татіка | Дата: 26-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Показники розвитку

За цей місяць малюк виросте всього на 1 см, а вага його збільшиться на 350 грамів. Коло грудної клітки повинна бути на 2 см більше окружності голови. Якщо, помер малюка ви виявили якісь відхилення, повідомте про це лікаря. Малюк починає самостійно ходити, присідає і випрямляється без опори, нахилившись, може підняти з підлоги предмет. Карапуз віддасть вам іграшку, якщо його про це попросить. Дитина виконує розучені дії з іграшками (катає, годує). Може перенести дії, розучені з одним предметом, на іншій. Наприклад, навчившись годувати ляльку, він з успіхом виконає це ж дію і з вами, і з іншими іграшками. Маля активно освоює мова. У його лексиконі з'являються двоскладовою слова (близько десяти). Ваш малюк вже може виконувати найпростіші доручення! "Принеси", "віддай", "знайди" - такі слова повинні бути частими гостями у спілкуванні з малюком. Адже малюк розуміє (вже без попереднього показу) назви предметів, дій, імена дорослих. 

Перший рік життя | Переглядів: 1329 | Author: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарі (0)

Показники розвитку
На одинадцятому місяці життя здоровий малюк остаточно і безповоротно "записує" радість спілкування з іншими дітьми до Списку Самих Головних Радостей Життя. Бурхлива позитивна реакція маленького господаря у випадках, коли до нього в гості приходить інший малюк, є кращим тому свідченням. Так само, як і не менш бурхлива негативна реакція на догляд гостя:) До речі, у цьому віці емоційна реакція дитини на різних дітей суттєво варіює: малюки, які відносяться до категорії "старих добрих знайомих" викликають майже виключно позитивні емоції, у той час як діти незнайомі найчастіше удостоюються насторожено-вивчає погляду. У перші секунди зустрічі, по крайній мірі.

Перший рік життя | Переглядів: 3337 | Author: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Показники розвитку
За місяць малюк додає близько 500 г і 2 см зросту. Це не багато, проте фізичний і психічний розвиток йде рекордними темпами. З кожним днем розмовляти з крихтою стає все цікавіше. На ваше прохання малюк готовий виконати багато дій - відкрити, закрити, витягнути або покласти предмети в коробку. А коли ви скажете: "Дай", крихітка охоче протягне знайомий йому предмет, зіграє з вами в хованки "Ку - ку" і весело сміється.


Перший рік життя | Переглядів: 1425 | Author: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Показники розвитку
Малюк намагається стояти самостійно, без опори. Правда, поки що утримувати рівновагу довше декількох секунд у нього не виходить. Дитина вже може ходити, тримаючись за борт ліжечка або манежу. Малюк легко встає з будь-якого становища.

Перший рік життя | Переглядів: 1737 | Author: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Показники розвитку
Малюк самостійно встає, дотримуючись за прути ліжечка, сідає, лягає. Малюк вже пробує ходити при підтримці за обидві руки. Іграшками дитина займається довго, з явним задоволенням, наслідує дій дорослих - катає, стукає. Якщо предмет, що привернув увагу, знаходиться поза зоною його досяжності, дитина докладає масу зусиль, щоб його дістати. Виникає видимий інтерес при появі нової іграшки, міміка крихти стає різноманітнішим. На питання "де?" Шукає поглядом один або кілька предметів, що знаходяться на постійних місцях. На ваше прохання малюк вже може вивчити і виконати найпростіші дії: пограти з вами в ладушки (з поплескуванням долонь), дати ручку, зробити прощальний жест "до побачення ". Дитина охоче спілкується з дорослими, усміхається. Коли купається, малюк дуже грайливий і рухливий. Маля відразу повертається на голоси батьків, чуйно реагуючи на емоційні відтінки голосів. У присутності сторонніх проявляє неспокій, може злякатися і заплакати.

Перший рік життя | Переглядів: 1903 | Author: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Показники розвитку
Темпи зростання та збільшення ваги малюка кілька знижуються: протягом цього місяця маля виростає на 2 см, додаючи в масі 600 р. Малюк впевнено піднімається на карачки, вільно повзає. Добре сидить. При бажанні малюк може нахилитися і випростатись. Якщо ви підтримаєте малюка за ручки, він буде стояти рівно і переступати ніжками. Тепер дитині вже не цікаво просто розмахувати брязкальцем, а от стукати іграшкою про прути ліжечка або про іншу іграшку - зовсім інша справа! Якщо раніше малюк випадково кидав іграшки, то тепер він частенько кидає їх спеціально. Спостерігаючи за крихтою, ви помітите, що буквально з кожним днем він стає більш спритним, впевненіше володіючи своїм тілом. Наприклад, коли дитина випадково ляже на жорстку іграшку, він не буде безпорадно плакати, а скотиться з неї. Спробуйте вимовити назву якогось великого предмета, який знаходиться на звичному місці (наприклад, стіл), і запитати "де?". Малюк відразу знайде його поглядом. Якщо ви піднесе дитини до дзеркала, він із цікавістю потягнеться до свого зображення.

Перший рік життя | Переглядів: 1425 | Author: МОЙ РЕБЁНОК №02/2006 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024