Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 26-Кві-2024, 00:13

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 419
Показано матеріалів: 381-390
Сторінки: « 1 2 ... 37 38 39 40 41 42 »

Ви не забули про психо-профілактичну підготовку до пологів і Школу материнства? Якщо Ви ще нічого про це не чули - неодмінно задайте це питання своєму гінекологові. Якщо дата вже призначена, тоді чекайте. Ігнорувати ці заняття, посилаючись на різного роду життєві труднощі, украй небажано.

Статистичні дослідження, проведені в Україні, США, Японії, однозначно свідчать - вагітні жінки, що пройшли курс такої підготовки, мають набагато менше ускладнень під час пологів.

Календар вагітності | Переглядів: 2246 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Сон і відпочинок лежачи може вже доставляти Вам деякі незручності, оскільки Ваша матка продовжує рости й вимагає усе більше й більше місця в черевній порожнині. Спробуйте знайти оптимальне положення для відпочинку і сну, підкладаючи подушки й подушечки під ноги, грудну клітку й т.д.

Дайте волю своїй фантазії - тільки вона дозволить Вам спорудити прийнятну, найефективнішу конструкцію із цих самих подушок. До речі, якщо у Вас це вийшло - може Ви поділитеся з колегами по вагітності, у яких конструкторські здатності не такі потужні, як у Вас? 

Можете виконувати також нахили й оберти тазом перед тим, як прийняти горизонтальне положення. Не забувайте частіше мочитися - переповнений сечовий міхур тільки підсилює відчуття дискомфорту. 


Календар вагітності | Переглядів: 2558 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Дно Вашої матки (Вам, напевно простіше було б вважати дно матки верхівкою) знаходиться на півдорозі між лонним зчленовуванням і пупком. Якщо Вам невідомо, де знаходиться це саме "лонне зчленовування", то ось пояснення: якщо Ви акуратно "пройдетеся" пальцями від свого пупка строго донизу, то незабаром намацаєте кістку. Це і є лонноє зчленовування.

Ваш організм нарощує об'єм циркулюючої крові. Це потрібно для того, щоб забезпечити зростаючі потреби маляти в кисні й живильних речовинах. Додалося роботи й Вашому серцю (адже для прокачування збільшеного об'єму крові потрібно більше зусиль).

Тому насосна функція серця зростає на 20%. Для Вас це може й не пройти непоміченим. Тому не дивуйтеся, якщо у Ви стали більше пітніти і підсилилася вагінальна секреція (виділення з полових шляхів) - все це наслідок більшої, ніж зазвичай кількості рідини, що "гуляє" у Вашому організмі. Ці явища вимагають гігієнічної корекції, але не є небезпечними.

Не забудьте про альфа-фетопротєїн (див. попередній тиждень).

Календар вагітності | Переглядів: 3804 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Цього тижня Ви можете вперше відчути ворушіння Вашого плоду. Це ймовірніше, якщо Ви вже народжували раніше, або відрізняєтеся сухуватою комплекцією.

Взагалі жінки відчувають ворушіння плоду при повторних вагітностях приблизно на 2-4 тижні раніше, ніж при першій.16 -й тиждень вагітності Відбувається це головним чином тому, що жінка вже знайома з цим відчуттям. В принципі те, що жінка не розпізнає ворушінь плоду при першій вагітності до 22-23 тижнів, зовсім не дивно: часто ці найперші ворушіння вельми делікатні, на відміну від стусанів, що щедро відпускаються плодом в пізніші терміни.

Перші ворушіння плоду можуть бути використані при обчисленні передбачуваної дати пологів. Хоча, як Ви самі розумієте, точність цього критерію не така вже велика.

Цього тижня Вам потрібно здати кров для визначення в ній рівнів альфа-фетопротєїну (АФП), хоріонічного гонадотропіну (ХГ) і некон'югированого естріолу (НЕ).

При деяких інвалідизуючих хворобах (наприклад, синдромі Дауна, черепно-мозковій грижі,аненцефалії, розщеплюванні передньої черевної стінки плоду і т.д.) рівні цих речовин в крові вагітних жінок можуть відхилятися від норми. 

В принципі, Ви можете здати кров і наступного тижня, і навіть пізніше, але бажано, щоб Ви встигли здати кров двічі, з інтервалом в 1 - 2 тижні в період між 15-м і 20-м тижнями вагітності. Наприклад, на 16-му і 19-му, або на 17-му і 20-му. Зверніться з цього приводу до свого гінеколога або в медико-генетичну консультацію.

Календар вагітності | Переглядів: 4318 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 4.5/2 | Комментарі (0)

Отже, Ви цілком освоїлися з роллю головної героїні в приголомшливому спектаклі за назвою "Другий триместр вагітності". Можете з гордістю нести високе звання Майбутньої Мами. І Вашим домочадцям це потрібно усвідомити повною мірою.

Зазвичай в цей час в сім'ї встановлюється нормальне "робоче" відношення до прийдешнього збільшення у власному складі.15 - й тиждень вагітності Всі прагнуть допомогти, підтримати. Заохочуйте будь-яку участь домочадців - приємний сумісний клопіт зближує, як би "цементує" сім'ю.

Що стосується зміни Вашого іміджу - то, поглянувши в дзеркало, Ви можете виявити коричневу лінію, що тягнеться посередині живота, від лобка до пупка. Причина її появи - відкладення спеціальної пігментної речовини, званої меланіном. Чергова витівка гормонів. Не переживайте - після пологів ця лінія зникне.

Календар вагітності | Переглядів: 2598 | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Відчуття прийдешнього материнства найчастіше з'являється на межі першого і другого триместра вагітності. І це відчуття, яке міцніє день від дня, безумовно, є одним з найцінніших відчуттів, що переживаються багатьма жінками.

Насолоджуйтеся їм, плекайте й бережіть його. Саме воно краще за всякі медикаменти допоможе Вам справитися з багатьма великими і маленькими труднощами, без яких не обходиться жодна вагітність.

Отже, Ви - на порозі періоду Розквіту Вагітності. А тому зараз не займатимемося обговоренням тактики боротьби з різними заковиками - для цього ще буде час.

Календар вагітності | Переглядів: 1965 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

       Ласкаво просимо в другий триместр! Прийміть поздоровлення - одна третина шляху пройдена. Якщо, всупереч прогнозам, явища токсикозу продовжують досаждати Вам - не впадайте у розпач. Полегшення не за горами.

Самий час обговорити ще один не дуже приємний сюрприз, що Її Величність Вагітність підносить багатьом жінкам. Маються на увазі запори. 13 -й тиждень вагітності Вони можуть з'явитися саме в цей час. Хоча можуть "вшанувати" Вас своєю присутністю як раніше, так і пізніше цього періоду.

Причини запорів полягають в ослабленні перистальтичної (пам'ятаєте це слово?) активності Вашого кишечника. Це означає, що харчові маси просуваються по ньому без особливого ентузіазму, затримуються і стають щільними.

Порушують перистальтику кишечника гормональні зміни у Вашому організмі.

Певний внесок вносить і матка, що росте. Вона залишає в черевній порожнині все менше місця для кишечника. Хоча, справедливості заради, треба відмітити, що розміри матки особливо сприяють запорам не зараз, а на пізніших термінах вагітності.

Запори не обіцяють майбутній мамі нічого гарного. Мало того, що це явище малоприємно саме по собі, можливі ще й ускладнення. Самим неприємним з них є так званий геморой.

Це варикозне розширення вен прямої кишки, формою схоже на різні за розміром вузлики (одиничні або множинні, гроноподібні).

Розташовуються гемороїдальні вузли зовні (в області заднього проходу) або усередині (далі по ходу прямої кишки).

Гемороїдальні вузли зустрічаються під час вагітності нерідко, і при належній до них увазі "поводяться" цілком пристойно.

Проте постійна напруга, яка виникає під час запорів, може погіршувати стан гемороїдальних вузлів - вони можуть запалюватися, набухати, служити причиною болю і кровотеч. І якщо уникнути появи варикозних вузлів вдасться лише небагатьом щасливицям, то попередити ускладнення геморою - завдання цілком здійсненне практично для всіх. А для цього треба негайно оголосити війну запорам.

Календар вагітності | Переглядів: 3097 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Для багатьох вагітних цей тиждень знаменує початок "докорінного перелому" у самопочутті. Сподіваємося, що Ви теж потрапили в число щасливиць і Ваш ранній токсикоз послабив свою "хватку".

У цей час плацента бере на себе провідну роль у виробленні гормонів, необхідних для підтримки вагітності. Раніше, як Ви пам'ятаєте, це було прерогативою жовтого тіла, яке утворилося на місці доспілої яйцеклітини. Саме воно і терзало Вас всі ці 2,5 місяці. 

Тепер Ви маєте можливість трохи позловтішатися: жовте тіло починає в'янути. Проте будьте великодушною - пробачте всі його "витівки" і проводіть добрим словом. Врешті-решт, в тому, що у Вас скоро з'явиться чудовий малюк, є і заслуга жовтого тіла, причому чимала!

На жаль, у деяких вагітних прояви токсикозу можуть зберігатися і далі. Особливо, якщо вагітність багатоплідна.

Календар вагітності | Переглядів: 2951 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Можливо, Ви втомилися від нескінченних змін власного настрою. Багато жінок відчувають у цей час перепади настрою, подібні з такими як в предменструальный період (дратівливість, занепокоєння або непояснена тривожність, плаксивість). 

Причина - знов-таки гормональні зміни у Вашому організмі.

Кожна жінка шукає вихід із цього емоційного хаосу по-своєму. Комусь допомагають відволіктися клопоти по господарству, комусь - зосередження на своєму хобі.

Деякі жінки стверджують, що найкращий спосіб взяти своє самопочуття під контроль - заняття медитацією. Підійде будь-яка медитативна техніка (наприклад, з арсеналу йогів), при цьому можна використовувати спеціальну музику (відповідні касети й компакт-диски є в продажі). Дуже ефективною може виявитися допомога професійного психотерапевта.

Ну й, звичайно, Ваш нестійкий настрій важким тягаремю лягає на плечі чоловіка.

З його боку не повинно бути нерозуміння. Любляча людина просто зобов'язана знайти в собі сили й допомогти Вам. Тим більше, що найчастіше ця допомога полягає тільки в співчутті, терпінні, дбайливому відношенні й наданні сильного чоловічого плеча, на якому Ви можете виплакатися (якщо така потреба є).

Проте, не забудьте після подякувати чоловікові, оскільки в наш непростий час така підтримка часом вимагає від чоловіка мобілізації всіх його ресурсів.

Календар вагітності | Переглядів: 2315 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

Якщо Вас усе ще переслідують підвищена стомлюваність і нудота - кріпіться! Ще пару тижнів - і справи підуть на покращення (принаймні , саме так буває в переважної більшості вагітних жінок). У районі ареол молочних залоз можуть з'явитися вузлики розміром із сочевичне зернятко. Це так звані "вузлики Монтгомері" - збільшені потові залози. Чергова типова для вагітності зміна Вашого тіла.

Ваше маля входить у новий період свого розвитку - фетальний. Тепер він називається плодом. І до цього моменту в нього - величезна кількість досягнень! Сформовані ліктьові суглоби, пальці рук і ніг, вушні раковини, верхня губа. Практично "готова" діафрагма - перегородка, що відокремлює грудну порожнину від черевної. Починають формуватися зовнішні полові органі. Зникає "хвіст".

Календар вагітності | Переглядів: 2882 | Author: За матеріалами книги Коваленка А. В | Додав: Татіка | Дата: 21-Сер-2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2024