Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 26-Кві-2024, 13:15

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 419
Показано матеріалів: 361-370
Сторінки: « 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 41 42 »

Можливо, у Вас з'являється почуття, начебто електричний струм пробігає від низу живота до ніг. Це викликано тим, що плід опускається глибше у Ваш таз і при цьому зачіпає нервові стовбури.

Ми досить багато часу приділили знайомству із процесом пологів. Тепер давайте обговоримо ще одне питання - присутність членів родини в родовій палаті.

За кордоном це зустрічається повсюдно. Чоловік перебуває поруч із породіллею в передродовій палаті, що дає жінці відчутну моральну підтримку. Уже сама свідомість того, що поруч рідна людина, діє досить благотворно, не говорячи вже про ті випадки, коли розумні чоловіки дійсно допомагають упоратися з болем, керуючи подихом жінки під час переймів. Деякі чоловіки йдуть ще далі - присутні при стадії виштовхування, під керівництвом лікаря й акушерки виконують масаж, укладають грілки або пакети з льодом, приймають дитину, що народжується, на руки, перев'язують і перерізують пуповину. До речі, пуповина не містить болючих нервових закінчень, так що ні дитина, ні породілля не відчувають ніякого болю під час її перерізання. (Хто з нас волає від болю в перукаря?)

За кордоном розмір участі чоловіка в пологах визначається бажанням і готовністю. Далеко не всі чоловіки здатні зберігати холоднокровність під час цього величного й таємничого процесу. Тому, якщо хтось і не готовий бути із дружиною до переможного кінця - отут немає нічого дивного. Але навіть якщо участь батька виражалося в тому, що він тримав дружину за руку, заглядав їй в очі й утішав словами - повірте, він зробив велику справу!

Календар вагітності | Переглядів: 3212 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Ваша вагітність впритул підібралася до визначення "доношена". Якби пологи почалися тепер, лікарі навряд чи почали б їх зупиняти. 

Постарайтеся побільше довідатися про пологовий будинок, в якому Ви збираєтеся народити на світ свого карапуза. Особливо це стосується можливості присутності чоловіка або інших родичів при Ваших пологах. Про це ми поговоримо трохи пізніше, а зараз хотілося б сказати кілька слів про грудне вигодовування дитини.

На відміну від закордонних "колег по вагітності" наші жінки в переважній більшості інформовані, що годувати дитину грудьми - не тільки природно, але й корисно. Навіть саме скромне перерахування переваг грудного вигодовування перед штучним виглядає переконливо. Коротко нагадаємо: дітки, які вигодовуються материнським молоком менше хворіють на інфекційні захворювання, рідше страждають від алергії, мають менший ризик синдрому раптової смерті, формують більш правильний прикус і до того ж у майбутньому - мають більш високий інтелект! Мама, яка годує ж, отримує колосальний емоційний підйом, що позитивно впливає на її здоров'я. Дослідження показують, що годування грудьми істотно знижує ризик раку молочної залози в жінок. І багато чого, багато чого іншого. 

Зараз комерційно доступні практично будь-які продукти для дитячого харчування. Більшість із них виробляється з використанням високих технологій і мають збалансовану формулу, яка наближує склад суміші до складу жіночого молока. Однак ці продукти створюються на основі коров'ячого або соєвого молока. Мудрою Природою (або Творцем, якщо хочете) коров'яче молоко "розроблялося" для телят, а не для новонароджених людей. Представники старших поколінь можуть заперечити - мов, раніше годування коров'ячим молоком не викликало подиву в лікарів, та й страшного начебто нічого з дітьми не відбувалося. 

Календар вагітності | Переглядів: 3398 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Тепер Ви будете бачитися зі своїм лікарем щотижня. 

Більшість малят до цього часу розташовуються в матці головою долілиць. Однак деякі малята (у середньому - 4 з 100) займають положення долілиць сідницями. Це називається сідничним або тазовим передлежанням. У такому випадку можливі деякі проблеми в родах, хоча й не обов'язково. Досить часто акушери попереджають майбутню маму про те, що пологи за допомогою кесарева розтину для неї повинні розглядатися як один з реальних варіантів. 

Існує кілька способів, що дають шанс виправити передлежання. І зараз самий час для їхнього застосування.

1-й спосіб - "Переконання"
При всій гаданій "ненауковості" цієї методики вона часто дає позитивний результат! Суть її полягає в наступному: фахівець, що володіє цим методом як би "подумки переконує" малюка іти за руками лікаря, поміщеними на живіт жінки. Саме головне - відсутність опору з боку мускулатури жіночої матки й передньої черевної стінки.

2-й спосіб - "Примус"
Незважаючи на настільки недобру назву, нічого страшного під час спроби повороту плода цим методом не відбувається. Просто майбутня мама кілька хвилин у день проводить в особливому положенні - на спині, упираючись ногами в стіну, з підкладеною під поперек подушкою. І так два рази в тиждень протягом півмісяця. Маля, що у такому положенні відчуває себе досить дискомфортне, іноді самостійно розвертається на 180 градусів.

Календар вагітності | Переглядів: 3547 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ваша вагітність триває. Можуть з'явитися певні складності зі сном. Це не дивно - адже ходіння в туалет кожні 45-60 хвилин не привертає до спокійного сну, не говорячи вже про постійні болючі відчуття в спині. Є думка, що це нібито "природа готує Вас до майбутніх безсонних ночей". Безсоння може бути викликане так само почуттям тривоги за дитину, очікуванням пологів і т.д.

35 -й тиждень вагітності Щоб упоратися із цим, Вам потрібно пити трохи менше рідини, робити обертові рухи тазом перед вкладанням у постіль. Тоді шанси на нормальний відпочинок уночі підвищаться.

Майбутня дитина

Вага плоду - приблизно 2 кг 200 грамів.

Календар вагітності | Переглядів: 3564 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ваше тіло продовжує готуватися до пологів. Іноді Ви можете помітити, що маткові скорочення починають трохи відрізнятися від тих, які бували у Вас раніше. Давайте пройдемося по основних моментах родового акту.

В родах є три основних стадії.


Стадія розкриття. Вона починається з появи регулярних скорочень матки, які звуться переймами. Перейми поступово наростають по силі та стають все частіше. У цю стадію відбувається розкриття шийки матки. Вона стає тонкою, а її зьов широко розкривається, щоб випустити "на волю" Вашого малюка. М'язи матки потихеньку "переповзають" ближче до її дна, формуючи потужний згусток мускулів, що повинен виштовхнути плід. 

Багато жінок відчувають болісні сумніви з приводу: почалися пологи або не почалися? Деякі вагітні думають, що це прояви "застуди", у деяких виникає непереборне бажання поспати. Для вирішення сумнівів Вам дуже важливо вміти заміряти тривалість переймів і інтервали між переймами за часом. Якщо тривалість переймів зростає, а інтервали між ними скорочуються, можете не сумніватися - у Вас почалися пологи. Про те, які ознаки ще вказують на початок пологів, ми поговоримо трохи пізніше. 

Отже, перейми будуть підсилюватися й частішати, вимагаючи усе більше Вашої уваги. Це активна фаза 1-ї стадії пологів. За нею піде дуже короткий перехідний період. Він найважчий. У цей час перейми йдуть одна за одною, але по силі вже не наростають. Наприкінці перехідного періоду шийка матки буде розкрита повністю.

Десь у проміжку між активною фазою й перехідним періодом Вам потрібно прибути в пологовий будинок. 

Стадія вигнання. Американці називають її стадією виштовхування, що звучить трохи краще.
Календар вагітності | Переглядів: 4509 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Тепер Ви вже, напевно можете розрізняти, чим саме штовхає Вас маля - колінами або ліктями. Хоча, звичайно, зараз воно рухається менше, ніж раніше. Можливо, Вам доводилося відчувати несильні ритмічні поштовхи в порожнині матки. Швидше за все вони обумовлені тим, що плід ... ікає!

Це не повинно бути приводом для занепокоєння.


Продовжуйте вивчати інформацію про родовий процес, післяпологовий період і новонароджену дитину. Чим більше Ви довідаєтеся зараз, тим легше буде потім. 



Майбутня дитина

Зараз маля обзавелося особливою речовиною - сурфактантом.

Календар вагітності | Переглядів: 2279 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Маткові скорочення ( Брекстон-Хікса, пам'ятаєте?) можуть стати більш частими. Звичайно в цей час багато вагітних жінок всерйоз замислюються про пологи й проблеми, які вони несуть для жінки, дитини та всієї родини. У таких роздумах Ви не самотні. Коло питань типове: коли і яким чином буде відбуватися госпіталізація в пологовий будинок? Що потрібно захопити з собою? Хто повинен Вас туди супроводжувати? І саме головне (для первісток) - чи боляче це?

Щодо госпіталізації в пологовий будинок найбільш точну інформацію може повідомити Ваш акушер-гінеколог. Якщо вагітність протікала нормально, то жінка звичайно доставляється в районний (або черговий) пологовий будинок каретою "швидкої допомоги", уже перебуваючи в першому періоді пологів (див. нижче). Багато хто приїздить на таксі або на власному авто. В інших випадках можливі варіанти (наприклад, госпіталізація за два тижні до передбачуваних пологів і т.д.) У кожному випадку це вирішує Ваш лікар.

Що стосується "похідного рюкзака" породіллі, то його вміст в умовах нашої держави також сильно варіює. Обов'язкові Ваші документи, у тому числі й медичні (обмінна карта). Присутність інших речей (білизна, посуд, туалетні приналежності, а також ліки й "памперси" для маляти й т.д.) залежить від умов пологового будинку, у якому Ви збираєтеся народжувати. Тому не заважало б з'ясувати це заздалегідь (у прийомному покої пологового будинку).

Календар вагітності | Переглядів: 3104 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ваш живіт продовжує збільшуватися в об'ємі, турбують неприємні відчуття в грудній клітині й тазовій області. Це природно, оскільки зростаючий плід вимагає для себе усе більше простору.

У деяких жінок у цей час з'являється стійка печія (раніше вона могла бути епізодично). Причина цього все та ж - матка, яка збільшується, зміщає інші внутрішні органи зі звичних місць, при цьому створюються деякі труднощі для роботи шлунка. Спробуйте їсти менше, але частіше. Напівсидяче положення після їжі іноді теж дозволяє впоратися з печією.

Одна з найбільш частих скарг під час вагітності - болі в спині. Вони можуть виникати практично на будь-якому терміні, а іноді переслідують жінок і протягом декількох місяців після пологів. Полегшити ці болючі відчуття допомагають правильна постава й фізичні вправи. Не забувайте, до речі, нагадувати чоловікові, що поглажування Вашої спини - його щоденний обов'язок!

Організм вагітної жінки виробляє спеціальний гормон - релаксин. Ця речовина викликає ослаблення з'єднань кісток Вашого таза, роблячи тазове кільце як би більш "розтяжним". За це Ваш малюк неодмінно сказав би Вам "спасибі", якби вмів говорити відразу після пологів. Чим податливіше тазове кільце матері, тим менше труднощів для дитини під час її народження. Однак, для вагітної жінки робота релаксину - чергова неприємність. Ваша хода може нагадувати "качину". Однак не турбуйтеся - після пологів це швидко зникне.

Календар вагітності | Переглядів: 2906 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ваша постава як і раніше важлива для зменшення дискомфорту. Центр ваги Вашого тіла продовжує переміщатися, тому продовжуйте стежити за поставою.

Немаловажну роль у збереженні Вашого самопочуття й підтримці енергії грають фізичні вправи. Вони ж допоможуть Вам належним чином підготуватися до пологів. 30 -й тиждень вагітності

Саме головне тут - не перестаратися, особливо - якщо Ваш спосіб життя до цього не можна було вважати активним.

Оптимальне навантаження можна одержати під час піших прогулянок або плавання (тільки на короткі дистанції та аж ніяк не на швидкість!) Корисні різного роду потягування.

Це звичайно допомагає знизити кількість неприємних відчуттів, викликаних вагітністю.

Календар вагітності | Переглядів: 3980 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Ласкаво просимо в третій триместр!


Оскільки плід продовжує рости, Ви можете відчувати дискомфорт, якій підсилюється. Це природно, оскільки Вашим внутрішнім органам стає усе тісніше по сусідству з вагітною маткою.

Для зменшення неприємних відчуттів використовуйте правильну поставу, відповідне харчування (менше клітковини, яке дає високе газоутворення в кишечнику), фізичні вправи й, звичайно, відпочинок.

Проте, утруднення з подихом, вага й неприємні відчуття в попереку й ногах можуть залишатися. Тримаєтеся!

Календар вагітності | Переглядів: 2173 | Додав: Татіка | Дата: 24-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024